Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek rak pljuč

rak pljuč

Tudi sama sem osebno spremljala zgodbo raka na pljučih, ki pa se je končala po obsevanju v 2 mesecih. S svojim predhodnikom se močno strinjam kar zadeva paliativni oddelek, posebno kar zadeva higieno pa tole – kopanje nula, zato smo svojci sami prevzeli to opravilo. Bodite z njim, vprašajte ga, kakšne so njegove želje (tudi glede pogreba – našemu je kar nekako odleglo, vsaj tako smo občutili).

Pozdravljena.

Zelo sočustvijem s tabo in tvojim očetom. 52 let? Potem si tudi ti še zelo mlada, vsaj mislim tako.
Najbrž so ti – ali njemu že povedali kaj pa kako.
Paliativno obsevanje pomeni daljšanje preživetja, morda lajšanje težav, glede ozdravitve so ga pa odpisali.
Tisti, ki imajo možnost ozdravitve, so obsevani radikalno, temu rečejo radikalno obsevanje.

Upanja je zelo malo, ali nič.
Težko je verjeti, težko se je sprijazniti.

Poguglaj – ena pediatrinja, ki je pred časom prišla v Slo, sicer je menda iz Srbije, ima tudi raka v 4, stadiju, pa ne na pljučih. Šla je na Kitajsko, tam se zdravi, ne vem s čim… tukaj so jo odpisali. Ne vem kaj je sedaj z njo in kako je, če sploh še je… preberi si kaj na to temo. Dr. Sekuloska.

Kar se tiče alternative – osebno bi poskusila kaj, sicer bi imela občutek, da nisem storila vsega, kar bi lahko. Seveda pa obstajajo meje. postaviti si jih je treba.
Spoštovat je potrebno njegovo voljo, saj je to njegovo življenje.

Objem.

Aja, vem, da je zate sedaj preveč informacij na kupu.. vendar mogoče lahko razmislite o Hospicu. Nudijo pomoč umirajočim in svojcem. s tem ne mislim, da dajte očeta kar tja, s tem sem mislila, da morda lahko pomagajo tebi. Ker je pred tabo še vse življenje.

https://www.youtube.com/watch?v=rhcJNJbRJ6U

Če imaš kaj “odveč” denarja poleg splošne medicine poizkusi tudi alternative, ker so se že večkrat izkazale za učinkovite. Jaz vem, da bi porabil vse prihranke (tudi kredit če bi bilo potrebno), in preizkusil čim več alternativ. Če uspe, je bilo vredno, če ne bi pa vsaj vedel da sem dal vse od sebe.

Še tukaj posredujem za vse, ki imate tako kot jaz ogromno vprašanj in ne veste, na koga se obrniti – tale dogodek organizirajo 28.11. in bojo tam ne samo zdravniki, ampak tudi gospa Živka, ki je premagala raka in se bori za boljše zdravljenje v Sloveniji. Sigurno komu pride prav: https://www.facebook.com/events/199078031001345/

Je brezplačno, samo se morate prijavit. Baje bo pa tudi v živo prenos za vse nas, ki nismo iz Ljubljane.

Drugače pa samo pozitivno – glavno je, da ne obupamo!

Tam vam bodo resnično dali pravilne informacije, kako se ozdravi rak. Eh.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

ad 1) Oce je ze leta pokojen, raka 4 ne pozdravis, se najmanj pa ne s cirule-carule neumnostmi.
ad 2) Crkni v bolecinah, da si drznete taki krasti denar in dajati upanje ljudem, kjer je jasno, da ni kaj za narediti. Sram naj vas bo.

Tema je stara tri leta. Zakaj ne odprete nove raje, bo bolj primerno.

New Report

Close