Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Razbojnik….maš zobarja!

Razbojnik….maš zobarja!

Takoj vstani, maš zobarja!!!!!!! Ali ga boš pa prespal…!!!!!
Več ni v moji moči, kot da takole KRIČIM in te zbujam…
pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A ti pomagam?

Raaaaaaaaaaaaaaaaaaaazbooooooooooooooooooojniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik!!!!!!

Joj tale naš Razbojnik je lump ves, me zeza, da naj ga zbujam, ker ve, da je en velik zaspane in poglej, kričiva kot zmešani, on pa lepo sanja naprej…ja takšni so moški, ni jim pomoči…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Razbo!Jebenti bo*a,marš iz postle in takoj k zobarju!
Sp

ga pa ne rabi več…. morda mu je zob že zgnil?! :-)))
Samo vprašam, no! 🙂

Mogoče bo pa tole pomagal, trda moška roka :))))))))))

Cmokca,

Hiiiijaaaaa, skupaj nam… vam je uspelo :))
Pozdravljena klapčina, vsi že takole budni!!?
Zob mi še ni segnil, je pa odkrušen in to ravno spredaj :(( Sprevrženec take ostre besede, jej jej, nebi pričakoval od tebe!!
Ok, še gori pri Bgv se malo oglasim potem pa prec poletim po dolin :))
LP!

Pa kaj mi tok nagaja tale net,..?! ok. sam vprašam :))

Končno si vstal…..upam, da imaš dobrega zobarja, kajti spredaj, oj,oj,oj, mora biti narejeno lepo in dobro.

cmoka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja,če te pa vse sladke besede naših punc niso mogle spravit pokonci,sorry no!
Sp

Halo, ali je enka že popravljena?? Ali pa je tako luštno tam pri zobarju, ker imaš fletno zobarco???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Mogoče ga pa moja žlahta obdeluje in je res prav fejst punca,sicer pa kapo dol pred vsemi zobarkami,kar jih poznam…ne,razen ene!Tiste pa ne bom omenil,ker mi je uničila zob!
LP
Sp

Jaz pa poznam samo zobarje in tale moj je tudi fejst decko, saj sva bila nekoč sošolca…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Mah, nazadnje je vse v vodo padlo, zdaj moram it pa jutri ob 12-ih! Spet se nebom naspal, ker sem potem celi dan “lutal”, zdaj delam do jutra.. ah, na glavo postavljen ritem 🙁
Zobarca je pa luštna :)) Lahko me zopet probate zbuditi :))) SončeK le moooočno posveti, da te bom začutil :)) ostali pa kričiteeeeeee 🙂
Lp!

New Report

Close