Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Razbojnik, zbudi se…

Razbojnik, zbudi se…

Čas je, da se naš razbojnik zbudi….ma zobarja in jaz kot soncek ne bom pod njegov kovtr zlezla,kot je želel, ker bi potem spet nedočakal zobarja, ker bi bilo po načrtu vse kaj drugega…
Zato Razbojniček očke pomet in brž k zobarki, baje je prav fejst, je res???
Cmoka za lepo jutro in ko se vrnes pa le prispeni kaj bi midva delala pod kovtrom, da vem za drugič…

p.s. Sonček gre malo po opravkih, uživajte, pridni bodite, sprevržko in razočarko pa brez presenečenj prosim, ker sem jih danes doživela že kar preveč.

Cmoka vsem, pogrešala vas bom, ampak se hitro vrnem, zato nič bat in pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUM!
Atomski udar sa desne RAZBO!!!!!
Zbudi svojo zaspano rit in marš k zobarju!
Sp

Razbojnik, hitro zobe prati, greš na olepševalnega!!!
:-)))))

Jaa… odpri že učke Cefisko…. ob taki uri taki otročički kot si ti ne spijo več!
:))))))

Ej folk, men se bo strgal.. No, ne se bat preveč, sam poglejte, jaz se zbudim že točno ob prvem tukajšnem klicu, torej ob 10-ih a, ko hočem začet sodelovati mi čaronalnik ne najde in ne najde povezave- ga ne morem zbuditi, da nazadnje že jaz obupam, saj gredo minute mojega prostega časa proti koncu. In potem me huuudo jezi, ker ne morem bolje poklepetati z vami :((( tako hudooo..
Hely, kakšni otročički? kako si me pa predstavljaš? Mogoče kot onega cefkota pri zvezdici zaspanki 🙂 Saj res, kje pa je moja zvezdica zaspanka.. jaba daba duu aha aha aha… lublana je bolana… saj je pel nekaj takega v pravljici! Jo poznate!?
Eko en atomski udar nazaj- odmev uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuummmm.. Sprevržek, spasi uši.. :))
Zobki so zdaj nared za operejšn sensejšn 🙂 hvala žverčica na opozorilo, pa valda itak si jih gloncamo 🙂 mam drugače lepo oblikovane samo nekam krhki so :/
SooooončeK, kakšna presenečenja pa si potem danes že doživela, upam, da ne kaj prehuda… čim več čudovitih presenečenj ti želim, kakšno tmislim, da bi lahko bilo tudi pod kovtrom :)))))) iiiiihaaaaaaa :))
No vidite, ker se ne morem drugace pomenkovati z vami, pa navalim enkrat bolj na veliko…
Uživajte dan, hvala za bujenje, se še priporočam 🙂 Pa zvezdico zaspanko bi bilo tudi lepo zbuditi- najti..

…dan,ki da ti vse in vse ti vzame… naj te upanje ne zapusti..

Oooo razbojničk. 🙂
Ma sej un Cefizelj je bil še kar srčkan, ma ti si sigurno bolj. Baje si zelo zelo lepkan. :)))))
Bom morala prebrskat nazaj, kako si se zadnjič opisal, če si sploh se… :))
Čauči in lep dan.

No samo da si vstal in letiš…… ja moja presenečenja so bila taprava, da dol padeš… ampak vseeno upam, da kaj prileti še iz tvoje strani, bo kaj???
Ja zvezdico zaspanko pa jaz ne najdem, si jo ti kam skril ali pa je sploh ni????

Cmoka;)))))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Razbo!A si že zobe uštimu?
Si pa lep zdaj!
Sp

nekaj sem se podvojil :/
Kva j’zdj družba, moji zobki že sekajo hrano, sam je bolj za silo narejeno, bo še treba aprila enkrat.. Mi danes ni mogla dobro napravit, ker je (sva) bla sama v ordinaciji (ni imela pomočnice)… sem bil čist trd tam na stolu, ko je rekla, da bi rabla še kero roko, da bi me lohk orenh.. :)))
Zobka pa nebom preveč kazal, ker bo lahko še SončeK oslepel :))
Sem pa potem zopet kar malo lutal po mestih gorenjskih.. pa malo na pijačko, nažalost kar sam, ampak ok…
Bgv pa je zbolela ali pa je zopet na motorju… jej jej jej… jaba daba du aha aha.. ji že pokažem, ko se jaz prikažem :))))
Lp!

Si pa priden, da delas domaco nalogo…jaz sem ti odpisala ze tam zraven Bgv…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close