Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Razbojnik.c

Razbojnik.c

pismo.. po tolkih kablih .. pa tolkih kilometrih… pa tolkih… te najdem tuki.. za planko… če pogledam zdej… sva tkole… 20 m narazen…. sicer ti delaš sam ponoč jest sam dopoldan in.. se skoraj ne vidva :))))))

Madona… kje se najdemo.

Jani

A vidis Jani, to je to, nikoli ne veš kje te kdo lahko sreča…spozna…nekaj let nazaj, sem smucala v tujini in tam gor na 1.900m ali raje še več, se zaderem na moje, pa kje ste gremo dol in nekdo mi odgovori nazaj, a name misliš in se mi smeji…ja jaz pa sem skoraj poletela v dolino…ker je bil tam on…prijatelj iz šolskih dni…no evo…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ma ja… se nardi :)))) zdej nej mi samo še kdo reče, da poznam tud tebe.. k si nekje z Gorenjskega :))))

Spet eden tvojih strahov…al sam opis anekdote?
Sp

Ja Jani,svet je res majhen….naša SLO pa še posebej.
Kaj čmo?Bodimo vsi prijatelji…pa ne bo nikomur nerodno stopit pred neznanca,ki se na koncu izkaže…za npr.: sodelavca iz sosednje pisarne.
😉
Sp

Mogoče…polej pa noriva…ihaaaaaa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ne seri!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ma je to moje vodilo… zdej je blo 2 leti, kar sem tukaj na forumih… med.over.neta in.. lahko rečem, da se nikogar ne bojim srečati 🙂

Sp, fajn dan!!!

Vse to ostane med prijatelji in pika!!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Bravo Jani!
Jaz se poizkušam po svojih najboljših močeh tudi tako obnašat(tu sem šele 4 mesece),če mi pa uspeva…to morajo pa drugi presodit.Na vsak način se veselim in res še enkrat veselim prav vsakega srečanja z vsakim od vas!
Tudi tebi lep popoldan!
Sp

točno!!!

cmoka na cmoko.. sej žiher tuki tud a ne :)?

Sva skoraj že na liniji!
😉
Sp

ma bo prišel enkrat tud ta dan.. da se srečamo :))) se že veselim 🙂

hahahahaha … ja ihaaaaaa :)):)):)):)):)):)) :))))))9

seveda…in pika!!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hej Jani…zdaj je pa jasno,da sta oba z Razbotom v isti fabriki!!!
To je pa njegov vzklik!!!
:-))))))))))))))))))))
Sp

pazi, da ne bom jaz počasi v tvoji liniji…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hahahahahahahaha, no sej moj ni :)))))))))))))))))))))

Aha!!!

cmoka!!!

No comment!
🙁
Sp

Pa nehaj že no s tem, pozabi in sibaj dalje…joj ti dedci, si hujsi ko ena baba…pozab na to in gremo dalje…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ij love her lajn :))))))

Hvala za opozorilo….bom predvsem res dalje poskušal šibat….
Sp

ja.. nehi ga srat ;)))))))))))))

Hihi… pravkar se je obrnil v šukci… ;))))

New Report

Close