Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Razbojnik, "ustan"-mene zebe…!!!!!

Razbojnik, "ustan"-mene zebe…!!!!!

Ne bom samo jaz tebe grela, pa zbujala…….kje si, ali si že na kofetku, greš ti danes z mano na kofe????
No ali pa kateri drugi dan??? Evo sem že nagajiva!

Cmoka, da boš lažje “ustal”!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ej, ura je poldne in soncek je najvisje, ampak ne, ti spis, ti sanjas, potem ko pa mene ne bo, ko bom jaz sanjala in….. boš pa spet pisal soncek kje siii???
Si pa res lump, veš to??? No ampak ti je oproščeno, saj vem enkrat se mora pa človek tudi pošteno naspati.
Cmoka…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Buongiorno!!!!
Da da, enkrat se človek mora naspati in danes sem se koooončno… sem spal do 14.30 🙂 potem pa je neta tako težko oživeti, da sem raje prej uletu ven na sprehod, s kužijem, na sosednji breg, kjer me je čakal SončeK :))
Ampak nevem, Sonček se je kregal z vetrom, kaj pomeni zdaj to, Sonček!? Veter, ne drzni si več tega..
Sonček ne še spati.. ampak saj tudi jaz razumem, res si zelo aktivno čez dan, imaš pravi nick.. zato pa morajo biti tudi kofetki, da te napolnijo z energijo.. eko, ti meni cmoka, da lažje vstanem, jaz pa tebi cmoka, da boš lažje zaspala.. samo, ne še takoj, ok!

..dan, ki da ti vse in vse ti vzame.. ..naj upanje te ne zapusti..

Čauči vidva razbojnika zaspankota!… na, pa ga ni več sončeka…
je za goro šlo…

lepe sanje cvetko :)))

Ja, na nebu nam je pričaral še zadnje lepote današnjega dneva… polovico sem ga prespal :((

..dan, ki da ti vse in vse ti vzame.. ..naj upanje te ne zapusti..

jst bi ga tud rajš prespala kot šenkala državi…. :(((((((((
ob kateri uri začneš nočno?

hojla
jest sploh nocem spat…

leta letijo - iščem stevardeso.....

jst tud ne, hehe… tistga o spanju nisem napisala tebi?
ti kar bodi lepo pokonci in kaj lepega povej :)))))))))))

ok…ti si pa zasluzil naslovnico…
drugi naj pa lepo spanckajo…….hihiihihih

leta letijo - iščem stevardeso.....

O tem pa raje ne razmišljaj, koliko šenkaš.. to je slabo za naše zdravje :)) Začnem ob 21.55, končam ob 5.55 z krvavo rdečimi očmi.. :(( ma ne, saj ni vedno took hudo!!
Hely, za katero goro se pa pri tebi skrije sonček?

a hočeš ime gore? hehe, Čaven, Triglav ipd.

si dobil emajlček?

Email mi nekaj šteka, sploh ta pod tem naslovom tukaj :(( sem poiskušal, pa noče ubogat!
Čaven??

Ja, ja, ne takoj spat, kdaj pa naj grem spat, opolnoci???

Cmoka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

jp

New Report

Close