Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek rally….na pohorju???????

rally….na pohorju???????

A ste ze slsali za dogodek. Rally avtomobili bodo letos dirkali po pohorju. Malo med kmetijami, malo v naravi med gozdnimi zivalmi….pestro. Noro. Je to sploh mogoce.. Ne morem verjet.

Pa saj ta dogodek je vsako leto. Prav zanimivo je gledat. Dirkajo izključno po cesti ne pa med živalmi.

Kje ti ziviš. Na pohorju?? Nikol ni bil rally na pohorju. Seveda ni blo mišljeno med živalmi, ampak po cesti, Vendar gre za okolje kjer prebivajo živali….pojejo ptički…..se nadihas svežega zraka….

A je primerno da nekdo prihrumi po cesti, uničuje cesto, vzburja kmete in njihove živali….zapraši pol travnikov in gozda. In seveda vzburja gozdne živali…..

O tem govorim….

Težko verjamem, da jih avtomobili Vzburjajo, prej kakšna pohotna srnica ipd.

Ko divjajo s štirikolesniki po gozdu in pozimi z motornimi sanmi, je pa vse v redu?
Avtošport prinaša denar. Zaradi tistih nekaj ur hrupa in prahu ne bo nobene škode.

v tujini je to že stalna praksa in vsi živijo dalje. Sicer pa, če si se že vtaknil v to, so še drugi moteči dejavniki in ne samo en rally tako, da bi bilo potrebno potem prepovedati vse, od zvonenja zvonov v cerkvah,… Pa saj vemo kaj hočem povedati…

Pod nujno je potrebno to preprečiti.

Pohorje že uničujejo cross in enduro motoristi.

Pohorje moj hrib.

Ne. Ni vredu. Ne eno in drugo. Se najmanj pa organizirano tekmovanje ki traja cel dan. Tud na predelu kjer je zascitena narava. Ni sans.

Ni vredu nicesar od tega. Ponavljam.

In se nekaj. Tvoja prinerjava ni najbolj dobra. Saj ves..a ne.

Komu prinasa denar???

A prebivalcem???

Ljubim motorje, hitre avte, vodne skuterje…. .

Vendar mi to ni kul. Zal.

v tujini je to že stalna praksa in vsi živijo dalje. Sicer pa, če si se že vtaknil v to, so še drugi moteči dejavniki in ne samo en rally tako, da bi bilo potrebno potem prepovedati vse, od zvonenja zvonov v cerkvah,… Pa saj vemo kaj hočem povedati…[/quote]

Peter
Ravno v tujini tega ne bi dovolili. Na taksni lokaciji se sploh ne bi smeli voziti z avtomobili. V avstriji bi bila rampa….ce hočeš gor plačaš. Pika amen.
Pa je vse normalno in vsi to spoštujejo.

V tujini cenijo naravo. Zato imajo tudi za kakšne motokros moorje posebej poskrbljeno. In ne rabijo silit v naravo.

Drugače pa…ta del je narava..bližina pragozda in slapa šumik. In ne morš tega primerjat z zvonovi.

pa kaj čmo….slovencelji smo pač eni čudni tički

jaz sem odločno proti. kaj se bodo še spomnili? naj grejo to ke na poček pa naj tam delajo kva čjo. tam majo dost velik plac, lahko grejo od glorije do smetišča zaradi mene po tisti ozki potki kamniti, me sploh ne zanima. na phorju pa naj dajo mir.

Vsi ste neki zagrenjenci tukaj. Meni pa se zdi, da se končno zdaj kaj dogaja tam. Pa glede na to, da je enodnevni dogodek, ni nič narobe s tem, da malo zabrni in nekaj dobrih avtov zvozi par ovinkov.

Sicer pa vsi zgoraj, ki ste tak zagrenjeni, bog ne daj, da bi se sami peljali v avtu, ker to tudi škodi okolju pa čistemu zraku…

v tujini je to že stalna praksa in vsi živijo dalje. Sicer pa, če si se že vtaknil v to, so še drugi moteči dejavniki in ne samo en rally tako, da bi bilo potrebno potem prepovedati vse, od zvonenja zvonov v cerkvah,… Pa saj vemo kaj hočem povedati…[/quote]

Peter
Ravno v tujini tega ne bi dovolili. Na taksni lokaciji se sploh ne bi smeli voziti z avtomobili. V avstriji bi bila rampa….ce hočeš gor plačaš. Pika amen.
Pa je vse normalno in vsi to spoštujejo.

V tujini cenijo naravo. Zato imajo tudi za kakšne motokros moorje posebej poskrbljeno. In ne rabijo silit v naravo.

Drugače pa…ta del je narava..bližina pragozda in slapa šumik. In ne morš tega primerjat z zvonovi.

pa kaj čmo….slovencelji smo pač eni čudni tički[/quote]

Vozijo, vozijo … še proizvajalci avtov in delov zanje vse skupaj testirajo tudi po gozdovih, tako v Avstriji kot tudi v Nemčiji… (sem gledala posnetke, ko je bil partner zraven).

Peter
Ravno v tujini tega ne bi dovolili. Na taksni lokaciji se sploh ne bi smeli voziti z avtomobili. V avstriji bi bila rampa….ce hočeš gor plačaš. Pika amen.
Pa je vse normalno in vsi to spoštujejo.

V tujini cenijo naravo. Zato imajo tudi za kakšne motokros moorje posebej poskrbljeno. In ne rabijo silit v naravo.

Drugače pa…ta del je narava..bližina pragozda in slapa šumik. In ne morš tega primerjat z zvonovi.

pa kaj čmo….slovencelji smo pač eni čudni tički[/quote]

Vozijo, vozijo … še proizvajalci avtov in delov zanje vse skupaj testirajo tudi po gozdovih, tako v Avstriji kot tudi v Nemčiji… (sem gledala posnetke, ko je bil partner zraven).[/quote]barca mislim da se ne razumemo najbolje

Zdaj pa dovolj. A sploh veste kje je to. A sploh veste kdo tam živi. A sploh veste da je to zaščiten del narave. Seveda lahko rečete nekomu da je zategnjen….
Dokler se ne odvija to pred vašim nosom in vam povzroča škoda.
A sploh veste kje bo dirka. Pojma nimate. A boste imeli kaj od tega.

Ne, ne vemo. V tej temi je bilo povedano – “na Pohorju”. O tem pišemo.

In če bo enkrat na Pohorju, se tudi meni ne zdi kaj strašnega. Saj so tudi smučišča, hoteli, ceste, itd.

Če pa govorimo o zaščitenem habitatu, je pa nekaj čisto drugega.

http://www.delo.si/novice/slovenija/dirke-cez-dvorisca-ne-bodo-dovolili.html

ruški župan si je zamislil reli, pa sploh vedel ni, da predvidena cesta poteka kar čez dvorišča nekih kmetij in po zaščitenem habitatu Natura 2000

v svoj zagovor je povedal, da 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} Rušanov projekt podpira.
seveda so to tisti rušani, ki živijo daleč od trase relija.

New Report

Close