Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Raziskava v EU-ju: 27 odstotkov ljudi meni, da je posilstvo lahko upravičeno

Raziskava v EU-ju: 27 odstotkov ljudi meni, da je posilstvo lahko upravičeno

No, počasi se boš še popravila.
O mediaspinih pa kdaj drugič.
Si še prezelena.

V razmislek: Kakšna je analiza ankete oz. raziskave?
Kako je interpretirana?
Ker to šteje, mar ne?[/quote]

Drkec, poglej poročilo sam.[/quote]

Saj sem. Ti pa tudi.
Od 10tih ljudi 2 trdita, da je posilstvo LAHKO UPRAVIČENO.

Ej, stara, FUNKCIONALNO BRANJE ali branje z RAZUMEVANJEM.

Kateri normalni bi postavil sploh tako vprašanje, mi razloži, lepo te prosim!
LAHKO UPRAVIČENO?
To ni kraja kosa kruha ali štruce za lačne otroke!
Temveč, dovoljuje, da se te taiste otroke LAHKO celo posili!
Kot se lahko posiljuje romske otroke pri nas, ker so DRUGAČNI!

Mi boš LAHKO to obrazložila, da mi bo LAHKO razumeti! Prosim.

Drkec, poglej poročilo sam.[/quote]

Saj sem. Ti pa tudi.
Od 10tih ljudi 2 trdita, da je posilstvo LAHKO UPRAVIČENO.

Ej, stara, FUNKCIONALNO BRANJE ali branje z RAZUMEVANJEM.

Kateri normalni bi postavil sploh tako vprašanje, mi razloži, lepo te prosim!
LAHKO UPRAVIČENO?
To ni kraja kosa kruha ali štruce za lačne otroke!
Temveč, dovoljuje, da se te taiste otroke LAHKO celo posili!
Kot se lahko posiljuje romske otroke pri nas, ker so DRUGAČNI!

Mi boš LAHKO to obrazložila, da mi bo LAHKO razumeti! Prosim.[/quote]

Pardon, skoraj 3 (trije ljudje) trdijo, da je posilstvo LAHKO upravičeno!

Drkec, poglej poročilo sam.[/quote]

Saj sem. Ti pa tudi.
Od 10tih ljudi 2 trdita, da je posilstvo LAHKO UPRAVIČENO.

Ej, stara, FUNKCIONALNO BRANJE ali branje z RAZUMEVANJEM.

Kateri normalni bi postavil sploh tako vprašanje, mi razloži, lepo te prosim!
LAHKO UPRAVIČENO?
To ni kraja kosa kruha ali štruce za lačne otroke!
Temveč, dovoljuje, da se te taiste otroke LAHKO celo posili!
Kot se lahko posiljuje romske otroke pri nas, ker so DRUGAČNI!

Mi boš LAHKO to obrazložila, da mi bo LAHKO razumeti! Prosim.[/quote]

Glede na to, da misliš, da vse razumeš, drugi pa nič, ti je brezveze kaj pojasnjevati. Še zlasti, ker hočeš speljati razlago v neke vode, ki pašejo tebi. O posiljevanju otrok v raziskavi ni govora. Mislim pa si, da če bi kdo to spraševal, bi ti celo znal odgovoriti, da se to lahko počne.

Saj sem. Ti pa tudi.
Od 10tih ljudi 2 trdita, da je posilstvo LAHKO UPRAVIČENO.

Ej, stara, FUNKCIONALNO BRANJE ali branje z RAZUMEVANJEM.

Kateri normalni bi postavil sploh tako vprašanje, mi razloži, lepo te prosim!
LAHKO UPRAVIČENO?
To ni kraja kosa kruha ali štruce za lačne otroke!
Temveč, dovoljuje, da se te taiste otroke LAHKO celo posili!
Kot se lahko posiljuje romske otroke pri nas, ker so DRUGAČNI!

Mi boš LAHKO to obrazložila, da mi bo LAHKO razumeti! Prosim.[/quote]

Glede na to, da misliš, da vse razumeš, drugi pa nič, ti je brezveze kaj pojasnjevati. Še zlasti, ker hočeš speljati razlago v neke vode, ki pašejo tebi. O posiljevanju otrok v raziskavi ni govora. Mislim pa si, da če bi kdo to spraševal, bi ti celo znal odgovoriti, da se to lahko počne.[/quote]

Oh, TaraS,
ti misliš, da edino moški upa s tabo diskutirati.
Point vsega je v besedici LAHKO.
Trije od desetih ljudi dopušča posilstvo. To kaže raziskava. Zaradi tega LSHKO je bila tudi delana.
TO pa je zaskrbljujoče.
Ker gre kot taka v javnost.
Meni se ob takih medijskih poročilih prižge alarm, rdeča luč.
Ker raziskava pokaže, da tretjina ljudi posildtvo dovoljuje. Torej je že dovoljeno.
Posilstvo je posilstvo.
Moškega ali ženske.
Otroci so avtomatično prisotni.
Slej, ko prej.
Poglej, kdo je raziskavo naročil in kako je izvedena.
Pri medijskih spinih je vedno enako, večkrat se bodo ponavljali, prej jih bodo ljudje vzeli za dejstvo.
Psihologija množic, pa to.
Hude jame so le še naslednji korak.

Absolutno. Razložite mi pa ČEMU gre ženska naokoli s pol hlečkov ven, dekoltejem do popka…, ce ne ravno zato, da izziva? Ni to nekoliko nesramno do moških od nje?
Konec koncev dobi vsak to, za kar prosi. Kaj spročaš, če se razkazuješ na ulici v oblačilih za na plažo? Tiste, ki si ne želimo tovrstne pozornosti, se spodobno oblačimo.


Odvisno kaj je za koga spodobno, za nekatere si tudi ti nespodobno oblečena in prosiš za posilstvo. Čemu gre neka ženska okoli oblečena kot za na plažo ve sama, razlogi so najbrž različni in so njena stvar. Bogi moški, ker morajo poleg vseh nagih žensk v medijih, občasno pogledat še kakšno v živo, sočustvujem z njimi.


Govoriš o ženskah.
Kaj pa moški? Je enako? Torej terjajo posilstvo tudi oni?
In ker mediji razglašajo tako, bo vesoljno občevstvo to tako tudi razumelo!
Sploh se ne bi smelo niti pomisliti na to, da je posilstvo sploh možno, kaj šele, da je LAHKO UPRAVIČENO!
Ne glede na spol in starost te potencialne žrtve!
Bo mogoče zdaj kaj bolj jasno, za kaj pri vseh teh tako opravljenih in tako interpretiranih “raziskavah” gre?
Kot pravi sokomentator zgoraj, ki ugotavlja pravilno, je le predpriprava na dejanja sama.

Nimamo, mogoče, tu in v EU, jasne zakone, da je posilstvo, kakršnokoli, zločin?
Tudi mladoletnika, ki posili otroka.
Ampak, vsi enaki, vsi drugačni!
Kaj ta parola pomeni?
Kot vidimo, pomeni točno to, kar se nam pred nosom dogaja.
Dogajajo se posilstva.
Ki jih, kot družba, MORAMO tolerirati.
Ker so nas MEDIJI, preko njih tako naučili!
Danes, kot družba, toleriramo, da se romske otroke sme posiljevati.
To vedo, prej, kot mi, socialne delavke, ki (ne)delajo z njimi, vedo pravniki, ki spet delajo z njimi, to vedo zdravniki, verjetno tudi pediatri, ki spet delajo z njimi in, v končni fazi, vedo tudi pilicisti. Če vedo pilicisti, MORA biti sodstvo obveščeno.
Torej, kaj?
Vpleteni so reagirali kako?
Kaj se je spremenilo?
Nič.
Dokler se javnost ne bo zganila.
Kot se je pri usmrčeni deklici in sedaj pri dvoletni deklici.
Ker javnost je tista, ki ve, da je nadlednja stopnja eklatantnega kršenja človekovih pravic zelo tanka.
Od posameznika do množic.
S tišino potrdimo, da se strinjamo.
Strinjamo, da se teror nad nami LAHKO UPRAVIČENO izvaja.

Res?


Nima veze, kaj ona misli! Mogoče je mlada in neumna, neizkušena, na televiziji vidi, želi si pozornost … karkoli že, moški niso živali, da bi se za posilstvo opravičevali, da si niso mogli pomagati, ker so videli malo preveč kože. Kaj pa pediater, ki pregleduje dvanajstletnico, zakaj se pa njemu ne sme zmešati od poželenja, ko vidi kožo? Učitelj telovadbe, ki gleda napol nage osnovnošolke? A one tudi izzivajo, ima pravico kakšno potegniti v kabinet in izživeti svoj nagon? Ko grem v savno, tudi izzivam? Resno?? Nikoli in nikdar in v nobenem primeru ni opravičila za posilstvo, pa če gremo zdaj vse nage na cesto. In absolutno ne v tem času in prostoru, ko lahko svoje potrebe vsak zadovolji z množico ljudi, ki jim je do tega.

Kot bi rekel plemeniti-oprostite,ampak vi ste bedak…mene NE moti,ce je zenska na pol naga,sem vesel da se lahko malo “napasem”.

Je polna ciganov rezultat je jasen.. je kdo intervjuval migrante? Tam bi bil rezultat povsem drugacen

Očitno nas res navajajo na to:
http://www.bild.de/news/inland/mord/freiburg-mord-49048548.bild.html
Grozljivo… Res imamo oziroma smo imeli dovolj norcev že sami, zdaj moramo uvoziti se nove? Tudi takšne, ki jim je dovolj samo to, da je ženska oblečena po zahodni modi (pa brez dekoltejev in ponujanja na pladnju)? Tista, ki pravi, da so si same krive, če se izzivalno oblačijo, bo se takšnega mnenja, ko bo tudi ona na vrsti?


Za njih je že to dovolj, da ženska hodi brez spremstva moškega. Da je godna za posilstvo.

Ne vem, kako je v resnici s psi. Če ima s seboj psa.
Vsekakor pa se poser.jejo, če je oblečena kot pripadnica mosa, izraelska vojakinja.

Ampak, kot rečeno, taka sporočila, kot je tema sama, so že kršenje človekovih pravic.
Na to se MORAMO sklicevati.
Kot bi se tudi javnost morala, kako je pri nas z izvajanjem zakona, ko se posiljuje, dnevno, romske otroke!

Ker romi ne živijo kot država v državi.
Ali pač?
Torej se potemtakem lahko posiljije kogarkoli.
Kar naj bi z multikulturizmom SPREJELI točno to.
Sprejeli, misli tudi DOVOLILI, kot družba, država, ker vlada itak to tako tudi uvaja.
Drugače bi mediji obveščali na popolnoma drug način.
Ko to, kot družba sprejmemo, DOVOLIMO, da se to dogaja tudi nam samim!
Preprosto.

Pa smo tam.

Tega pa ne verjamem, da imajo na Švedskem nizko toleranco do posilstev. Glede na njihovo multikulti blaznost, kjer oblast celo prepoveduje medijem pisati o visoki kriminaliteti migrantov in njihovemu nagnjenju k spolnemu nasilju, da se jih ne bi užalilo, so po moje še precej slabši od Romunov.

Meni največ pove to, da je al džezira naredila to “raziskavo”, ampak kot vas berem, pri črednem nagonu gre očitno tudi to skozi.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

27000 ljudi je sodelovalo v tej “raziskavi”. To je število ljudi, ki imajo v Sloveniji škarje in platno, koritarji, pribl.1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} vseh državljanov torej. Kar je velika manjšina, ki upravlja z večino.
Kakšno je stanje v Sloveniji, vemo vsi.
Če se torej anketira točno tiste, bodo rezultati že vnaprej znani.

Koliki procent vseh volilnih upravičencev odda veljaven glasovalni listič na volitvah?
S kolikšno volilno udeležbo so pri nas volitve legalne?
S koliko glasovi so elitneži na vodilnih funkcijah, in katerih, kako pomembnih?
S tretjino?
Manj?

Pa vodijo državo, mesto itd.
Saj ni razlike.

Zakaj se to dogaja?
Ker ne gremo na volitve, ker ni izbire, ker so vsi neizberljivi.
Morali bi. Oddati neveljavne glasovnice.

Glede na to, kako ste moderne tretjevalovne feministke iz prvega sveta nehvaležne pa nasilne do evropskih moških, se sploh ne čudim, da se počasi vrača stara konservativna ideologija.



Tale ideja o množičnih neveljavnih oddanih glasovnicah se stalno ponavlja. Ne vem, po katerem čudeži bi se lahko uresničila, ampak če bi se, kaj bi to rešilo? Tega nihče ne pove. Kaj bi s tem dosegli?

New Report

Close