Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Ravno sem prišla na plažo sava fkk

Ravno sem prišla na plažo sava fkk

Sem nasproti te plaže sava tam k so nagci, imam 28 let, lepe postave, zapašalo mi je pa sem šla. In tamle me dva opazujeta, ko mal prizadeta, upata nič ne. A je drgač še kateri moški normalen z normalnim pristopom. Pride bližje, pozdravi, kaj vpraša, meni ni problem, rada pokažem svojo in mi je ok, če potem kdo masturbira name. To da pa bulji kot psihično prizadet od daleč in se skriva tam po grmadah ej. Do 16 ure bom tukaj, če koga normalnega zanima. imam uhan v popku in dolge črne lase.

Pridi na obalo, greva skupaj na divjo plažo, se bova imela lepo, za več pa mail

Princeska a boš drugi teden tudi kaj za Savo kje se te da spoznate lp lukas33

Odgovor na objavo uporabnika
mateja28364, 01.08.2024 ob 09:40

Sem nasproti te plaže sava tam k so nagci, imam 28 let, lepe postave, zapašalo mi je pa sem šla. In tamle me dva opazujeta, ko mal prizadeta, upata nič ne. A je drgač še kateri moški normalen z normalnim pristopom. Pride bližje, pozdravi, kaj vpraša, meni ni problem, rada pokažem svojo in mi je ok, če potem kdo masturbira name. To da pa bulji kot psihično prizadet od daleč in se skriva tam po grmadah ej. Do 16 ure bom tukaj, če koga normalnega zanima. imam uhan v popku in dolge črne lase.

oj a bos jutri tud kej tam,kako ti je bilo danes?

OJ a gres kej za savo danes na plazo?

draga gospa gospodična pridi jutri 5.8 za savo ti jo poližem po želji posexam ali pa ga pred teboj drkam da opazuješ, počneva razne zanimive strani če si upaš.

Pisi mi na mail in se mogoce kdaj dobiva sem 29 letni

[email protected]

[email protected]

    Prosim piši

New Report

Close