Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Rak mamu mu

Rak mamu mu

No tko punce…sploh tista ki me ima za najstnico…
Imam raka v grlu.mamu mu je…
E neka neka…
In zdej seveda dieta.
Hb ze tko ne jem velik tjo da to nebo problem nehat jest kKa sranja

Dieta? To je edino, kar so ti predpisali? Za kakšno dieto pa gre?
Si (bila) kadilka?
Drugače pa, drži se, ne boš pozebla!

Če se malo pohecam, še dobro da nimaš Kopf. 🙂 Če je res kar pišeš, potem se drži in bodi pozitivna, z dietami ne pretiravja v smeri raznih “zdravstvenih zdravosvetujočih pomagačev”, ampka le to kar ti zdravniki svetujejo. Ker tvoj organizem še kako potrebuje čimboljšo energijo ob zdravljenju.

nova
Uredništvo priporoča

…potrkal je na vaša vrata ta neželjeni gost.
Zahteval bo pozornost, toda vi boste potrpežljiva in barvajte si preizkušnjo v prelepe barve…tega ne mara…in odšel bo. Vse bo dobro…želim vam.

Ves, da se ne zajebavam…
Tist kopf sem pol popravla…sam n nisi zasledil teme.
Ne nimam sam dijete…
Pozitivka pa itak sem…sam. Ce kdo ve kaj naj jem da ne bi slo naprej.

Čeprav se skoraj nikoli ne strinjam s Polarnim, je tole tako dobro napisal, da se tudi jaz pridružujem njegovemu mnenju. Upoštevaj zdravnike, ne kakšnih “zdravilcev” in mazačev. In poskušaj ostati pozitivna, čeprav to gotovo ni lahko, ko izveš tako diagnozo.
Ne izgubi poguma, drži se, držim pesti zate, da ti bo uspelo premagati tega pras*a od raka!

želim, da ga premagaš s polno močjo in kar najhitreje in da se ga rešiš za vedno.

To da boš s hrano kaj pomembno vplivala kar pozabi; To je novodobna trapasta zamisel, ki skoraj nikoli ne deluje in videl sem par ljudi umreti, ker so se zanašali na to.

Polarni je res prav napisal in drži se tega. Jesti moraš stvari ki sodijo v zdravo in športno prehrano, da ti bo telo čimveč zdržalo, ker so terapije ponavadi fizično zahtevne – torej zadosti beljakovin, primerno količino OH, maščob, itd.
In pogumno v terapije, ki ti jih predpiše onkolog!

jej predvsem hrano v naravnem stanju, na pari kuhano zelenjavo, zelenjavne mineštre, limono, kelp, poguglaj Johanna Budwig, pa velik pozitivne energije, molitev… Vse dobro!

To da boš s hrano kaj pomembno vplivala kar pozabi; To je novodobna trapasta zamisel, ki skoraj nikoli ne deluje in videl sem par ljudi umreti, ker so se zanašali na to.

Polarni je res prav napisal in drži se tega. Jesti moraš stvari ki sodijo v zdravo in športno prehrano, da ti bo telo čimveč zdržalo, ker so terapije ponavadi fizično zahtevne – torej zadosti beljakovin, primerno količino OH, maščob, itd.
In pogumno v terapije, ki ti jih predpiše onkolog!
[/quote]

s hrano ravno tako v telo vnašaš kemijo, ti trot!

Veliko pozitive, vztrajnosti in (za)upanja želim! Pa prepodi tega gravža.

To da boš s hrano kaj pomembno vplivala kar pozabi; To je novodobna trapasta zamisel, ki skoraj nikoli ne deluje in videl sem par ljudi umreti, ker so se zanašali na to.

Polarni je res prav napisal in drži se tega. Jesti moraš stvari ki sodijo v zdravo in športno prehrano, da ti bo telo čimveč zdržalo, ker so terapije ponavadi fizično zahtevne – torej zadosti beljakovin, primerno količino OH, maščob, itd.
In pogumno v terapije, ki ti jih predpiše onkolog!
[/quote]

s hrano ravno tako v telo vnašaš kemijo, ti trot!
[/quote]

Kolikor vem, piše iz izkušenj…


Sprasujes kaj naj jes, pravis da si dobila dieto. Ce si dobila dieto imas doloceno kaj naj jes, so ti moral povedat. A si moras sama dolocit dieto?
Srecno

Hvala za lepe zelje…
Tkole je…kar so mi izrezal je rakast…kar je se ostal not…pa ne vejo al je al ni…
Ma to bom jz z levo roko zrihtala ni straha.
Ne vem pa se kako naj povem otrokom…
Vi veste pa nihce drug…nikol nisem razmisljala kako bi reagirala da se mi kaj tazga zgodi…no zdej vem…nocem nikogar spravljat v stres slabo voljo zalost.
Vi me pa ne pot
Znate pa vam ni tok bed….
P.s. polarni kopb bo bolj prav a ne?

Jaz bi se gotovo prestrašila, če bi mi zdravniki to povedali. Ampak, upoštevala pa bi samo zdravnike in uradno medicino. No, najbrž bi tudi kaj prebrala, npr. pozitivna naravnanost in meditacija gotovo lahko pomagata, škoditi že ne moreta.
Dieto bi upoštevala samo tisto, ki bi mi jo predpisali ali svetovali zdravniki. Če mi je ne bi, bi jih vprašala za nasvete o prehrani, kaj naj jem, kaj je potrebno v prehrani spremeniti. Nikakor se ne bi zanašala na neke “nasvete bioenergetikov, zdravilcev ali kaj je še takih ljudi”.

Svetujem ti, da upoštevaš samo zdravnike, kaj alternativnega pa samo v primeru, da ni v nasprotju z uradno medicino.

Nenavadno, nimaš kemo, nimaš obsevanja, samo dieto?
Drnovšek se je postil. Pri enih pravijo, da pomaga 🙁
Želim ti veliko pozitive.

Bodi pogumna, pozitivna in poslušaj Roka. On ve.

Seveda bom delala kar dohtarji svetujejo…mal bom pa tud po svoje…mesa se ne dotaknem npr.
C vitamina veliko vec
Aja…brala sem da rak uspeva v kislem okolju…torej kak deci sode mi ne more skodit..
Pa, da ne bomo slabe volje, ker ce sklepam po sebi in kdo napise kaj tazga..tud jz ratam zalostna..no in ker vem, da smo si ljudje enaki in nam ni vseen tudi za tujega ce mu kaj fali…gremo zapret to temo oz jo pustit naj gre na drugo stran.

Pa da se mal zakolnem
Ko ga jebe nek se stera u tripm…

Brina,
preberi vse članke walter last, cancer idr.

Vse dobro!

Jez jih tud j….. vs po spisku, pa naj bo to rak al pa kakšna druga sranja od teh klinčevih bolezni. Amak prov potihem v ozadju si jaz mislim boljš rak al ti ga operirajo , pozdravjo al pa c….
mislim pa to za to, ker že par dni ne spim in komaj žvim, ker imam ( dohtarji) kar močen sum na MS, kar je pa jeba – dolgoročno

Čudno si napisala vse skupaj. Precej zmedeno. Kaj pomeni mama mu?
Če si bolna, ti želim ozdravitve.
Drži se. Srečno.

Prav si rekla, jaz se zdravim.
Dnevno večkrat grgraj, maži se, kopaj se, prši se. Imaš sodo, boraks, lugolovo raztopino, H2O2, mgcl, msm, vse dobiš pri nas!
Napadi ga takoj!
In ne zapret teme.

“Ne boli hrbet, boli breme.
Ne bolijo oči, boli krivica.
Ne boli glava, bolijo misli.
Ne boli grlo, boli neizgovorjeno, ali izgovorjeno z jezo.
Ne boli želodec, boli tisto, česar duša ne more prebaviti.
Ne bolijo jetra, boli bes.
Ne boli srce, boli ljubezen.
Prav ta ljubezen, ki je najmočnejše zdravilo.”
(Ada Luz Marquez)

Kaj pomeni mamu mu…ves kok sem se nasmejala temu vprasanju…hvala.
Zmeden pisem verjamem.
Tazadnja avtorica
Zakaj mislis da ne zapret teme…najbrz bom se kej pametnega prebrala kar mi lahko koristi….zato a ne…
Vem pa neki…dohtarji nocjo povedat vsega in se izogibajo vprasanjem.
Raje vem vso resnico, kot ene brezvezne tolazbe od dohtarjev.
Lepo da se vam da poslusat pa se kej napisat…
Ceprav po eni strani ne bi o tem govorila pisala, vem pa da moram vsaj z vami…v realnem zivl…ne bom..nocem…ga ni…Kako z lahkoto se clovek slepi …

Koliko si stara?
Si zadovoljna v poklicu?
So otroci odrasli, samostojni?
Imaš dobro partnersko zvezo in dobre odnose z družino?
Okolje, v katerem živiš, ti je všeč?

Vse to tudi pomaga pri premagovanju raka. Domačim povej, morda te njihov odziv prijetno preseneti.
Občutek imaš, da ti zdravniki niso vsega povedali? Zahtevaj drugo mnenje.
Naj ti povedo časovno prognozo. Pomembno je, da imaš svoje življenje v svojih rokah, da ne postaneš samo številka v bolnišničnem sistemu, s katero rokujejo mimo njene volje.

New Report

Close