Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Raka ima, mož pa že z novo

Raka ima, mož pa že z novo

Soseda ima raka, bliza se zadnjemu stadiju. Njen mož pa ze pol leta hodi po vasi z novo gospo. Soseda je sla sedaj ziveti k svojim staršem saj hoče umreti doma. Pa je se mlada, ima okoli 40 let. Njuni otroci pa vse to podpirajo. Rekla mi je, da se je to že navadila saj jo že celo življenje vara. Groza, kaj je s temi ljudmi, zakaj vse to prenašajo. Zaslužila si je mnogo boljše življenje.

 

In kar je najbolj žalostno pri temu je to, da starši, sestre tega moža še zagovarjajo. In pravijo, ja treba si hitro najt drugega, kaj cs pa cakat.

Upam, da tega hudiča enkrat karma udari. Toliko gorja je ljudjem povzročil. Krade jim. Pa se sin se je vrgel po njemu.

 

.https://youtu.be/M_hST3_FBFI

Po eni strani ga je za razumet. Mlad človek je težko samski. Veliko ljudi za prej pove, da si bodo našli novega partnerja, ko ovdovijo. Za bolno gospo bodo verjetno bolje skrbeli starši, saj je mož verjetno zaposlen.

Če bi se ga odkrižala takoj ko jo je prvič prevaral, verjetno tudi ne bi zbolela. Leta in leta čustvenih ran se mnogokrat razvije v fizično rano. Ženske, delajte na sebi in ne oklepajte se materialnega udobja za ceno svojega življenja. Tale je  slabo odločala o svojem življenju. Še zmeraj so razlike med moškimi in ženskami na trgu dela, vendar toliko možnosti kot imamo ženske danes, pri nas, tudi ena ne bi smela v sebi gojiti strahu, da sama ne bi zmogla, ker to ni res!

Mesec po smrti že z novo babo  na FB. Za bruhat.

Moški so prenašalci HPV virusa. A enake  tega ne vedo? Ma kakšne čustvene rane, začne se na telesni ravni.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Banda pokvarjena, 11.04.2023 ob 07:52

Soseda ima raka, bliza se zadnjemu stadiju. Njen mož pa ze pol leta hodi po vasi z novo gospo. Soseda je sla sedaj ziveti k svojim staršem saj hoče umreti doma. Pa je se mlada, ima okoli 40 let. Njuni otroci pa vse to podpirajo. Rekla mi je, da se je to že navadila saj jo že celo življenje vara. Groza, kaj je s temi ljudmi, zakaj vse to prenašajo. Zaslužila si je mnogo boljše življenje.

 

In kar je najbolj žalostno pri temu je to, da starši, sestre tega moža še zagovarjajo. In pravijo, ja treba si hitro najt drugega, kaj cs pa cakat.

Upam, da tega hudiča enkrat karma udari. Toliko gorja je ljudjem povzročil. Krade jim. Pa se sin se je vrgel po njemu.

 

DA jo je tako prizadelo, da je na izmeček naletela, da bo zaradi lastnih čustev ob tem (se je počutila, da ni dovolj dobra ipd) dala življenje. Velika škoda. Dobri ljudje umirajo zavrakom, dobri ljudje končajo na igli/globoko v flaši, dobri ljudje delajo samomore samo zato, ker zlu ne recejo zlo ampak iščejo krivdo v sebi. Želim ji, da bi se zmogla odločiti, da zaradi enega kretena njeno življenje pa res ne bo šlo v nič!

Odgovor na objavo uporabnika
Alica411, 11.04.2023 ob 08:03

Po eni strani ga je za razumet. Mlad človek je težko samski. Veliko ljudi za prej pove, da si bodo našli novega partnerja, ko ovdovijo. Za bolno gospo bodo verjetno bolje skrbeli starši, saj je mož verjetno zaposlen.

a za razumet je, da nisi sposoben poskrbet za partnerja, ki umira????

99% žensk bi skrbelo za svojega partnerja do konca. moški pa so druga zgodba

 

Moški niso nič “druga zgodba”. Človek je človek – razvajena rit pa predvsem RIT. To je bistvena razlika.

 “Rekla mi je, da se je to že navadila saj jo že celo življenje vara”. 

To je to, ona se je s tem sprijaznila že davno in se to odločila sprejemati. Ne glede na to kako narobe se to zdi tebi in meni, je to njena stvar.

Odgovor na objavo uporabnika
-misst-, 11.04.2023 ob 09:06

 “Rekla mi je, da se je to že navadila saj jo že celo življenje vara”. 

To je to, ona se je s tem sprijaznila že davno in se to odločila sprejemati. Ne glede na to kako narobe se to zdi tebi in meni, je to njena stvar.

Očitno tudi zaradi tega ni hotela iti nikoli k zdravniku, ker je cakala samo, da se to življenje konča. Pa je imela vse simptome za raka. Vedno sem ji govorila pojdi do zdravnika, nekaj ni v redu s teboj.

Pa je samo zamahnila z roko, vzela naklofen, nalgesin in sla delat naprej. Zdravljenje je zavrnila sem izvedela od nejnih starsev.

Žalostno res. Pa tako dobra oseba je. Dala bi ji svoje zdravje, ce bi lahko.

Se zgodi, ko se igraš in pretvarjaš da imaš zakon. S človekom kateremu dol visi zate in te vidi kot potrošni material. Jasno da starši podpirajo, saj so jo oni vzgojili v osebo, ki nima nobenega samospoštovanja in ljubezni do sebe in misli da je na svetu zato da drugim služi. Trenutno pač ni več uporabna.

Odgovor na objavo uporabnika
Banda pokvarjena, 11.04.2023 ob 09:13

Očitno tudi zaradi tega ni hotela iti nikoli k zdravniku, ker je cakala samo, da se to življenje konča. Pa je imela vse simptome za raka. Vedno sem ji govorila pojdi do zdravnika, nekaj ni v redu s teboj.

Pa je samo zamahnila z roko, vzela naklofen, nalgesin in sla delat naprej. Zdravljenje je zavrnila sem izvedela od nejnih starsev.

Žalostno res. Pa tako dobra oseba je. Dala bi ji svoje zdravje, ce bi lahko.

To pa je strašno hudo. Strašno. Zaradi enega človeškega gnoja je posplošila, da je nevredna in da želi odditi iz tega življenja. Velika velika žalost. Lahko bi šla samo stran od kretena. Očitno je menila, da v okolici ne bi imela podpore. Ena nesrečna izbira še ne bi smela biti edina opcija.

Izgleda, da je zmeraj raje “malo potrpela” in upala, da bo bolje 🙁

 

no saj je dala svoje zdravje. Vprašanje samo zakaj in čemu. Sem poznala ravno tak primer, sinova, ki sta to kot najstnika gledala, pa sta ostala še danes (50+ ) samska.

SOčustvjjem z njo. Ampak to je patološki primer “matere tereze” in ” sindrom rešiteljice”. Globoko prizadeta verjetno že v otroštvu, ki ni znala ali hotela potegniti črte pod vse sranje in samostojno oditi. Z otroci.

Preberite si knjigo dr Sršenove Rak je bolezen duše. Dolgo sem delala ko prostovoljka na OI in slišala veliko zgodb žensk obolelih za rakom. Zdravniki se ne bi strinjali, vendar rak dojke je tipičen za ženske, ki niso usele razčistiti svojih bolečin. Tudi recidivi so posebna zgodba. Ženska se pozdravi, a čez nekaj let se rak vrne. Seveda, ker ni nič spremenila v svojem življenje. Se zdrava vrnila v isto okolje, isti zakon, h istemu človeku. In zgodba se je ponovila.

Smrt je včasih res odrešitev.

Moški so vsi svinje 🥺

Tak gnoj od moškega bi bilo potrebno kastrirati.

Odgovor na objavo uporabnika
rok-1, 11.04.2023 ob 08:58

Moški niso nič “druga zgodba”. Človek je človek – razvajena rit pa predvsem RIT. To je bistvena razlika.

raziskave kažejo drugače.

1/4 of Marriages With a Sick Spouse Will End in Divorce

in ne, to niso cosmopolitan raziskave, ampak resna znanstvena dela

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4857885/

 

 

These disturbing statistics were generated after an exhaustive study of two decades worth of data on 2,717 marriages. The study examined the impact of specific life threatening illnesses on marriages between elderly couples (age 51-61). While men are much quicker to file for divorce from their ill wives, women are more inclined to stay with their husbands all the way until death.

Another study on the matter was published in 2009 in the journal “Cancer”. It shows that married women diagnosed with serious diseases are 6 times as likely to be separated or divorced compared to married men. This is important because the study wasn’t limited to a particular age cohort.

The study revealed that 21 percent of seriously ill women were divorced compared to only 3 percent of seriously ill men. When compared to a control group’s divorce rate of merely 12 percent it is clear that serious disease causes husbands to divorce while actually increasing the likelihood that wives will stay.

 

NEW YORK (Reuters Life!) – Women are six times more likely to end up separated or divorced if they are diagnosed with cancer or multiple sclerosis than if their male partners were facing the same illness, according to a U.S. study.

 

https://www.reuters.com/article/us-partners-health-idUSTRE5AB0C520091112

 

 

A sta cerkveno poročena? Če sta samo civilno, bi še razumela.

Če sta pa cerkveno poročena … kakšna farsa. V sreči in nesreči, v zdravju in bolezni, …

Res ne vem, koga še blamirate s tem rimokatolištvom.

Karma ga bo udarila, še vsakega je. Če imaš bolno ženo, se ne obnašaš tako. To da otroci podpirajo je žalostno

Odgovor na objavo uporabnika
Poznam eno, 11.04.2023 ob 10:56

Karma ga bo udarila, še vsakega je. Če imaš bolno ženo, se ne obnašaš tako. To da otroci podpirajo je žalostno

Slaba tolažba za njo. Me pa vseeno čudi, da so tudi otroci tako brezsrčni. Morda, samo špekuliram, so pa težki materialisti in jih oče “kupuje” z materialnimi dobrinami. Zagotovo pa so bili bolna in disfunkcijonalna familija.

Poznam primer, žena ni zbolela, ko se je v delitvi premoženja odpovedala svojemu deležu v korist obeh odraslih otrok. Vsak je pobasal 50 jurjev in ko se je oče ponovno poročil, sta oba brez sramu in slabe vesti, šla na njegovo poroko.

In še danes se veselo smejčkajo na vseh piknikih pri tanovi.

 

Tudi jaz poznam nekaj primerov žensk, ki so zbolele in na žalost tudi umrle za rakom, ne tako stare (60+). Skupno jim je bilo, da so jih možje na polno varali. Pa same na zunaj uspešne familje, možje v glavnem znani in uspešni zdravniki.

Takoj po smrti pa že v zvezi z več kot 20 let mlajšimi, ponavadi sodelavkami.

Ja, rak je bolezen čustvenega izvora. Ženske podzavestno vejo, kaj se dogaja za njihovimi hrbti, imajo močnejšo intuicijo, ampak to pretvarjanje vsa ta leta za 4 stenami mora pustiti posledice.

Odgovor na objavo uporabnika
GOODLIFE, 11.04.2023 ob 11:12

Tudi jaz poznam nekaj primerov žensk, ki so zbolele in na žalost tudi umrle za rakom, ne tako stare (60+). Skupno jim je bilo, da so jih možje na polno varali. Pa same na zunaj uspešne familje, možje v glavnem znani in uspešni zdravniki.

Takoj po smrti pa že v zvezi z več kot 20 let mlajšimi, ponavadi sodelavkami.

Ja, rak je bolezen čustvenega izvora. Ženske podzavestno vejo, kaj se dogaja za njihovimi hrbti, imajo močnejšo intuicijo, ampak to pretvarjanje vsa ta leta za 4 stenami mora pustiti posledice.

Rak je virusnega izvora. Kurbirji prenašajo HPV!

Odgovor na objavo uporabnika
jajajajajaja, 11.04.2023 ob 10:07

A sta cerkveno poročena? Če sta samo civilno, bi še razumela.

Če sta pa cerkveno poročena … kakšna farsa. V sreči in nesreči, v zdravju in bolezni, …

Res ne vem, koga še blamirate s tem rimokatolištvom.

In kaj je v tem slabega? To pomeni, da obljubiš ljubezen, spoštovanje in skrb za zakonca ne samo v dobrem, pač pa tudi v bolezni! Če bi se zakonci tega držali, bi bil raj na zemlji.  Žal pa je tako, ker se Božjih zapovedi ljudje več ne držijo, ker so pozabili na Boga, ker je v ospredju samo človek in njegova SEBIČNOST.

Mož je dolžan skrbeti za bolno ženo in obratno!

Odgovor na objavo uporabnika
Ne, 11.04.2023 ob 11:17

Rak je virusnega izvora. Kurbirji prenašajo HPV!

Rak je virusnega izvora? Ja morda HPV, to je res.

Drugače je vrsto vzrokov zanj, ampak kot je ena pred mano napisala drži v 97% rakov – izvira iz psihološkega izvora. 3% med katere spada HPV ali pa tudi kakšen med otroci je pa virusnega.

Vsaj tako razlaga zdravnik in znanstvenik Dr. Bruce Lipton.

New Report

Close