Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Razbojnik, kje si, zebeeeeeeee!!!!

Razbojnik, kje si, zebeeeeeeee!!!!

Ves kaj, pa kjee siiiii???
Ampak tole je pa danes prevec, ko sem tu, te ni, ko me ni si tu, očitno bom morala postati zvezdica zaspanka, ki ponoci nic ne spi…

Cmoka…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

No, zvezdica ne bom, ker sem raje svetla in topla in sijem, zato te nisem docakala, pogreli so me drugi, ampak lepo nocko pa ti vseeno želim, no lepo delaj, karkoli že delas in kjerkoli že si, si vedno v mojih mislih ti, gre neka pesem, je lepa, ves to???

Mogoče se še kaj vrnem, če mi bo luna nagajala kot vceraj, mogoče! Pokliči me in bomo videli, če znaš tako dobro zbujati kot jaz?!

cmoka…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

No, pa reci, da ni narobe svet, S V E T :-/ …danes ponoči še jaz nimam časa,da bi te zbujal, vsaj zazdaj še ne, mi delo nagaja :(( AUUUuuuuuuuuu… nee nee sekiiiraaaj seee.. pa gre ena druga pesem, veš to??? Takrat si je najbolje zavrteti skladbo, ki te “zadane” 🙂 se strinjaš? No, zavrti si eno zame, tisto, ki bi si jo ta trenutek zaželela… in se sprosti, uživaj ali karkoli že!! Mi boš zaupala skladbo…

Kdaj pa ti je včeraj luna nagajala?? tukaj že ne :(( , ker sem sameval in me je bilo malo strah :((
No, za nocoj pa vseeno upam, da te nisem prebudil, saj.. je pozno.. cmoka na tvoje speče telo.. sem te prebudil.. 😉

Nočka, za zjutraj pa še enga cmoka..

…dan, ki da ti vse in vse ti vzame… …naj upanje te ne zapusti..

Ej SončeK, za petnajst minut Ha ha.. 🙂 oziroma, :((( je bilo, ko sem včeraj kliznil, ti pa si upadla…
Pa si šla potem zgodaj spat ali te je kaka mora tlačila?? Pa kje so pa tvoje rokice bile… :))

Ta trenutek sem si res nekaj zaželela, ampak ne smem napisati, ti drugič zašepetam na uho…pa glasba se tudi vrti:”Im your baby tonight od Whitney Houston…” in tole me res zadane, pa tebe???

Pa kjeee siii, ninaš, evo cmoka, da te zaščemi po telesu kot je mene nekje tam ponoči okoli pol druge ure. In cmoka za lepo jutro, v želji, da že spijeva končno en dober kafe. No jaz ga že pijem, kej pa si tiii???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

:”Im your baby tonight…” zadane zadane, pa še kako… , kdaj mi boš pa šepnila kaj si si dopoldan tisti trenutek zaželela.. na uhooo…
Evo, sem se prav sladko naspal, ker si mi dala cmokija v spanju :))) Zdaj grem pa tudi jaz na kofe.. in kje si zdaj tiiii??? :))/
Si videla naše sosede.. veš ponoči… ko vsi spijo.. grem… in jim malo pokukam.. :))) Vsi smo cool in se imamo cool :)))))))
Pozdravček, ti pa na kofe prid :))

Halo, dečko. Kot pooblaščena zastopnica našega SončKa pokorno javljam, da je danes opravljala družbeno koristno delo – odšla je k otrokom na Pediatrijo.

Imamo srečo, da je med nami, kaj?!
Cmoka na lička.

Hy, žverca!
.. je opravljala ali je že nazaj? Ja res je SončeK, ti pa kot pooblaščena zastopnica pravtako, pravi team!!
Cmoka na lička, tebi poblaščena zastopnica :*

Hvala. Mislim pa, ko se vrne, se nam takoj javi. Brez skrbi.

Cmoka kontra.

Ja ja, saj saj, potem ko mene več ne bo…

tukaj sem…greva na kavo???povej kje in kam in sem tam!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

včasih je tudi žverci za verjeti.
Lepo se imejte.

Jaz sem tukaj in prav pasala bi mi ena dobra kava, v dobri družbi, kajti za menoj je naporen dan… In takrat bi ti zašepetala tudi kaj sem si dopoldan zaželela.
Naši sosedje pa so res okej, jih poznam…
Kaj je sedaj s kofetom???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Žverčka, pa saj si moj K…..k in ti morajo verjeti, cmoka draga moja prijateljica in uživaj, ti privoščim!;)))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

OOOoooooo, za las, za las… Ja zdajle sem res skor kliznil!! A veš, zdaj moram poklicat tja v Lesce v eno trgovino za motorje, da se zmenim, da pridem tja… torej usput, a kako se reče, bi bla kavica.. mnjam mnjam :)) Smer Loka, Kranj, Bled,…

a bova kar takole po forumu???Ali te lahko kam poklicem???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja, nevem kam… email pod tem naslovom mi štrajka! Ne vem zakaj, ampak drug naslov: [email protected] mi deluje bolje!!Bo kaj?

Ja bo, samo malo pocakaj…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pošta spi in dela počasi, ali si še tu???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja, kaj zdaj :)))) …tale poštar izgleda je tudi šel na pošto???
Lp!

Pošta taji…, najina kavica bo drugič…no si jo ti že popil???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Res sem jo, ravno sedaj z sladoledom, mnjam mnjam :))) Tja pa zdaj nisem šel- odpade!
…dan, ki da ti vse in vse ti vzame… ..naj upanje te ne zapusti…

Jaz pa z mlekom, taksno ki jo imam najraje in zakaj odpade, izlet do trgovine…

cmoka na licka…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ker še vedno ni prispela uvozniška pošta :((( ta ta pošta :(( pa kaj, si ti dobila kaj moje pošte???
Moja najljubša kavica pa je s sladoledom ali pa brez!! Duplo tursko kaffu, please!!

jaz nisem prejela se nobene poste, kaj pa ti???

Aha, rad imas sladoled zakaj ker je tako mrzel…ali ker se ga liže, ooooo, evo pa sem že poredna!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close