Najdi forum

Splash Forum ‘Teorije zarote’ Ravna Zemlja

Ravna Zemlja

Hm nisem videl, da obstaja prav stran o teorijah (resnice) zarote. Zato še eno temo z vprašanjem odpiram tukaj:

Iskreno me zanima, če na tem forumu obstajajo osebe, ki vedo, da je zemlja ravna.

Tako je , zemlja je ravna , vsako drugačno razmišljanje je napačno in bogokletno . Seveda obstaja mnogo ljudi , ki živi v zmoti , oz. si svet predstavlja drugače kot je v resnici.  Obstajala naj bi neka kugla , ki se vrti , ker so pa v vesolju sile in hitrosti nepredstavljive , bi zaradi centrifugalne sile ljudi in predmete enostavno pometalo iz površja. Že to da  vedeti , da okrogla zemlja ne more nikakor obstajati  , oz. v nasprotnem na njej nebi bilo mogoče življenje. V google si lahko vtipkaš “ploščata zemlja” in ti bo verodostojno prikazalo kakšen izgleda naš svet.

Hvala precej tega že vem, bolj me zanima če se da srečati spoznati somišljenike. Ko človek pride do teh spoznanj, hitro ugotovi, da ga mnogi ne razumejo.

Odgovor na objavo uporabnika
RavnoZemljas, 18.05.2023 ob 22:45

Hvala precej tega že vem, bolj me zanima če se da srečati spoznati somišljenike. Ko človek pride do teh spoznanj, hitro ugotovi, da ga mnogi ne razumejo.

Tvoji somišljeniki prebivajo v psihiatrični bolnici po vsem svetu.

Flat Earthers illo by Astor Alexander

Odgovor na objavo uporabnika
RavnoZemljas, 18.05.2023 ob 12:01

Hm nisem videl, da obstaja prav stran o teorijah (resnice) zarote. Zato še eno temo z vprašanjem odpiram tukaj:

Iskreno me zanima, če na tem forumu obstajajo osebe, ki vedo, da je zemlja ravna.

Seveda, kje si še videl okrogel zemljevid?

lahko jih srečaš v UKC Enota Polje

New Report

Close