Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek razbijanje srca

razbijanje srca

Baje pomaga, ja. Jaz sem dobila črevesne krče in ga ne upam več konzumirat.

Priporočam da se ustaviš in predihaš, počasi vzdihneš in šteješ do 10 in izdihneš. Večkrat ponoviš.

Hujšaš morda? Stres in posledično neprimerno hranjenje?

V času hujšanja in stresa nastopi motnja v prenosu mineralov.
T.i. ATP črpalka, ki skrbi za prenos natrij-kalija….. Zaradi motenj v delovanju tega prihaja lahko tudi do aritmij srca.

Rehidracijske soli pomagajo.

Tahikardijo imaš ali kaj? Občasne napade? To je seveda fizično in samo lol za zgornje nasvete. Seveda na ekg-ju ne bo nič, če nimaš ravno takrat ane.

Al maš ves čas tak čuden občutek? Potem je pa mogoče res stres? Ampak glede na to, da so te naročili h kardiologu, je verjetno srce vzrok….

Sem imela podobne težave, ko sem hujšala. Vsi so mi zatrjevali, da ni od tega..pa še kako je! Prav tako pazi na razne dodatke. Ni vse tako nedolžno kot se promovira.

Marsikaj od naštetega ti zna pomagati. Sama bi prisegla na baldrujanove kapljice, na žlički sladkorja se jih je stalno jemalo, lahko pa tudi v vodi. Do takrat pa poskusi ugotoviti, če je povezano s hrano. Meni je srce razbijalo po mastnem svinjskem mesu, zaseki, preveč sira. Morda za nekaj dni opustiš tako hrano. Je pa razlog aritmijam najpogosteje srčni nemir, kar jih je že napisalo nekaj pred menoj. Tudi v ta namen baldrijan deluje pomirjujoče, lahko pa dodaš še bachove kapljice.

Ja, ekg je bil vedno bp, ker takrat tega ni bilo. Zato me je dr. naročil h kardiologu. Vsi izvidi so bili v bistvu v mejah normale.
To se mi pojavlja dokaj pogosto. Sem in tja tudi kak dan, dva ne. kak dan le nekaj časa, kak dan malo dlje. Upam, da ni kaj hujšega, Kardiologa imam naslednji mesec. Sicer pa nimam nobenih težav pri gibanmju, nisem utrujena, brez sape. To bitje srca se pojavi v mirovanju.

Ja, ekg je bil vedno bp, ker takrat tega ni bilo. Zato me je dr. naročil h kardiologu. Vsi izvidi so bili v bistvu v mejah normale.
To se mi pojavlja dokaj pogosto. Sem in tja tudi kak dan, dva ne. kak dan le nekaj časa, kak dan malo dlje. Upam, da ni kaj hujšega, Kardiologa imam naslednji mesec. Sicer pa nimam nobenih težav pri gibanmju, nisem utrujena, brez sape. To bitje srca se pojavi v mirovanju.
[/quote]

Tahikardij je več. Lahko je pa tudi le živčnega izvora, stres in take stvari.

New Report

Close