Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Rado Pezdir intervju

Rado Pezdir intervju

Islandija je podržavila zasebne banke in kot vlada prevzela nadzor nad bankami in finančnimi ustanovami … niso banke potonile in namesto njih nastale nove.[/quote]

Itak, da so potonile! Vzeli so jih tudi z borzne kotacije, tričetrt ljudi je šlo na cesto (vključno z upravo). Država je prevzela nadzor, ja, ampak ne zato, da bi se šla bančništvo :-), temveč da bi poskusila rešiti, kar se rešiti da (predvsem nepremičnin in vloge, tukaj pa žal na škodo tujih varčevalcev).[/quote]

Rezultat je, da ima Islandija zdaj visok standard. Nam pa jemljejo, da filajo banke.

Itak, da so potonile! Vzeli so jih tudi z borzne kotacije, tričetrt ljudi je šlo na cesto (vključno z upravo). Država je prevzela nadzor, ja, ampak ne zato, da bi se šla bančništvo :-), temveč da bi poskusila rešiti, kar se rešiti da (predvsem nepremičnin in vloge, tukaj pa žal na škodo tujih varčevalcev).[/quote]

Rezultat je, da ima Islandija zdaj visok standard. Nam pa jemljejo, da filajo banke.[/quote]

dej si ti mal preberi kej o Islandiji, kako so, kako živijo, kakšen standard imajo, predvsem pa kaj cenijo, njihove vrednote …. mi smo svetlobna leta daleč, ni šans da jih mentalno dosežemo v naslednjih 50tih letih, žal.

Hm,

Sem gledal nekje od polovice naprej. In bi se strinjal z vsem povedanim. Bom pa si ogledal še vse od začetka.

Kakorkoli, ko kdo napiše:” Napiši na kratko bistvo intervjuja, 1 uro nimam časa poslušati! “

…. jasno pokaže koliko mu je do sebe ali do spoznanja kaj se dogaja v državi.

Pred tedni sem gledal Piramido na kateri so nastopali Matic Munc, Salome in še en model.
Bila je tudi tema Družinski zakonik.

Edini, ki je dal kvalitetne, argumentirane odgoovore je bil Matic. Prebral je zakonik, se poglobil vanj, tako da je tudi vedel za kaj se gre – bil je tudi PROTI.

Salome je bila ZA, njen odgovor, je bil podoben zgornjemu, nisem imela časa, sem se pa pozanimala pri prijateljih……

Dokler boste verjeli raznoraznim kratkim obnovam in priredbam svojih prijateljev toliko časa bomo imeli rak na umu slovenskega naroda.

Glede dogajanja v državi sem zelo osveščena, raje pa berem, kot poslušam, ker pri branju lahko določene stvari preletim, pri poslušanju pa žal ne morem. In če bi na podlagi napisanega ocenila, da se splača poslušati, če je res kaj takega, kar še ne vem, bi mogoče tudi poslušala. Vendar svojega življenja ne bom posvečala samo temu!

ma nor bi bil če bi še vztrajal v tej gnili politiki…čemu le, če lahko mnogo večje dnare službi v navadni službi, v politiki pa drugega kot zaničevanja ne dobiš

New Report

Close