Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Raje imam pse kot otroke

Raje imam pse kot otroke

Raje imam pse kot ljudi. Pika. Amen.

Sicer sem homo usmerjen, ampak vseeno rad opazujem mlade p*ičke, ki se šetajo s kužki naokrog, pa si mislim, kako je življenje lepo. Seveda brez pasjih kakcev.

In ti, sovražnik živali, se obnašaš civilizirano? Se ti zdi? Preberi samo svoj post, poln vulgarnosti in primitivnosti.
Si najboljši primerek NEUMNEGA človeka.
p.s. pa kakšna ura vadbe slovenskega jezika bi ti tudi prav prišla.

Uživaš, ko te majhen otroček celo prešlatal s poslinjenimi sluzastimi prsti, anede?
Hja, okusi so različni. Meni je pa tole fuj!
In ko začne kak otroček okrog mene skakat, se tudi raje umaknem, da se me slučajno ne bi dotaknil, fuuuuj


Se boš spomnila na psa ko te bodo tvoji paraziti dali na čevlji, ne bodo imeli časa niti na božič da te obiščejo. Se je že pisalo o tem na monu.

Poišči si strokovno pomoč in psihiatra, ker ga nujno potrebuješ.
[/quote]
Je bilo v temi dokazano, da je avtor normalen. Ti si v resnici za psihiatra.


Ma ti si homo v snovima. Kdo bo opazoval ženske nakazetine. Hahaa


Ma ti si homo v snovima. Kdo bo opazoval ženske nakazetine. Hahaa
[/quote]

Vaš link

Vaš link

Vaš link

Vaš link

Vaš link

Vaš link

Vaš link

Vaš link

Vaš link

Vaš link

Vaš link

Vaš link
[/quote]
Vaš link

Kakšna lepota, ne rabi make up. hhaa


Vaš link

Kakšna lepota, ne rabi make up. hhaa
[/quote]

Vaš link

Vaš link

Vaš link

Meni imajo otroci vonj po bruhanju. Probajo ga ljudje prekrit s pudri itd., ampak ta vonj izvira iz notranjosti, v njihovi sapi je. Tako da mi rata slabo.

Vaš link

Enako. Tudi jaz imam raje psa, kot cloveka. Otroc pa ne da jih ne maram, nisem pa tudi navdusen pretirano nad njimi, samo pac ne bi jih imel nikoli. Psa pa takoj.

Nimaš kaj, si pač smotan, nezrel in nesposoben.
Z živalmi ti je kul, ke žival lahko dresiraš in jo prilagodiš sebi, z judmi pa tega ni, tudi z otrokom ne, ker ima vsak svojo glavo in hoče svoje, se je treba bolj prilagajat, ker človeka šač ne moreš dresirat…
Delaj na sebi, delaj na svojem razvoju, ljudje smo družabna bitja, pa ne samo za družabniške živali, ampak potrebujemo ljudi okoli sebe, moraš se spraviti v red, da boš sposoben tudi odnosov z ljudmi!

Nimaš kaj, si pač smotan, nezrel in nesposoben.
Z živalmi ti je kul, ke žival lahko dresiraš in jo prilagodiš sebi, z judmi pa tega ni, tudi z otrokom ne, ker ima vsak svojo glavo in hoče svoje, se je treba bolj prilagajat, ker človeka šač ne moreš dresirat…
Delaj na sebi, delaj na svojem razvoju, ljudje smo družabna bitja, pa ne samo za družabniške živali, ampak potrebujemo ljudi okoli sebe, moraš se spraviti v red, da boš sposoben tudi odnosov z ljudmi!
[/quote]
Veš ka, ti si en govejeglavec zatucani, ki ne premore niti kančka empatije do ostalih živih bitij.
Takšne kot si ti, je potrebno javno obesit. Upam, da imaš doma cipo, ki še te bo zdresirala, v kolikor še te ni.

Nimaš kaj, si pač smotan, nezrel in nesposoben.
Z živalmi ti je kul, ke žival lahko dresiraš in jo prilagodiš sebi, z judmi pa tega ni, tudi z otrokom ne, ker ima vsak svojo glavo in hoče svoje, se je treba bolj prilagajat, ker človeka šač ne moreš dresirat…
Delaj na sebi, delaj na svojem razvoju, ljudje smo družabna bitja, pa ne samo za družabniške živali, ampak potrebujemo ljudi okoli sebe, moraš se spraviti v red, da boš sposoben tudi odnosov z ljudmi!
[/quote]

Žensko se lahko zdresira z denarjem haha, so pa psi tudi svojeglavi in ne sledijo navodilom. A kaj ko ti psa nisi videl. Haha

Hahahahaha govejeglavec. To si moram pa zapomnit. Sicer pa njemu podobnu sami kažejo svoje perfektne odnose z lapanjem cez ljudi, ki imajo raje psa.

Nimaš kaj, si pač smotan, nezrel in nesposoben.
Z živalmi ti je kul, ke žival lahko dresiraš in jo prilagodiš sebi, z judmi pa tega ni, tudi z otrokom ne, ker ima vsak svojo glavo in hoče svoje, se je treba bolj prilagajat, ker človeka šač ne moreš dresirat…
Delaj na sebi, delaj na svojem razvoju, ljudje smo družabna bitja, pa ne samo za družabniške živali, ampak potrebujemo ljudi okoli sebe, moraš se spraviti v red, da boš sposoben tudi odnosov z ljudmi!
[/quote]

Dzabe. Saj vidis, da so brezupni. Samo nivo komentarjev poglej. Raja je zmesana. Upam, da bo kmalu uradna diagnoza za take in ustrezno zdravljenje.

Otrokomrzneži vas pa starši niso imeli preveč radi, kajne? Se mi smilite, kar svojo bolezen usmerjajte na pse, je bolje tako, kot da imate svoje otroke.

Jaz imam rada vzgojene in pametne otroke in se z njimi zelo dobro razumem. Če pa izbiram med psi in nevzgojenimi otroci in takimi, ki jih zanima samo buljenje v ekran, imam raje pse.

New Report

Close