Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Ravnatelji proti testiranju in maskam

Ravnatelji proti testiranju in maskam

Bravo ravnatelji in učiteljice!!

Ravnatelji so se uprli obveznemu testiranju otrok v šolah od 1 do 5 razreda OŠ , učiteljice prav tako. Tega ne bodo delali  prav tako so protivobveznemu nošenju mask od 1 do 5 razreda.

Sedaj čakamo odziv Ministrstva.

    Kaj se tebi mesa ??  Od kje ti to ?

Pa vsak pameten se bo uprl fašizmu in nasilju nad državljani.

Saj samo psihopati, ki so polni zlobe in sovraštva, podpirajo zločin ter kršenje človekovih pravic, ustave in raznih kodeksov, ki so bili napisani ravno s tem namenom, da se preprečijo holokavsti, kot so se zgodili v zgodovini.

Uprite se fašizmu in borite za svoje pravice ter pravice otrok.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Bravo, tako se dela, 10.11.2021 ob 19:03

Bravo ravnatelji in učiteljice!!

Ravnatelji so se uprli obveznemu testiranju otrok v šolah od 1 do 5 razreda OŠ , učiteljice prav tako. Tega ne bodo delali  prav tako so protivobveznemu nošenju mask od 1 do 5 razreda.

Sedaj čakamo odziv Ministrstva.

Jaz razumem, da niso proti samotestiranju, so proti samotestiranju v SOLI.

MI smo ze dobil crno na belem da ni treba mask v razredu

REs je.

Ne rabimo jih v soli testirat.

Se bojo sami.

Cez cas pa se se to ne bo treba ce bojo otroki mel protitelesa.

Odgovor na objavo uporabnika
Lora864, 10.11.2021 ob 19:10

MI smo ze dobil crno na belem da ni treba mask v razredu

JA, mi tudi, maske niso potrebne, samotestiranje na šoli se ne bo izvajalo, ker ni nobena učiteljica za to. Ravnateljica je ostro proti vsem tem ukrepom. Naša šola ni fašistična šola.

Odgovor na objavo uporabnika
Niso fašisti, 10.11.2021 ob 19:14

JA, mi tudi, maske niso potrebne, samotestiranje na šoli se ne bo izvajalo, ker ni nobena učiteljica za to. Ravnateljica je ostro proti vsem tem ukrepom. Naša šola ni fašistična šola.

Super. Ne vem, kaj drugi čakajo.

Pokaži, prosim.

Pol boste pa spet jokal, da otroci ne morejo biti doma, da so asocialni, da ste vi preutrujeni, da ne morete biti ateji pa mame, pa učiteljice, pa kuharice, pa čistilke…v enem.

Dejte se enkrat že odločit, kaj bi sploh radi no!  Bogi vaši sončki, ki nikoli ne bodo vedeli kaj je solidarnost in skrb drug za drugega. Ej narod moj, slabo se nam piše.

Uprli so se, da bodo učitelji basali palčke v nos otrokom. Uprli so se, ker nimajo pogojev, da bi testirali vse učence. Kdaj? Med prvo šolsko uro? Preduro? Kaj pa tisti, ki ne pridejo? Kaj s tistimi, ki se nočejo testirat? To so vse neodgovorjena vprašanja, ministrice na tiskovko z ravnatelji ni bilo, ker leti v Pariz.:)) Nočejo se izpostavljati in prihajati v konflikt s starši. A je to tako nerazumljivo? Jasno pa je bilo povedano s strani državnega sekretarja, da v osnovnih šolah ne smejo zavrniti učencev brez maske in tistih, ki se nočejo testirat. Kaj naj torej po tvoje naredijo? To je problem, ne pa to, da se načelno upirajo testiranju. Potem bi se tudi takrat, ko so uvedli odlok, da naj se testirajo doma. Takrat ni bilo nobenega upora. V šolah pa pač tega ne morejo izvajat, če se ne ve, kaj s tistimi, ki se ne bodo hoteli testirat in kaj s prvo triado, ki se ne zna sama testirat. Torej?

Odgovor na objavo uporabnika
Butale naše, 10.11.2021 ob 19:19

Pol boste pa spet jokal, da otroci ne morejo biti doma, da so asocialni, da ste vi preutrujeni, da ne morete biti ateji pa mame, pa učiteljice, pa kuharice, pa čistilke…v enem.

Dejte se enkrat že odločit, kaj bi sploh radi no!  Bogi vaši sončki, ki nikoli ne bodo vedeli kaj je solidarnost in skrb drug za drugega. Ej narod moj, slabo se nam piše.

KAj bi radi? Tako kot je bilo zdaj je bilo čisto ok (samotestiranje doma, maske samo v skupnih prostorih).

Jaz sem pa povsem drugače slišala…. Kaj imaš od tega, da lažeš, avtor?

Odgovor na objavo uporabnika
Jahno, 10.11.2021 ob 19:22

KAj bi radi? Tako kot je bilo zdaj je bilo čisto ok (samotestiranje doma, maske samo v skupnih prostorih).

Ma zaprejo naj šole, pa vsi na zoom spet. Saj smo videli, da nam to čisto dobro gre.

Prav, boste pa dobili posebne prostore za posebne otroke posebnih staršev.

nobenega se ne bo v šoli testiralo – sploh pa ne na dva dneva – ko bo kak učitelj komu kaj poškodoval kdo bo pa potem odgovarjal… prav je nimajo se kaj dotikati otrok, niso medicinski kader in če starši ne dovolijo tega med. posega se otroka nima kdo dotika – stalno žnaranje po nosu še nikoli ni bilo dobro.

Odgovor na objavo uporabnika
Posebni, 10.11.2021 ob 19:25

Prav, boste pa dobili posebne prostore za posebne otroke posebnih staršev.

Tudi v to dvomim. Ne verjamem, da jih bodo kakorkoli distancirali od drugih otrok, ker bodo takoj dobili na tapeto, da bodo prišli z odvetnikom, ker se njihovega otroka šikanira. Nič ne bo. V ponedeljek (če ministrstvo ne bo odložilo zadeve) bodo v OŠ prihajali s testom samo nekateri učenci, drugi pa ne. Eni se bodo testirali sami, drugi bodo pa potem prišli zraven in bili normalno pri pouku. Učitelji ne smejo zbirati podatkov o pozitivnih itd. Če jim bo otrok sam povedal, da je test pokazal pozitivno, okej, drugače ne bo nič.

Boste videli, da bo nekako tako. Šole bodo dale obvestilo, da naj pridejo učenci s testi nekaj pred poukom. Tistih, ki jih ne bo, jih pač ne bo. Nobenih sankcij. Boste videli. Ali pa bodo dale obvestilo, naj pridejo s testi samo tisti, ki se znajo SAMOTESTIRAT. Ker v okrožnici je jasno zapisano, da bo v šoli SAMOTESTIRANJE.

Odgovor na objavo uporabnika
uh uh uh, 10.11.2021 ob 19:31

Tudi v to dvomim. Ne verjamem, da jih bodo kakorkoli distancirali od drugih otrok, ker bodo takoj dobili na tapeto, da bodo prišli z odvetnikom, ker se njihovega otroka šikanira. Nič ne bo. V ponedeljek (če ministrstvo ne bo odložilo zadeve) bodo v OŠ prihajali s testom samo nekateri učenci, drugi pa ne. Eni se bodo testirali sami, drugi bodo pa potem prišli zraven in bili normalno pri pouku. Učitelji ne smejo zbirati podatkov o pozitivnih itd. Če jim bo otrok sam povedal, da je test pokazal pozitivno, okej, drugače ne bo nič.

Boste videli, da bo nekako tako. Šole bodo dale obvestilo, da naj pridejo učenci s testi nekaj pred poukom. Tistih, ki jih ne bo, jih pač ne bo. Nobenih sankcij. Boste videli. Ali pa bodo dale obvestilo, naj pridejo s testi samo tisti, ki se znajo SAMOTESTIRAT. Ker v okrožnici je jasno zapisano, da bo v šoli SAMOTESTIRANJE.

pri nas pa so debilčki, ki ne znajo nič sami.

https://www.sta.si/2963819/v-avstriji-in-nemciji-samotestiranje-ucencev-brez-vecjih-tezav-in-nasprotovanj

 

https://www.slovenskenovice.si/novice/svet/tako-je-v-avstriji-tudi-6-letni-otroci-se-testirajo-sami-nihce-se-ne-pritozuje/

 

Odgovor na objavo uporabnika
očitno imajo v Avstriji in Nemčiji same genije, 10.11.2021 ob 19:44

https://www.slovenskenovice.si/novice/svet/tako-je-v-avstriji-tudi-6-letni-otroci-se-testirajo-sami-nihce-se-ne-pritozuje/

 

In če bi v Avstriji rekli, da morajo otroci vsak dan priti v šolo z vrečkami na glavi  bi prišli. In to je vam dobro. In.mi bi mogli narest vse kar nam rečejo tufi nagi okol hifit ane.

6 letni otrok se ne more in ne sme rokovati s temi strupenimi testi, ker se lahko še zastrupi. Testi so namenjeni 14+

Odgovor na objavo uporabnika
Za debile trapaste, 10.11.2021 ob 20:41

In če bi v Avstriji rekli, da morajo otroci vsak dan priti v šolo z vrečkami na glavi  bi prišli. In to je vam dobro. In.mi bi mogli narest vse kar nam rečejo tufi nagi okol hifit ane.

6 letni otrok se ne more in ne sme rokovati s temi strupenimi testi, ker se lahko še zastrupi. Testi so namenjeni 14+

Tvoj se bo zastrupil še pri 25. S čim se bo zastrupil? A bo spil testno tekočino? Imaš otroka s posebnimi potrebami doma? Ja, potem se pa strinjam s teboj.

In potem debilno da povezavo na fašistični mediji, ki širi fašistično lažnivo propagando. Seveda z namenom, da bi ljudi prepričali, da dovolijo nad otroki izvajati teror ter služiti z brezveznimi strupenimi palčkami.

 

Važno da ti poslušaš, kaj pravijo na Kosovu in v Bosni, pa v Romuniji in Albaniji. A kar oni pravijo, je pa zakon al kako?

New Report

Close