Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu rada bi z zensko

rada bi z zensko

Stara sem 37 let in me ze dalj casa mikajo zenske.
Ful si zelim joskice sesat in prste v lulo potiskat.
In da bi tudi ona meni to pocela.Izkusenj se nimam..in zame bi bilo prvic.
Sem pa porocena…kako je najbolje da to izpeljem…

pokliči jo

))))

piši [email protected]

ja povprašaj tu.samo se moraš registrirat

Kot bi brala sebe…mičkeno mlajša, prav tako poročena, še nikoli sprobala…

Ampak meni so neka virtualna tapkanja čista beda. Sploh ne vem, kako se tega lotit. Pa pošiljanje fotk in potem nezaupljivost, kaj če je pa na drugi strani star, zavaljen in zanemarjen zafrustriran tip, ki lepi fotke iz neta….precej pomislekov imam skratka do spoznavanja prek neta.

Najbolje bi bilo, če bi s kozarčkom ali dvema v riti nekje v kakem klubu naletela na eno, da bi se “zavohale”, videle in potipale in tako spontano zavile nekam na samo…


Predlagaš možu trojček… tako boš to najlažje izvedla pa še mož bo zadovoljen…

Ni potrebe, da si dologo dopisuješ in pošiljaš fotke. Prijavi se na portal, naredi dober profil, predstavi se brez slike, jasno povej, kaj iščeš. Nato pogledaš še ostale ženska išče žensko oglase in pomežikneš kakšni iz tvojega okoliša. Po enem, dveh postih izmenjata telefonsko številko, se pokličeta pred srečanjem, da preverita, če sta res ženski. In se dobita. Tipe in pare, ki se ti javijo na oglas mirno ignoriraš.

Jaz sem tako naredila že pred leti. Z večino žensk, s katerimi sem se tako srečala, se nismo poštekale na intimni ravni, smo pa z nekaterimi še vedno frendice. Po sedmih letih. Tako si tudi povečaš krog poznanstev, izveš, kam lahko greš v živo iskat, frendice ti predstavijo kakšno svojo znanko,..

Jaz grem večkrat v savno, običajno imam s sabo kremico 😉 Sem pa tja potem vse zraste v intimno prijateljstvo in se še dobimo. So pa to zelo redke priložnosti, mogoče 1:50.

Mah ko bi vsaj bila katera registrirana … to pa ne.

Bila sem nekaj časa prijavljena na Ona-on, vendar so se javljale skoraj izključno čiste lezbijke, večina med njimi bi imela resno zvezo. Edina biseksualka, s katero sva si vendarle izmenjali še kak mail, je navsezadnje priznala, da bi imela zraven moža, o čemer na začetku ni bilo niti govora oziroma je bilo izrecno povedano, da ne pride v poštev.

Že eno osebo je težko najti, da bi mi bil pa všeč kar kompleten par, se mi pa zdi skoraj nemogoče.

ne obupaj prehitro…))))

poskusi spet….

lp

Piši mi na Gmail [email protected]

PA poklepetave

 

Lahko se zmenive samo piši mi na Gmail. Moj mailu je [email protected]

 

Pisi mi na [email protected]

Odgovor na objavo uporabnika
zenska lepa♡, 14.09.2014 ob 21:41

Stara sem 37 let in me ze dalj casa mikajo zenske.
Ful si zelim joskice sesat in prste v lulo potiskat.
In da bi tudi ona meni to pocela.Izkusenj se nimam..in zame bi bilo prvic.
Sem pa porocena…kako je najbolje da to izpeljem…

    Drug odstavek te izda. Ženska si toliko,kot tisti boksar…lp

New Report

Close