Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ravno zdajle na Odmevih: Logarjeva pravi, da je cepljenje edina rešitev!!!

Ravno zdajle na Odmevih: Logarjeva pravi, da je cepljenje edina rešitev!!!

Uff, kaj sm mal prej prebrala, se ne upam niti objavt, sm hotla prej, pa sm si rekla: dej se ustav :))) ker to je pa 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} teorija zarote 🙂

Tud mene cepu ne bo noben!
[/quote]

Mene zanima, kaj si prebrala.

očitno pač nimaš možganov, če misliš,da ni res… leto pred tem so imeli izgubo, zdaj cca 2,7 mio dobička
beri si sama
https://www.celje.info/aktualno/sb-celje-lansko-poslovno-leto-sklenila-s-skoraj-3-milijoni-dobicka-odpovedanih-skoraj-6-tisoc-zdravstvenih-storitev/

https://necenzurirano.si/clanek/preiskovalne-zgodbe/zakaj-je-bilo-v-celju-najvec-katastrofalnih-zapletov-s-covid-bolniki-850449

https://www.radio1.si/80694/dobicek-zaradi-koronavirusa
[/quote]

Kako lahko verjamete tem medijem? Vse podkupljeno, vse naročeno.
Vsi vpijete, da ne smemo verjet TV-ju, slovenskim časopisom…
Potem pa takoj v naslednjem momentu ponujate linke SLO medijev.
Zdaj se končno odločite, kaj je res in kaj ne…
Temu se reče selektivno razmišljanje. Bolj kot je udarna novica, bolj ljudstvo verjame.
In bolj je znanstven članek, več je ljudi, ki ne preberejo oz. ne znajo brati…
Temu se reče slovensko ljudstvo. Ki s fb in yt prodaja edino in sveto resnico.
Res, Bog nam pomagaj.

Dejansko me sploh ne zanima na osnovi česa se odločate ali se boste cepili ali ne. Ne zanima me niti kakovost cepiv. To je debata za znanstvenike in mi to nismo.
Smo pa ljudje.

Kot ljudi, ki zagotovo lahko izražajo mnenja o nestrokovnih zadevah, vas sprašujem:

Na osnovi česa se vam zdi v redu sprejemati omejevanja in izsiljevanja pogojena s cepljenjem?
Mislite, da se ta pogojevanja lahko še stopnjujejo?
Do katere mere ste pripravljeni ta pogojevanja tudi sprejemati?

https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=594&t=11266056

Ljudje so vedno umirali in bodo tudi naprej. Tudi zaradi gripe, pljučnice so umirali otroci in mladi. Nikoli se ne ve. Da ti tako vneto razlagaš eno brezvezno zgodbo, kje in zakaj se je nekdo okužil je totalno skregano z logiko. Lahko je imel korono, pljučnico, gripo, lahko še kaj hujšega.
Kolegica, včasih ful športnica je pred par leti dobila neko bakterijo zaradi katere je skoraj umrla, uničila ji je skoraj cela pljuča. Možu ni bilo nič ona komaj preživela, nikoli ne bo več tako kot včasih, dela lahko pogojno 4 ure.
Tako da nikoli ne veš s čim in kje se lahko okužiš. Je en koronast prehladek mala malca v primerjavi z res resnimi virusi, bakterijami, ki nas lahko napadejo.
[/quote]

Meni to ni brezvezna zgodba. Umrl je moj bratranec. Ponovljena je bila pa nekajkrat samo zato, ker ene brihte tukaj niso razumele niti tega, kdo je umrl. Pa si upam trditi, da tako zelo zmedeno le nisem napisal, da ne bi bilo jasno. V prvem zapisu, kjer sem napisal zgolj to, da imam smrt v sorodstvu.
In kaj se je zgodilo? Napadi, kako imam bolno familijo in ne vem kaj.
Dajte se malo skulirat vsi skupaj, ne pa samo histerično noret po tem forumu. Za nekatere ljudi kovid pač ni abstraktni problem niti politični problem.
Ta forum je itak totalna sramota, kar se tiče tem o kovidu. Kraljuje pa nek ludi in kompani. Kaj mislite, KAJ boste dosegli, če boste recimo 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} Slovencev prepričali, da se ne cepijo? No, kaj?

Ko smo bili majhni, so nas cepili. Sama več kot mumps nisem prebolela. Cepivo je bilo učinkovito proti ostalim otroškim boleznim. Ki so izvenele.
Temu cepivu ne zaupam. Ni problem cepljenje, Zaupanje! Bom počakala še leto dni, čeprav brez pravega dopusta in na rezultate, kako varno je cepivo. Do takrat se j*.

No evo in potem pridemo do zakljucka, da vsi vi, ki delate enormno skodo z vasim zavajanjem, v resnici nimate pojma od pojmov in nakladate neke neumnosti o zasluzku bolnic in ne vem vse cem brez ene kredibilne podlage. Kako naj normalno inteligenten clovek tudi za pol sekunde temu verjame?! Oprosti, ampak ce imas gram mozganov, ti mora biti jasno, da gre pri tebi in podobih za enostavno vero, samo namesto v unega tipa zgoraj, v neke plane v neke skrivne dogovore oz. v zaroto proti vsemu clovestvu, v prodane duse ipd.

Kar je najbolj zalostno je to, da ste tako zaslepljeni, da vam noben dokaz ne bi omajal vase vere niti za sekundo, kar je jasen dokaz nezrelega in nerazgledanega cloveka. Pameten clovek namrec dvomi v stvari in se zeli pripricati o dejstvih, ti in tebi podobni pa verujete ne glede na dejstva. Si jasen dokaz, kako brezplodna je debata z vami covid verniki in kako brez smisla je iskanje dokazov, ker vam ne pomenijo nicesar.
[/quote]

Neumnosti o zaslužku bolnic, praviš??? Od kod si padlo, z jablane? Da ti najbolj znane in osnovne stvari niso jasne! Pa toliko je bilo že napisanega o zaslužku bolnišnic na Covid pacientih, da o astronomskih covid dodatkih k plačam zdravnikov sploh ne govorimo. In to tudi tistih zdravnikov, ki covid pacienta še od daleč sploh videli niso!! Kaj, ko bi malo prebralo časopise, preletelo internet ali si pogledalo kakšno oddajo na TV točno o tem???

Tem ceremonijo ne zaupam nič hm Hvala, ker sem brez covid. P* Xepljenje, pa stranski konkretni učinki ali covid, my ass. Le kje se je virus nalezel? Če nisem orisotna, ziher od mene ne.
V šoaru, kot oglaševanje tu, povejte jim za 2 metra, ne da se ti lišaji skoraj na hrbet. Sem se izolirala. Še v štacuno špar ne moreš več. Pa ranljive, pa z otroki, pa nobene razdalje. Prosim. Groza odprite verjetno, da otrokom ne bo dolgčas v štacuni z materam. Kaj vem Grozne matere.

Virus je, cepivo deluje le 6 mesecev, ne gre samo za virus. Izvaja se 3. svetovna vojna, virus nima nobene veze iz zdravstvenega vidika, da se ljudem omejuje svobodo gibanja. Ko smo nekateri eno leto nazaj govorili, da brez cepljenja ne boš smel nikamor, da nas bodo v to prisilili, smo bili označeni, kot teoretiki zarot. Danes v Eu ni demokracije, samo mnoge ljudi so prepričali v to, da te to kao dobro za njihovo zdravje. Vse se dela načrtno v Eu. V prihodnje bodo vsi državljani EU v vseh državah prisilno cepljeni.

dober zapis

New Report

Close