Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek ratal mi je

ratal mi je

Ha, ha, ratal mi je registrirat se. Pozdravljeni, upam, da me sprejmete medse.

Lp
Sh

Aja, pa še to e-mail ni taprav, sem se kar nekaj zmislila. Povem zato, da mi ne bi kdo pošiljal maila :))))))))))

Pozabila sem se zahvalit Sprevržencu, ki mi ne pomal pri registraciji.
Hvala še enkrat, sprevženko, sporoči če sem ti kaj dolžna :))))

… končno dobrodošla med nami….
Naši fantje so te že od jutra pogrešali…:-)))
Pa še prijazna si, da takole na glas poveš, da imamo izmišljene naslove…:-))) Pridna.

Cmoka na lička.

Cmoka tudi tebi. Kdo praviš me je pogrešal???? :)))))) Mi je kar malo zrasla samozavest :)))))))))))))))))))))))))))

LP
Sh

… pa poglej malo spodnje poste….
Samo ne si privoščiti katerega osvajati, prav?! :-))))))
Se bomo tako “mazale”, da bo joj….. dedcem bo pa grebenček rasel…:-)

Ojla … :))))))) … lepo lepo … vidim, da se počasi gruča veča … :)))))))) Uiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii … kok nam bo še fajn telelele … :)))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Nima časa, zdajle grem počasi domov.
Glede osvajanja bom še premislila, čeprav me eden kar mika. :))))
Veš kako pravijo, če ni fovšije, je za vse zadosti.

LP

Sh

hihihi
saj vem , da sem to jaz…

ampak se bos prekleto morala potruditi in namuciti, da bi ti ti podlegel…..
hmmm….mogoce se bo pa trud izplacal…in bos na koncu, potrebovala manj casa , da ti bo prislo..opss….oprasti…da ti bo ratalo in uspelo….

ampak dovolj heca….LEPO POZDRAVLJENA MED NAMI IN ZELIM TI, DA BOS USPESNO IN TVORNO SODELOVALA V FOUMU , KI JE NAMENJEN PRAVIM MOSKIM IN PRAVIM ZENSKAM, katere je bog ustvaril, da so usejini enim drugim….hihihihi

LEPO SPREJETA…..

EVO TI ENEGA LEPEGA SOCNEGA CMOKECA

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ja valjda,v tem forumu samo sex kaj velja!
Prisrčno dobrodošla,smeha bo še dovolj,boš videla,samo vživi se v nas1
sp

razo!kaj če bi bil ti PIAR-ovec na tem forumu?tako lepo jim zamediš,da skoraj že ob prihodu gate slečejo….
Sp

glede maila:vsaj nekaj nas je tukaj,katerih mail je ta prav in lahko tudi tako komuniciraš!
Lp
Sp

razi

to pa bi bil forum zate.

FORUM ZA PRAVE MOŠKE IN PRAVE ŽENSKE

Srečnga pa zdravga!!!

Malo si me razočarala ker nisi tako pogumna in si nisi upala napisati vsaj pravi e-mail, ampak ce si to ne upajo nekateri moski tule med nami, je tudi tebi oprosceno.

Dobrodosla draga Shaki, uživaj med nami, tako kot bomo mi s teboj, jutri pa kaj več rečeva!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Evo jaz smučam in seveda moj dragi prijatelj se veselo ponuja naokoli…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja veš kaj,sonce je zašlo,pa sem mislil,da lahko luna vpliva name…
Lepa si
Sp

Dober izgovor ni kaj!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Še sreča,da so drugi nebesni planeti,ampak sonce je pa le zakon!
Tv.
Sp

Ja sonček je le eden, to je pa res.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Zame še posebno,ker mi eden prav posebno sveti!Pa kaj hudiča se zdaj slačim pred tabo,a si mogoče ti tista?
sP

Ne nisem, ker se okoli mene nihče ne slači. Ne tukaj te ni, sem pogledala še pod mizo, ni teeee, ob meni te ni!

Kje se pa potem slačiš?

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Nisem imela časa odpirat maila, službenega pa ne bi dajala okoli.

Čao!

Hvala za lčep sprejem, Razo!

Cmoka tudi tebi.

ja-ja vem…tud ti bi pol mal več sodeloval, kajne….ne pa da se moraš ukvarjati z nami otroci…hihihihi

ampak resno, daj malo bolj transparenten naslov tega novega foruma…..saj če ne boš zadel, te bomo že poravili…..
daj no bodi malo domiseln in kreativen……..

pa še tole…..prosim uredi, da se s tega foruma lahko povrneš na celotno paleto forumov…..poskusi klikni na forumi pa boš videl……

lep dan še naprej..pa ne nam ovčice begat, saj jih mi DECI tukaj kar v redu obvadujemo…hihiihihi

pa lep sproščen dan

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ej, Razo, probaj kliknit gor na Pogovori, pa se ti bodo ponudili vsi forumi.

Cmoka,

Hej Shaki,pa ti si v službi?Mi na misel ne pade,dokler me država kar spodobno plačuje na podlagi minulega dela…ha,ha
lepo jutro
Sp

New Report

Close