Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Raje sem sam, kot pa da bi dobil mono

Raje sem sam, kot pa da bi dobil mono

S to objavo si pa povedal vse.
Torej to, da očetje povsem zamočijo pri vzgoji otrok.
In da iščeš kuharico, ker sam ne znaš kuhat.
[/quote]
Ja čudno!?!?
Kaj pa ima tip za kuhat Za to so babe.
Kakšna baba pa je to, če ne zna kuhat? To je navaden šus. Za fükat je lahko vsaka.
[/quote]

No zdaj si pa vase pojasnil. Mamina joška usiha, ker se stara in bi se rad pritaknil k novi joški.
Pa kaj si tako zabit, da ti ne uspe si nekaj skuhat ali kako pa oprati cunje? A veš, če bi to znal, ne bi rabil ženske.

Dam kr prav deksonu…prevec je govora okoli gospodinjstva..
Ve pa par kroznikov ne more ena izsamarat pol pa tud kurc….
Je pa res da sem kr mal staromodna…okol tega nekak ne grem s casom naprej …

napača ☺
moški ponuja, ženska pa (ne) izbere ☺

Bravo Brina. Kot kaže ena redkih normalnih punc tukaj.
Saj človek ne more verjet, kaj vse je tukajšnjim babnicam odveč delat.
Če je treba skuhat, se ima za sužnjo. ji je že muka. Če je treba pospravit po hiši, se že počuti kot služkinja, če je treba kaj oprat, je že vse narobe……
Ja kaj za boga bi sploh delale? Samo svojo pezdo bi si depilirale, pa nohte brusile.


Točno, z jezika vzela, tako je prav

je kar res, da danes mnoge tako poudarjajo to moško gospodinjstvo, ker same ne znajo nič. Kot obrtnik sem večkrat opravljal razna dela v stanovanjih takih ponosnih samskih emancipirank. Lahko samo rečem, da večje svinjarije še v življenju nisem videl. Sanitarna inšpekcija bi taka stanovanja zapečatila, če bi jih videla. In take pras… imajo največ za povedat o moški nesposobnosti okoli gospodinjskih del. Če se na forumu kakšna monkuzla oglaša v taki temi, mi je takoj jasno, kako njeno stanovanje izgleda.


odličen izraz ☺☺☺


Točno, z jezika vzela, tako je prav
[/quote]

Sem te imela za fajn dedca zdaj pa takele ven mečeš.
No, ja, tudi zate je jasno zakaj si samski.
Me pa zanima ali tudi ti še sesaš pri mamici tako kot đekson, da rabiš žensko, ki ti bo kuhala in prala?

Saj bi ti odgvoorila, ampak domobranci se mi gnusite od nekdaj. Domači izdajalci niso vredni, da bi se kdo z njimi ukvarjal.


Točno, z jezika vzela, tako je prav
[/quote]

Sem te imela za fajn dedca zdaj pa takele ven mečeš.
No, ja, tudi zate je jasno zakaj si samski.
Me pa zanima ali tudi ti še sesaš pri mamici tako kot đekson, da rabiš žensko, ki ti bo kuhala in prala?
[/quote]

Eh, mal heca more bit, ne se sekirat

Ocitn tud ti nisi nek fajn dec, drgac bi si najdu zensko v zivo ne pa na nekih forumih.

Samski moški je lahko zakompleksan, vendar niti slučajno, kot samska ženska, v starosti od 40-50.To je vrhunec zakompleksanosti!

Kdo pa pravi, da jaz nimam ženske?
Jaz samo pravim, če bi po kakšnem nesrečnem slučajno moral živet s tukajšnjo klasično mono, bi raje bil sam, kot pa, da si tako lenobo nakopljem v bajto.
Jaz imam zares dobro in pridno ženo in šele zdaj, ko prebiram tale forum, vidim kakšno srečo sem imel, da nisem trofil kakšno mono nemarno.

Dec nima kaj delat v kuhinji, niti v pralnici in podobno. Dec je za druge stvari. Moj točno ve kaj je njegovo delo in kaj moje. Nima kaj on men po kuhinji šarat ker pol letijo piskri, ko sem jezna. Dec ti v kuhni zhebe cel sistem.

Sem te imela za fajn dedca zdaj pa takele ven mečeš.
No, ja, tudi zate je jasno zakaj si samski.
Me pa zanima ali tudi ti še sesaš pri mamici tako kot đekson, da rabiš žensko, ki ti bo kuhala in prala?
[/quote]
Ti sploh nisi kredibilna, da bi tukajšnjim možakarjem govorila za kaj koga imaš. Kaj pa si ti, če pa nič nočeš delat in nič ne znaš? Kdo bi te pa maral? Kaj naj človek počne s tabo?
Če nočeš kuhat in prat….kaj pa bi pol ti sploh delala?
A naj bi dec tebe vzel za to, da bo on tebi kuhal in pral? Kaj naj tip s tabo počne, če pa sploh ne vidiš smisla v svojem bednem zahojenem življenju? A misliš, da je dovolj, da imaš pezdo in da bodo zaradi tvoje pezde zdaj tipi drli k tebi? Saj se ti nič ne ljubi. Še fokat se ti ne da, ker nočeš bit fokmašina. Nič od nič. Samo za poscat pa za podorat si.
[/quote]

Za razliko od tebe nisem prisesana na mamine joške. Tako, da mi ni treba nikogar iskat, da bi mi čistil, kuhal.
Živim namreč sama in ja, nič ne obupujem, ker sem samska.

Brina je sicer pridna, da mi pa tkole pade moski vn, kot ti dekson..pol te pa kurc gleda.
Hvala bogu za forum, da bos nehal zeno zmerjat…grem stavit ce jo res mas, da je oz. se jebe jeza pri teb…e take kurce pa jz ne jebem.bolj ko bi zmerjal bol bi mel razmetan pa sirove lukne jedu…

A zato je na portalih za samske videt same dedce in tu in tam kako žensko?
In zato taki 40+ samski obupanci jokajo okrog žensk, se ponižujejo, bi vse požrli, samo da bi našli žensko. Pa mu poveš, da je idiot, bedak, on še vedno fehtari. In sam sebe ponižuje.

Fuj, kakšen nivo komunikacije…

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Zgodba o loncih, kozah in očitkih…


Ti sploh nisi kredibilna, da bi tukajšnjim možakarjem govorila za kaj koga imaš. Kaj pa si ti, če pa nič nočeš delat in nič ne znaš? Kdo bi te pa maral? Kaj naj človek počne s tabo?
Če nočeš kuhat in prat….kaj pa bi pol ti sploh delala?
A naj bi dec tebe vzel za to, da bo on tebi kuhal in pral? Kaj naj tip s tabo počne, če pa sploh ne vidiš smisla v svojem bednem zahojenem življenju? A misliš, da je dovolj, da imaš pezdo in da bodo zaradi tvoje pezde zdaj tipi drli k tebi? Saj se ti nič ne ljubi. Še fokat se ti ne da, ker nočeš bit fokmašina. Nič od nič. Samo za poscat pa za podorat si.
[/quote]

Za razliko od tebe nisem prisesana na mamine joške. Tako, da mi ni treba nikogar iskat, da bi mi čistil, kuhal.
Živim namreč sama in ja, nič ne obupujem, ker sem samska.
[/quote]
No pol pa povej da si lezba in lahko zaključiva z debato.

Za razliko od tebe nisem prisesana na mamine joške. Tako, da mi ni treba nikogar iskat, da bi mi čistil, kuhal.
Živim namreč sama in ja, nič ne obupujem, ker sem samska.
[/quote]
No pol pa povej da si lezba in lahko zaključiva z debato.
[/quote]

Ne, nisem lezba.

Ti rabiš enga tazga kot sem jaz, da bi te v red spravu. Bi hitro vedela, kaj imaš za delat.

Ti rabiš enga tazga kot sem jaz, da bi te v red spravu. Bi hitro vedela, kaj imaš za delat.
[/quote]
Joj, ne bi, hvala, res ne.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Med samskimi ženskami je veliko nemarnih, ki živijo v svinjariji. Večina, bi rekel. Ločenke so pa tudi po večini ločene zato, ker v skupnem življenju z moškimi niso bile za nobeno rabo.

Ja in kaj zdaj?
Vsak si čisti kot mu paše, a ne?
Zakaj se sekiraš za (ne)pospravljenost pri tujih ljudeh?
Mene sploh ne moti kako imajo drugi urejeno. Zakaj tebe to tako obremenjuje?
Aja, sem samska, in imam vse razmetano pa kaj.

New Report

Close