Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Razbojnik.c

Razbojnik.c

Če tolk o njem mlatmo je čudno,da sploh sem ni pršu!
😉
Sp

res še nina…. sva govorila par minut nazaj….

čauči

PsssssssssssssssssssssTTT!!!!
Da ne bi bil spet jaz kaj kriv!
🙁
Sp

ne ne, to pa ne…. hehe, zakaj bi bil pa prav ti česa kriv? ;))
psssst, pa ne okol govort…

papa

Zakaj jaz kriv?Ma,ta glavni osumljeni za vsako stvar,kr se na netu zgodi in izve,sem!
Zgleda.
Sp

ne ne, jaz te prou za neč ne krivim…. res ne!!!!!!! hvečjemu se ti zahvaljujem za tvoje bogatenje naših življenjc…. !!!!!!

cmokca

Hvala Helči…bom znal cenit to!
🙂
Sp

to mi dellliiii…. hihi… se hecam…
me veseli, da ceniš moje skromno mnenje… ;)))

papa

Ma daj no…ti ti revček ti…boš jokcal;(((,hihihihih…se ti vidi, da imas haus arest…hihihi, šlika-šlaka…cmoka, pa ne bit tko sitkan noooo…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sonči,ko ti nič nočem…sem sitkan, ko bi pa kaj rad pa………….brez veze.
Cmoka
Sp

Ti nekaj zašepetam…je dobra taktika…delaj se, kot da ti ni nič zame, bom tko vroča in vroča…hihihihihi

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

… jest se pa delam, delam, delam, kot da mi nič ni za… he hehe ;)))

Sakramensk nazaj… pismo Jani, pa midva se poznava… oštja, sva včasih mela še posle, hmmmm, saj se ne motim!??

Dobr delej :)))

ne ne motiš se :))))) Ja kaj češ.. ljudje obračamo.. boh obrne :)))

fajn se spočij v.. kaj že.. šukci? :)))))))))))

Ti si pa itak profesor v tem, pa sam tiho bodi, sem jezna nate…ne vem ce te bom se cartala, ne,ne;)), ti pisem, pisem in od tebe nič, lump si in pika;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Lepo, nežno cmokico ti popam v tej naši kletkici, naj nama bo dan pisan na kožo!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Razbo!
ta pravo taktiko imaš!Ignoriraj jo…pa ti bo prišla na dom v naročje!
;-)))
Sp

New Report

Close