Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Rana ura-zlata ura!!!

Rana ura-zlata ura!!!

Tak da veste: Jaz imam ob osmih izpit. Kdo mi ne bo držal pesti, je mimo!!!
Jao kaka kriza mi je. Strah me je ko malega psa. Mislim, da vse obvladam, pol pa bom dobila test v roke, pa bom samo zijala :(((
Pol če to naredim, imam še isto zajeban ustni del iz tega…samo če ne bom pisnega naredila, ne bom mogla ustnega…Če pa pisnega naredim, pa je že 60{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} izpita rešenega…
Joj, dragi moji!!!
Pridni bodite, lepo čvekajte na forumu. Jaz bom napela vse sile, da bom naredila. Sploh ne vem, zakaj taki strah…Verjetno zato, ker je ta izpit eden izmed najtežjih v celem študiju. Jaz pa ga mislim v prvem poiskusu narediti(še dobro, da ga je večina sedem, osemkrat delala :))))))))))) Ampak Aria G je večen optimist(Ko ni pesimist :)) in zdaj šiba v kopalnico, potem skoči v oblačila, potem skoči v svojo zverino štirikolesno(pismo!!! Kalkulator je doma pozabila 🙁 Nazaj v hišo…vzamem kalkulator), pa v avto,…pa CD v avtoradio…pa puna naglas pa gas do faxa…sparkiram avto in muke se začenjajo…
Pismo mam full energije, glede na to da je pet zjutraj!!!

Mejte se…ko pridem domov, se javim….
Papa…

Tak bomo pesti držali, da bo kri špricala!

Aria!
Vsi se tresemo zate!
NAREDILA BOŠ…samo zato,ker si naša!!!!!
Držimo pesti!
Tvoji

Jaz ti držim tako pesti,da imam že zdaj belo za prsti…sicer pa sem z mislimi pri tebi…DRŽ SE,…uredi ta izpit čim bolje!!!!!

Veliko sreče in predvsem znanja,aja btw: Dobro Jutro!!!

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

srečno in 10 oceno

leta letijo - iščem stevardeso.....

tako stiskam, da me že boliiii….
Ja, prav zres, dobro opravi, pa sj veš, da smo s tabo!
lp

Pa javi se, če je kaj pomagalo.

… tipkat po tipkovnici s stisnjenimi pestmi!!!! Au … au … auuuuuuu …

Aria … glej, da se bodo te muke obrestovale … in da boš pisala najmanj 10. :)))) ;)))))

CEL FORUM DRŽI PESTI ZATE … ZATO … IZKAŽI SE!!! POKAŽI KDO SI … :)))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Evo draga moja, najprej sem ob tebi. Ja si bila pa res zgodnja. Vceraj sem bila tako žalostna, paralo se mi je srce… Ampak noč in jutro je naredilo svoje in kakor je bilo vceraj hudo, je danes lepo, Nebo se je zjasnilo, pokukala sem na plan in moji žarki so tu.
In tako bo danes s teboj, upam, da ti bo uspelo, da bo šlo, da boš znala, če pa slučajno ne, nic hudega, saj je to čista resnica, da za dežjem vedno posije sonce in jaz sem živi dokaz zato!
Draga Aria, ratalo bo, če ne danes pa jutri, glavno je, da rata.

Cmoka in moj žarek te naj malo poboža, da boš bolj sproščena.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hvala moji dragi sogovorniki!!!
Moram vam povedati, da sem rešila vse 4 naloge od 5. In profesor je imel tam ko smo oddali teste napisane rešitve, da smo lahko primerjali kako smo se kaj odrezali. In imam vse štiri naloge v celoti prav!!!
Jupiiiiiiiiiiiiii!!!!
Kar srce mi je igralo.
Hvala vam!!!
Super ste vsi!!! Brez vas mi sigurno ne bi uspelo…
Lep dan…

kaj pa tole pomeni…..
**********Jupiiiiiiiiiiiiii!!!!Kar srce mi je igralo.****

potem boš pa kmalu od nekoga, ker pot do tja pelja od srca…

sem lahko tisti nekodo- JAZ

cmok

leta letijo - iščem stevardeso.....

No,a si vidla če klapa drži pesti,kako gre to!
Uživaj!
Sp

tko se govori in še res je…..

heheheheh na onem netu k so nas skenslali, pa pimpke merijo in v različne strani neba vlečejo…..hihihihiih

pa priden bodi…

a si dans kaj skuhal…… mater, je ta svet čist u p.m…
v najinih cajtih se je vedlo kje babnce sodijo…
kuhinja, otroci,mož!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sem jezen na vse mame, ki so take hčerke naredile in jih nam namenile…hihi

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Skuhal Razo skuhal,pa me je ta mali sin popišil,da je klobasa preslana(pismo,kot,da bi jo jaz delal,mulc),pa da je župce preveč in manjkalo je samo še tisto,da mama pa boljš skuha…jebem mu mamo(upam,da zvečer :-)).
In veš kaj je še fora od tega tamalga mulca:vse špeca ženi,tko da moram bit previden kot hudič.Zato,da ga ona malo poboža je pripravljen fotra(se pravi mene) zašpecat,da imam ljubico.
Mu že sprašim hlače mulcu!
Ma,sem malo skrenil
Fajn bodi!
Sp

Treba ga bo trdo prijet, a imaš samo enega??

… da ima tata ljubico?

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Sina samo enega.Hči me pa že itak v glavo od malega jebe.Žena je skozi utrujena in “Danes boli glava…”,pa kaj ti bom govoril,saj si pripadnica tega spola,no pol se pa čudijo,če si omislimo ljubice in hodijo po cajtngih jokat,kakšni prasci,da smo.
Pa saj hočem samo osnovno biološko potrebo: malo več SEXA!!!!!
Na,sem se kar skuril,oprosti,nisi ti nič kriva.
Lepa bodi
Sp

Mene danes nič ne boli glava, ne vem pa kaj se lahko zgodi še do večera :)))))))))))))))

Hvala bogu še ne ve,če pa zve,me bo ziher namočil kot zajca!
Lepa očka
Sp

Predvidevam,da soproga nimaš tam.No zvečer,ko bosta skupaj,boš verjetno pa po miraklu dobila napad migrene ;-)))
Sp

Ojej, bog ne daj, da bi še tukaj imela soproga. Glede migrene pa res ne vem. Lahko me bo danes preskočila ali pa bom dobila ful hud napad. Vse je odvisno os mojega možeka, kako se bo obnašal do konca dneva.
Smo žleht, a ne?

Cmokca,

Ja res!Včasih bi še posiljevalcem kazen odpustil,ker se mi zdi ,da to nastane prav zaradi take vrste frustracij.
Btw,kolikokrat seksaš na mesec?
Če seksam jaz 4-5 x,sem že zadel tombolo!
Sp

Hm hm hm … jah … bo treba pazit, a ne? :))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

.. zanimivo … mene če boli glava vzamem tableto … in čez pol ure sem še vsa zagreta za sex … :)))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Velja za vse tukaj!Pa kondome uporabljajte,nikoli ne veš…
Lepa očka
Sp

Na mesec, po moje tam ene 6 X.

New Report

Close