Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Razbojniček, kje si???

Razbojniček, kje si???

Medek-medvedek..kje siii, edino ti znaš crkljati, dovolj spanja, kje si, kava že čaka!!
In zraven glasba, jo čutiš, ki te zadane-naju zadane… in potem …ja lizanje…….ledka…ki ga imava oba rada…kje siii???
Zebe me in crkljala bi se, čutiš to???

Pa naj te moj poljub prebudi kot vedno;)!!

p.s. Se bojim, da bom morala vsak trenutek…spremeniti moj slogan in sicer:”Danes sem do konca poredna, zato mi ni nič za verjeti, ja nekako tako je!”

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Z razbotom sva včeraj eno novinko privajala na nas tukaj,pa je mogoče še malo zmatran.Sem pa jaz tukaj,grdoba žabasta!
Sp

Se smejim, ne vem če misliva na tapravo čbelco, ki ga je zmatrala…
In kdaj sem iz žabice postala krota???

Cmoka ker si tako……!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

No pa bodi urh:-)

Razbojniček, veš kaj…pa menda ja še nisi u šukci, jo greješ…mogoče za tvojo čbelco;)??
Kavo sem popila, ledka ne smem lizati ker me buba grlo…glasba, ki zadane se poslusa, ampak tebe ni in kje si???
Čutiš, da te pogrešam??? Cmoka in takoj se javiiiiiiiiii!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A če vskočim jaz,bo stanje kaj drugačno?No,samo vprašam,saj ne bi rad nočnega frenda zajebal…
Sp

Tukaj, halo tukaj sem, SončeK!!!!! Jooooj, kaj te res nihče nič ne pocrkljaaaa razen oni dol spodaj… ;))?? Pikica pokica moja ;))) … cmokkija takkega, da ga začutiš, veš… !!! Pa upam, da bova čim prej lahko lizala… ;)) hihi… ….mmmm, včeraj sem lizal na Mostu na Soči… mmmmm, je bil dober sladoled, ….mmmmm ;))
Sprevržko, vidiš, moraš kdaj tudi ti druge crkljati, da je stanje potem kdaj tudi kaj drugačno ;))) hehe.. ..kdo to pravi ;))

Evo medek, kako ti znaš, mi je takoj vroče in toplo pri srčku, ampak da si vceraj lizal brez mene…no pa naj ti bo, saj si lizal s svojo čbelco, lepo!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ti danes že celi dan skačeš pa nič, samo skačeš…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

..ja, tudi sedaj bom skočil na….. večerjo ;))) hehe, skočil na večerjo ;))

Kaj boš jedel?Kaj iz panja?:-))

Napapaj se , da boš lažje potem skočil še nekam, veš kam…pa saj čutiš kam…ali ne?! Poljubček, ki zadane, čutiš…pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Lizal bo, ker rad liže ali ne medek…naj ti tekne tvoj sladoledek!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close