Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Razbojničk: bi lizu?

Razbojničk: bi lizu?

Razbojničk, kje si? Sem hotla, da bi šla midva zdej na eno lizanje…. ene velike sladoledne kupice…. njamsi njamsi…

Alora grem s Pufkotom…

Čauči.

ahah kaj sem jaz prebrala da greš lizat s pofukotom..hehehe ojej..men se že meša…grem v mižule,to bo od neprespane noči..:))))ejejjej hihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Oojooj, zdaj si mi pa dala sline cedit ;))))))))) Lumpaaaaa ;)) …velikaaa sladoledna kupica… mmmmmmm
Oštja, viš…, jst tud šu takoj s čebelco… si skomine mi naredila…
Edino, če se mi prec ne javiš.. ;)))) hihihi

Njamsi njamsi, ku je bla dobra :)))))))))))))
Pa tvoja? Kupica… al si lizal še kej druzga? Upsasa…. sorči… Helči brzdaj se….
Ben, te en dan povabim na lizanje, jaz plačam, sam okus si boš lohk sam zbral… katerikoli okus (razen po ribah odpade) ;))

Čauči Lizko 😉

Ben, zmejnenu ;))) Bomo pa kak mentos bonbon dali vmes ;))) Hihi
Ma drugač sem lizu, je blo že danes, če prav pomislim ;)))) …mmmmmmmmmmmmmmmmnnnjaaaammsiiiii ;))))

Hmmmmmmmm, skrivnosten ku zmiri…. kej si lizu? Ledka, uni led ku pride na ribah???? ;)))
Ben unu imaš u škrinci….. boš povedu pole…. kku naprej….
Kej imaš rad smetanco na vrhu kupice? ;))

Ma, jst mam rad od smetance na vrhu kupice, samo prevec pa tudi nej… pa de je malo obritaaaa… mislem, oblita, polita…
Brzdam se jaz ja, bolj ku ti ;)))

No, pole ti jo bom pa obrila…. smetanco…. namest da bo tku nazobčana iz mašince ven, bo zglihana z livelom…..

Brzdačina ti pr…uknjena, prsmuknjena mislim… ;))))))

New Report

Close