Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Rana ura-zlata ura!!!

Rana ura-zlata ura!!!

:)))))))) Nič kondomov … nekateri si mogoče želimo eno malo štručko za pestvat … :))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Moje sožalje,moje sožalje sotrpinka,razen,če nisi slučajno ti vzrok?
Se mi kar zdi,da si blizu mojih let.Ta generacija se je izfu***la kakih 20 let nazaj :-((
Sp

No ja ne glih 20 let nazaj, malo manj pa že. Moram pa priznat, da je največkrat vzrok premalo časa, otroci…

Le čakaj,le čakaj.Ko so majceni so kot igračke,potem pa lahko pravi satani postanejo.
Torej BGV seksaj non-stop in brez kondoma.Če bo pa doma premalo,se nas je pa tukaj že nekaj javilo,da priskočimo na pomoč.Če smo danes Arii pomagal,ni oštja,da ne bi še tebi!
Lepa očka
Sp

Shaki,da nisi ti slučajno moja žena?
Čas,otroci:TO NE MORE IN NE SME BITI IZGOVOR!
Oprosti,da sem se drl,ampak me res spominja na domačo sceno.
Sp

.. ko bo stiska, vem kam se obrniti za pomoč … :))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Pri vas bi moralo biti drugače, saj ti poskrbiš za vse, žena bi te mogla zvečer čakati z odprtimi rokami (pardon nogami). Jaz sem pa za veliko stvari sama in se mi zvečer pošteno povedano ne da nič.
Bo treba kaj narest na tem področju, se strinjam.

Cmoka,

Zmenjeno!Dam garancijo za opravljeno delo-tako smešnih otrok ne delajo več!
Zdaj pa grem jest,ker imam že čist mrzlo najbrž.
Pa-pa

Sej jst sem tut lačna … samo se mi ne da it iskat za jest …

Eh … še ena urca … pa bom doma … :))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

New Report

Close