Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Razdrto prijateljstvo

Razdrto prijateljstvo

Živjo!

Bom kar napisala mojo zgodbo. Vas pa prosim za mnenje. Z osemnajstimi leti sem zacela s fantom, ki je bil tri leta starejši od mene. Po končani srednji šoli sem se pri njih v firmi zaposlila, pri njih v hiši uredila stanovanje, vendar sva se po osmih letih razšla. Nekaj časa nisem imela nikogar, nato sem z enim hodila sedem mesecev. vendar bolj za samozavest, kot iz globoke ljubezni. Razšla sva se, ker sem jaz spoznala fanta, ki je bil pet let mlajši od mene (on 22, jaz 27). Njegova lepota je izžarevala od zunaj in od znotraj. Je tudi iz preproste, vendar ugledne družine. Šest mesecev sva se zelo razumela, počela skupaj neumnosti, itd. Všeč mi le ni bilo, ker je hotel biti zelo svoboden, vendar sem takega sprejela in ga nisem imela pravice spreminjat, niti ga nisem hotela. Obravnavala sem ga takšnega kot je bil, kar je tudi prav. Letos konec marca pa sem postala zelo nemirna, malo zaradi domačih, družinskih težav, problem sem imela z izpitom,… Pač moji osebni problemi. Ker si tisti trenutek nisem znala sama pomagat, sem naredila veliko neumnost. Konec marca sem končala s tem fantom. Še danes mi je žal. Imam ga še vedno zelo rada. Čez nekaj dni sem ga poklicala in se mu hotela opravičit za moje nepremišljeno dejanje in se pogovoriti, vendar ni bil zato. Rekel je, da bi bilo bolje, da ostaneva prijatelja, ker on se me tako ne zasluži, da bom dobila pametnejšega, razgledanega, ne pa takega otroka kot je on. Že med samo zvezo mi je velikokrat rekel, kako sem lahko z njim, ko je pa še tak otrok in da se jaz ne morem nič z njim pogovarjat… moje mnenje je, da se ne ceni in spoštuje dovolj. Meni je bilo pa super z njim, ker se mi ni bilo treba pretvarjati in sem bila lahko otrok v sebi, kar po duši tudi sem, prav tako kot on. V prejšnji zvezi sem imela zelo zvezane roke. Čez približno 14 dni sva se dobila in pogovorila, ostala sva prijatelja, čeprav sem si ga jaz še vedno želela. V aprilu in maju sva šla se dvakrat skupaj ven. Imela sva se noro, zgodilo se je vse. Povedal mi je tudi, da je spoznal novo punco. Večkrat sva se klicala po telefonu, vendar le takrat, ko je imel popoldne službo (imel je že tisto punco), pisala tudi SMS-e. Zelo sva se razumela. Proti koncu avgusta pa se je začel obnašati do mene, kot da bi hotel z mano v zvezo. Bila sem previdna, nisem ga spraševala kaj misli z lepimi besedami, dejanji. Čakala sem, če bo sam kaj spregovoril. Enkrat na enem koncertu je bil pijan in me tudi direktno povabil sexat, vendar nisem šla. Bila sem s svojimi prijatelji, on s svojimi. Prisoten je bil pa še nekdo, ki mi že več kot leto teži, pozna pa tudi njega in njegovo punco. Čez nekaj dni me je tisti drugi poklical in mi težil, če mam novega tipa in sem rekla da, čeprav sem se zlagala. Upala sem, da se ga bom tako znebila. Začel mi je tudi razlagati o mojem prijatelju in njegovi punci. Prekinila sem ga, ker me ne zanimajo stvari ljudi (od punce prijatelja), ki jih ne poznam. Zacetek oktobra sva imela s prijateljem eno leto poznanstva, poklicala sem ga če bil šel na pijaco ali morda na sadno kupo. Rekel je, da me bo sam poklical nazaj, da mora razmisliti. Poklical me je čez nekaj dni, rekel je naj pridem ob 20.30 po njega domov in da naj prinesem kaj sladkega za pojest. Strinjala sem se z odločitvijo. Ostala sva v njegovi vasi, pojedla ananasov kompot,… poslušala muziko, se smejala. Skratka bilo je kot včasih. Začel mi je laskati,… zgodilo se je vse. Ko sem ga pripeljala nazaj domov, sem ga vprašala, zakaj je to naredil punci. Pa je rekel, da z njo itak samo ˝serje˝. Z mano je pa šel, ker mu je blo faj. Jaz se nisem počutila krivo, ker sem sama, on pa ni. Tako, da mislim, da je napaka njegova, ne moja. Drugi dan sem ga poklicala, lepo sva poklepetala in bila še vedno prijatelja. Po približno enem mesecu pa me poklice ena punca in me opozori, da ima moj prijatelj punco in da naj ga pustim pri miru. Bilo je še nekaj neznanih klicev. Naslednji klic pa je bil hujši. Punca, ki me je klicala je vedela vse, kar sem počela z njim tisti okt. večer. Vprašala sem jo kako to ve, pa mi je rekla, da se je en njen prijatel peljal za mano, ko sem šla po prijatelja domov in da je tudi vse videl kar sva pocela. Predstavit se ni hotela. Sledili so neznani klici, nakar sem znorela in poklicala prijatelja, če mogoče kaj ve o teh klicih in če ima tudi on probleme… Zelo nesramno in s povišanim tonom mi je rekel, da jaz pa že moram vedeti, kdo kliče. Bila sem presenečena in obmolčala. Rekel je še, da jaz klicem njegovo punco in da sem ji povedala za naju. Kar pa seveda ni res. V šoku sem samo dejala, da jaz nikogar ne kličem in da se moti. Pogovor se je končal. Napisala sem mu SMS, da bi se rada pogovorila in da nič ne razumem in ne bom dovolila da me obtožuje. Od takrat imam še vedno neznane telefone. S prijateljem se ne slišiva nič. Zadevo bi rada razčistila, vendar nisem uspešna. Ne dovolim, da me krivi za klice, ker ne poznam niti njegove punce, njegovih prijateljic in prijateljev. Poznam pa njegovega brata in punco. Morda bi se pri njijou pozanimala, če kaj vesta o zadevi. Mislim pa tudi, da se je tu notri vmesala neka tretja oseba, za katero midva ne veva kdo je. Obtožil je pa mene.
Še vedno ga imam rada, ga spoštuje, vendar konec koncev pričakujem njegovo opravičilo.
Naj pustim zadevo nekaj časa na miru da se ohladi, ali naj ga še enkrat pokličem in mu rečem, da naj med svojimi ženskami razčisti, mene pa pusti pri miru… Morda me njegova punca kliče, ali pa celo on sam.
Čeprav njegova punca ve, da je bil z mano, sta še vedno skupaj. Očitno ji je na pravi način razložil zgodbico. Punca pač živi v laži. Ve pa tudi za nekaj najinih zelo globokih SMS, tel. klicih iz časov, ko sva bila še prijatelja. Prav nič jo ne moti ( tudi ona je starejša od njega, 29, ali 30 let). Zelo zapleteno kaj? Se bo zadeva sploh kdaj razčistila, ali je to samo stvar časa? Pričakujem pojasnilo in opravičilo. Ne bi rada izgubila njegovo prijateljstvo zaradi nekih norih ljudi. Počutim se kot neka frklja, s katero se nekdo po tel. zafrkava……. A si mogoče v sebi lažem in upam, da bova še enkrat skupaj? Drugače se počutim vredu, nimam slabe vesti, vozim po svojih tirih in gre. Vseeno pa…

Vaše mnenje…

Hvala, Luna

spela

hmmm…čisto preprosto, fant si te je privoščil…

nočem reči, da te je izkoristil…vendar mislim, da je s teboj hotel narediti njegovo punco ljubosumno, in uspelo mu je….

veš to da je mlajši od tebe, ne pomeni da ni zvit, in ne pomeni, da ne išče avanturic…

po tvojem opisu sodeč, je kr velik babjak, ki najprej s svojo nekonstruktivno samokritiko, pridobi dekletovo zaupanje, nato pa le to uporabi za nabijanje svojega ega…

Mislim da stvar ni tako zapletena…če želiš se lahko rešiš vsega tako, da enostavno prekineš vsakršne stike z njim…

po njegovem odgovoru sodeč, da pa ti ja moreš vedet kdo te kliče, bio rekla da on to prekleto dobro ve…

če želiš stvari priti do dna …lahko res vprašaš njegovega brata…ampak odvisno od tega v kakšni luči te ima on…in seveda od tega koliko je zaščitniški do svojega brata…saj veš te stvari so zelo neobjektivne…

Sicer pa je res tudi nekaj…ti si strastno želiš ljubezni…prijateljstva, romantike….in zato lahko da si marsikaj spregledala…marsikatero sled, ki bi ga ti izdala….

če ima tudi sedaj starejšo punco…potem je pač tip, ki pali na starejše…in verjemi, da nič mu bolj ne godi, kot da se dve punci pričkata za njega…da sta v konfliktu zaradi njega….

obsojat se ne rabiš…vedno sta dva kriva in potrebna…da se zgodi sex….

upam da sem ti vsaj nekoliko odgovorila:-))

LP

Živjo, Alyah!

Se čisto strinjam s tabo. Si enakega mnenja kot moja prijateljica, le da mi je o tistem babjeku že med poletjem govorila… Je pač bolje poznala situacijo in mene. Najbrž sem res po tihem upala na nekaj več, ali pa sem le rabila čas, da grem naprej. Nisem imela pravega razloga za to, sedaj ga pa imam.
Res je tudi, da si želim topline, kdo si jo pa ne, vendar vse o pravem času in s pravim.
Jaz sem z bratom in njegovo punco v dobrih odnosih. Žal živita na drugem koncu Slo tako, da se srečamo le občasno in brat mi vedno reče: ˝Upam, da se naslednjič vidimo pri nas doma.˝ Pa vseeno, prijatelj – bivši si bo moral sam poiskati punco, nihče drug mu jo ne bo izbiral!
Spoznala sem tudi, da zna zelo igrat. Če ji je vse SMS-e (brala jih je s, tel. klice, ki sva jih imela prikazal kot ne vem kaj mu gre, kajne? Verjetno je tudi pri meni igral, oziroma, samo da je bilo fajn… Pa še to, bila sem edina s katero je bil resen! mogoče ima pa ta punca zelo prepihane možgane, da mu nasede na besede in dejanja.

Zuni sonček sije…

Hvala odgovor.

Lp, Luna

spela

Ej, fak…. tole je pa še bolj zakomplicirano kot pri meni…. :)))

hm…. kot prvo: mislim, da še sama ne veš kaj je blo in kaj ni blo…… Glede na to, da si svojo zgodbico tolk zakomplicirala.
Kar se tiče tistga tipa: odjebi ga….. nimaš več kaj početi z njim….. pa kako se ti pri tvojih letih sploh še ljubi ubadat s temi neznanimi klici in podobnimi piz**rijami! Kaj! Tipo ni vedel, kaj hoče, malo se je šunjal tu, mal tam, vse skupaj na koncu zakril tako, da je on izpadel “fin dečko”, ti pa prasica, ki se vmešavaš v njegov love-life. Kakršno koli razčiščevanje se mi zdi nesmiselno, ŠE MANJ pa se mi zdi smiselno v vse to vleč še druge ljudi, ala njegovga brata in podobno. Pa kaj ti misliš, da se bo brat potegnil za tebe in ne za svojga brata???? Bodi realna no. Roka roko umije in verjetno je tut ta “tvoj” tip že kdaj kaj za njega naredu.

Sploh me pa čudi, da ne veš, da se “***-prijateljstva” vedno končajo na tak ali podoben način. Vedno je nekdo užaljen in prizadet. V tem primeru si ti potegla: ta kratko.

Nardila si napako, da se nisi pobunila že takrat ko si zvedela, da ma punco, ampak si se raje predala, ker ti je blo v tistem trenutku luštno…. Ampak : Po toči zvoniti je prepozno…. vsaj po moje. In ti polagam na dušo, da vse skupaj, skup s tem tipom pošlješ v ku**c in si najdeš druzga tipa, ne pa da si delaš še naprej sramoto s tem, da hočeš razčiščevat, vsi okoli tebe se ti pa smejijo….. verjem, da je tko.

Kaj! Ti drugim samo reč, da je bla to samo avantura, da ti je sicer malo žal, ker je bil uredu poba, ampak zarad enga smrkavca se pa ne boš sekirala.

LP

Remedy

Lahko ti rečem samo to, da 22-letnik še ne more vedeti, kaj hoče. Pač izkoristi ponujene priložnosti in to je to. Tudi svoje punce nima rad, da ne boš mislila.
Če bi vajino “prijateljstvo” tudi ti vzela za takšno in imela sex z njim samo za avanturo in priložnost, za katero bi ti bilo žal, če je ne bi izkoristila, bi bilo vse O.K.. Če pa si se v to podala z nekim upanjem, da bosta nekoč spet par, pa si si življenje zelo zakomplicirala. Ker pogreta juha več ni tako dobra in malokrat takšnim, ki se razidejo, kasneje uspe. Samo podaljšala si si muke in proces prebolevanja.
Čimprej pozabi nanj in si poišči kakšnega normalnega tipa. In ne se obremenjevat, kdo te kliče, kdo spletkari, i.t.d. Pusti vse za seboj!

Oj!

Z vami se popolnoma strinjam! Sem odločna in grem naprej. Tega poglavja je konec! Ne boli več! Ostali so spomini in bilo je fajn dokler je trajalo…

Vseeno me pa zanima, kaj bi naredili vi, v primeru, da se srecava na cesti, če bo hotel govoriti, se mi opravičiti, če me bo pozdravil.? Dela pa tudi na bencinski črpalki, ki je edina daleč naokrog. Naj ga pozdravim, ali izgnoriram, naj se obnašam do njega normalno kot z uslužbencem? Tam je šef njegov oči, s katerim se vedno kaj pohecava, včasih sva padla tudi v kakšno debato… Torej, kako?

Verjetno bom storila tako kot se bom tisti trenurek počutila, vseeno bi pa rada vaše mnenje.

Remedy prebrala pa sem tudi tvojo zgodbo. Šel si z bivšo in praviš, da zaradi sexa, kakršnega doma ne dobiš. Mogoče se je pa moj prijatelj tudi zaradi tega vračal k meni. Bilo je fajn, dokler ni zvedla njegova punca. Seveda je sebe pokazal v lepi luči, mene pa kot prasico. Oprostila mu je in sta še vedno skupaj. Njun problem. Njej se še vedno krave smejijo. Meni se ne več!!!
Si pomislil ti na to v svoji zvezi? Mislim pa, da tvoja punca ni prava zate. Preveč se sekiraš in zna se zgoditi, da ji boš slej kot prej povedal, da si šel z drugo, našel si boš drugo, ki ti bo dala vse, samo to ne bo tista s katero si sexal. Tudi ona ti ne da vsega!

Prvijo, da princev in princes ni. Res jih ne najdemo na vsakem koraku. Mogoče pa na nogometni tekmi, na zabavi, v mehanični delavnici…

Lp, Luna

spela

Imam zelo dobro kolegico sicer ima veliko željo da bi me seksala .
Vendar imela je fanta zato se imava resnično rada .
Cez dva dni greva skupaj v toplice sicer me je kar malce strah da nebi kaj naredila .
Sicer jas sem zelo nežne sorte torej če bo imela željo z menoj plesati jo bom nezno stisnil k srcu ljubezni .
Tudi poljubil jo bom samo da se bo do mene lepo obnašala .
Vendar ta punca je zelo živahna če je dobre volje .
Tudi srčno upam da se bova imenitno lepo .
Zato komaj čakam da se bova lahko prvič zaljubila na najini lepi spomin ljubezni .
Samo da nebo lajala name ter mi govorila da sem pes .
Drugače bo pa zelo srečna z menoj samo da me sproba kot romia ljubezni .

New Report

Close