Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Raj in Pekel …

Raj in Pekel …

he, he…corti = lepo , itd…

:)))))

Od kod hudiča,ti pa ta izraz?A se izgovori zS K ali s C?
Sp

corti , cortkano , cortiš…tko rečem kadar mi je kaj full všeč…beseda, stvar itd..
čaki hm..ja izgovori se tko ja c kot hmm..joj kakšen primer naj ti dam… c kot……cajtng :)))))))))))))))))))))))))))

Vidva sta oba tako cortana…cmoka obema!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Khmmm,ti pa nisi Primorka,kajne?
Tega izraza tu ne uporabljamo.
Sp

anede , se še sprevrženc lepo pogovarja.
cmoka nazaj :)))

Ne, nisem :))

Draga moja…ko boš imela možnost ga dodobra spoznati boš ugotovila da je res en zelo cortan človek v vseh pogledih in da njegov nick je le nick.
In njegove obcasne besede le besede, resnica pa je čisto nekaj drugega nekaj zelo dobrega, ja dober clovek je in pika! In vesela, ponosna sem, da imam takega prijatelja.

Cmoka zajči…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sonči no!Saj ni treba ,da vse poveš,no!
rad te imam!
Sp

lepo povedano , zelo lepo !

moj zajček iz … kotline :)))))

heja vsem trem 🙂 cortkanim ))))))))))

In četrti cortan se je pojavil, heja-hoj Jani.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

:))))))) živjo SončeK… sem bil ravno pri vas spodaj in ti napisal o tistem komadu… da ti ga pošljem ko ga dobim, kar naj bi bilo prav kmalu :))))

hehehehehe cortan ja :)))))

OOOO, to bom pa prav vesela, res, ker mi je bil vsec, res zadane in pika!!!

Hvala Jani, cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ja zadane res… ko sem ga zadnjič … slučajno… “gledal” na MTV… je prblo in… no ja sej sem potem pozabil na ta komad.. vendar zdej v petek, ko je bil “nominiran” za popevko tedna… vuau :)))) zdej ga bomo lahk poslušal cel teden… 2x na dan 🙂

ja, in ko ga dobim, gre naprej do tebe :))))) vračam cmoka SončeK :))

Jaz sem prvič to pesem slišala v petek, ko si me opozoril nanjo, zacetek sem zamudila, ampak vseeno je bilo hudo dobro.
In res jo bom vesela.
Sedaj pa se SonceK poslavlja, gre ninat, lepo nocko ti želim Jani, lepo nočko želim vsem v tejle gmajnici in tudi tistim, ki nas samo špegate;))…jutri pa bo novi dan …in pustimo se presenetiti…le kakšen bo?!;)) Pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Juhuuu kam že spat? Saj smo šele živet začel…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Tud Jani zdej gre počasi med rjuhe, kajti jutro se neizbežno bliža :)))

jutri pa bo… lepo in sončno…. da bi bilo tudi v vseh naših srcih tako…

Lahko noč SončeK in seveda tudi vsi ostali . Cmoka puncam in zauh fantom!!!

nočko jani nočka naj bo lpa mirna in dolga

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca, tebi pa moram se eno cmoko poslati,predno grem ninati… mucica…kako si, imas kaksen dober piskotek zame;))???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Aha mam ta slanega..Lupčka tud tebi sonce moje.))****

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ne muca, ne maram slanega, hocem cokoladnega, mi ga boš spekla???

No saj ni treba danes, sedajle itak bežim ninat, lepo nocko pa želim tudi tebi.Pa-pa mucica!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

:)))))))))))))))))))))))))
toplo je tole brat !

ahm, mora bit, ko je zuni tolk mrezek še :))))

ma je res…skori sem še kapo nataknila na glavo .
zjutri veš , ko sem peljala kužija ven.
zdaj bom pa pridna , pa delala hudo…da bo lepo okol .))
heja , Jani ….ma ti zajček lima cmoka unega še pred nočnovelikega :))))
THX , your mine………….manjka tuki ena črka :)))))))

New Report

Close