Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Radijec izgubil službo ker je prijel Taylor Swift za rit

Radijec izgubil službo ker je prijel Taylor Swift za rit

Sej je prav, da je ob sluzbo. Da tko nadleguje zenske pa kva misl d je.
Nekateri deci si kr vse dovolijo od takih je treba sam stran bezat.

P. S. Ne zgleda nek dobr za pogledat. (dec)

Nekje sem bral da je tožila Apple, ker so uporabili eno njeno pesm brez dovoljenja al neki takega, pa so ji mogli plačat nevem kok keša.

Drugače pa jaz mislim da je ta tip bolj naslonil roko na njeno rit kot kaj drugega in ona tega sploh ni opazila. Šele je folk videl to sliko so začeli vsi govort kao da jo prijema za rit, zato so njeni menedžerji povedali tem radijcem za to in so ga odpustili. In pol je ta tip naredu celo štalo, ker je zgubu službo in šel v tožbo, ker je bedak pa ni vedel da bo zgubil na celi črti. Swiftova pa je itak tole vzela bolj za reklamo kot kaj drugega (sem prepričan da je ni brigalo ker je mel roko na njeni riti)

Hahah kakšen luzer je tale radijec. Ga že po frisu vidiš. In točno to si to zaslužijo takšni egocentriki.

Hecno – tisti moški, ki se jim ne zdi nič takega, če moški žensko prime za rit, omedlevajo od hudega, ko se ga gej samo lepo pogleda. 🙂 Imaš na youtubu veliko videov, kako agresivni postanejo. Kaj šele, če bi se jih dotaknili. No, nekako tako se počutimo ženske, ko smo nekomu samo predmet, ki ga lahko malo pošlata. Za Swiftovo mi je vseeno, sigurno pa s sporočilom, ki ga je poslala v svet, ni nič narobe. In ne vem, kje vidite njeno roko na njegovi riti?

Tebi je za swiftovo vseeno. A veš, njej je tudi zate haha. Drugače pa, to z geji je res, da jih slučajno ne pogledajo teh orto heterosekusalcev, so vsi takoj jezni. Kaj šele, da bi jih gej prijel za rit, bi se jim zmešalo.

V juliju in avgustu strmo naraste število popolnoma bedastih neproduktivnih tem na forumu in se poveča prisotnost najbolj defektnih z razlogom osamljenih osebkov tipa Marko, feministka, General, Senza in določenih multinikov, ki jim je virtuala na forumih edino življenje 24 ur dnevno.

Daj no, prežgane fotke delaš po 30 letih ukvarjanja s fotografijo in se z njo še hvališ in potem si užaljen, ko ti povem, da je prežgana. Samo to je, vse ostalo je tvoj poskus prikrivanja dejstev. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Kaj misliš, da ima ona roko kot orangutan, 2 metra dolgo? Tu ne seže do njegove riti.

Daj no, prežgane fotke delaš po 30 letih ukvarjanja s fotografijo in se z njo še hvališ in potem si užaljen, ko ti povem, da je prežgana. Samo to je, vse ostalo je tvoj poskus prikrivanja dejstev. 😉
[/quote]
Tako je kot sem napisal, sicer pozimi bolj noriš s temami, kaj so ti psihiatri vse naredili. Forum je greznica zaradi popolnoma motenih kot si ti in tebi enakih. Vas pa človek razume, da je ta virtuala edino kar imate, res se je za vprašat kaj bi sploh počeli, če tega ne bi bilo, samo izloirat vas bi bilo potrebno, kar se morda v prihodnosti tudi obeta.

Daj no, prežgane fotke delaš po 30 letih ukvarjanja s fotografijo in se z njo še hvališ in potem si užaljen, ko ti povem, da je prežgana. Samo to je, vse ostalo je tvoj poskus prikrivanja dejstev. 😉
[/quote]
Tako je kot sem napisal, sicer pozimi bolj noriš s temami, kaj so ti psihiatri vse naredili. Forum je greznica zaradi popolnoma motenih kot si ti in tebi enakih. Vas pa človek razume, da je ta virtuala edino kar imate, res se je za vprašat kaj bi sploh počeli, če tega ne bi bilo, samo izloirat vas bi bilo potrebno, kar se morda v prihodnosti tudi obeta.
[/quote]

Bivša ženka je tebe že izolirala, pa svojo puhoglavost stresaš tu.

Daj no, prežgane fotke delaš po 30 letih ukvarjanja s fotografijo in se z njo še hvališ in potem si užaljen, ko ti povem, da je prežgana. Samo to je, vse ostalo je tvoj poskus prikrivanja dejstev. 😉
[/quote]
Tako je kot sem napisal, sicer pozimi bolj noriš s temami, kaj so ti psihiatri vse naredili. Forum je greznica zaradi popolnoma motenih kot si ti in tebi enakih. Vas pa človek razume, da je ta virtuala edino kar imate, res se je za vprašat kaj bi sploh počeli, če tega ne bi bilo, samo izloirat vas bi bilo potrebno, kar se morda v prihodnosti tudi obeta.
[/quote]

Kdaj boš ti človek ugotovil da si bedak in da te noben nima rad? Mal pomisli kakšne pišeš.

P.S. tvoje fotografije so res totalno u qurcu, slabše ne bi mogle bit

Hči je mojo ženo navdušila za njo in potem je žena še mene navdušila za njo. Drugo leto gremo pa vsi skupaj na koncert.
https://www.youtube.com/watch?v=OGDkg3QiJmk

lepo lepo :))

Pa ravno njo je šel prijemat za rit, se vidi kak “car” (si misli da) je… Ona pa bi mu lahko eno primazala, pa bi blo, dvojna reklama 🙂

Punce imate velik EGO. Če mene vprašaš je to itak vse zrežirano, da se na okol govori, vidiš ti še delaš za to taylor reklamo 🙂 Zgleda, da ta reklama deluje.

Prej nisem nikol posvečala neke pozornosti.. ampak ko sem enkrat sama mal poslušala njene pesmi mi je postala všeč, pa še zdaj ko je mal odrasla mi je vedno bolj kul.. ta mi je še posebej všeč:
https://www.youtube.com/watch?v=wyK7YuwUWsU

ali pa tale
https://www.youtube.com/watch?v=nJ_bgoe5gYI

Daj no, prežgane fotke delaš po 30 letih ukvarjanja s fotografijo in se z njo še hvališ in potem si užaljen, ko ti povem, da je prežgana. Samo to je, vse ostalo je tvoj poskus prikrivanja dejstev. 😉
[/quote]
Tako je kot sem napisal, sicer pozimi bolj noriš s temami, kaj so ti psihiatri vse naredili. Forum je greznica zaradi popolnoma motenih kot si ti in tebi enakih. Vas pa človek razume, da je ta virtuala edino kar imate, res se je za vprašat kaj bi sploh počeli, če tega ne bi bilo, samo izloirat vas bi bilo potrebno, kar se morda v prihodnosti tudi obeta.
[/quote]

Aha tako taktiko imaš ti, da si začneš izmišljevati stvari o drugih, ko si užaljen. Jokec. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Kakorkoli že obračamo in filozofiramo, pa krešemo mnenja, dejstvo je, da se žensk (brez njihovega dovoljenja oz. privoljenja) NE grabi za riti ali ne polaga rok na riti.
Velja seveda tudi obratno, ne glede na to, a bi moški zameril in se počutil užaljenega ali ne, če bi ga ženska zagrabila za rit – to se ne dela!!!


Tole na sliki zgleda, kot da se mu umika. Celotna njena drža telesa nakazuje nenaklonjenost njemu. Stiska se k ženski z namenom, da se mu umakne.
Prav je, da se vsem lolekom pokaže, da se tega enostavno ne dela! Začeti pa je treba že v osnovni šoli, kjer je potrebno narediti konec tistemu “fantje so pač fantje”, zato lahko prešlatajo čisto vsako, ki gre mimo. Ne, ne smejo. Tako kot njim ne bi bilo všeč, če bi jih kdo otipaval, tudi oni ne smejo.

To je pa tako, ko nekje nakaj slišiš in misliš, da ti je vse jasno. Šlo je za platformo Spotify, ki ni vzela ene njene pesmi, ampak vse – in vso glasbo povsod in jo začela tržiti. Swiftova je bila tista, ki je za to zahtevala plačilo – in ga dosegla tudi za vse druge, tudi manj znane, ki se šele prebijajo.

To je pa tako, ko nekje nakaj slišiš in misliš, da ti je vse jasno. Šlo je za platformo Spotify, ki ni vzela ene njene pesmi, ampak vse – in vso glasbo povsod in jo začela tržiti. Swiftova je bila tista, ki je za to zahtevala plačilo – in ga dosegla tudi za vse druge, tudi manj znane, ki se šele prebijajo.
[/quote]

Saj Spotify je tudi še en monopol tko kot Apple.
Drugače pa:
https://www.commdiginews.com/business-2/taylor-swift-a-legal-giant-takes-on-apple-inc-and-wins-44010/

To je blo v socializmu, kjer itak ni blo nobene morale. Moški nima nobene pravice ženske šlatat kjerkoli. Prav tako nima ženska pravice šlatat tipa. Razen seveda če nasprotnemu spolu to paše.
Tale voditelj pa čisto prav da je zgubil službo, si bo vsaj končno zapomnil da se tega ne dela.

V bistvu je bil tipček tipičen primer opičnjaka, ki misli, da se mu nič ne more zgoditi in da ima on vedno prav. In da bo še fajn zaslužil s svojo predrznostjo.
Ona na njegovo primitivnost ni reagirala burno. Povedala je svojim ljudem, šele ti so povedali njegovim delodajalcem in šele delodajalec je reagiral z njegovo odpustitvijo, kar je meni logično, ne moreš imeti predstavnika svoje radijske postaje, ki hodi okoli in prijemlje znane osebe za riti.
Ta debil je šel pa tožit ; njeno mamo??????? , pa Taylor, pa še firmo, v upanju na keš seveda.
Čisto prav je, da jih taki dobijo po prstih.

Kaj je narobe s to temo? Sigurno bolj produktivna kot večina drugih bedastih tem tu gor. Se boste vsaj enkrat dedci naučil da se ne prijema žensk za rit brez privoljenja.
Jaz sploh ne morm verjet kako lahko obstaja tako zatežen človek kot ti. A je kakšna stvar katera ti je sploh všeč na tem svetu??

New Report

Close