Najdi forum

Splash Forum Style.Over.Net Nega, ličenje in style razkužilo mi je uničilo torbico

razkužilo mi je uničilo torbico

Danes v trgovini. Razkužim roke, par kapljic ponesreči pade na torbico in samo bele lise. Torbica seveda praktično uničena. Kaj za vraga dajejo notri ?

Pomisli, kaj delajo razkužila s tvojo kožo!

Jaz sem uničila že dve torbici, razbarvale so se, beli fleki vsepovsod.

OK lubica, ceneni čipšit, ki gre dol z alkoholom. Seveda, krivo je razkužilo, ki je manj močno kot ta orng šnopc.

Daj, pejdi lizat kljubke v Bergamo pa daj tukaj mir.

OK lubica, ceneni čipšit, ki gre dol z alkoholom. Seveda, krivo je razkužilo, ki je manj močno kot ta orng šnopc.

Daj, pejdi lizat kljubke v Bergamo pa daj tukaj mir.
[/quote]

Punčara ! Torba je ORIGINAL MICHAEL KORS dobljena za darilo cena pa 380 £. Toliko.

Poglej, če ima razkužilo notri tudi kaj peroksida ali kaj je že, ker recimo Spitaderm ga ima in dela ful fleke, niso pa vsa razkužila takšna. Torej poglej, kaj vsebuje tvoje razkužilo in ga zamenjaj z manj agresivnim.

Pa pismo, a drugega kot vseprisotnih Michael Kors torbic ne poznate?! Samo precenjene, čeravno dokaj lušne, ampak ta MK logo je povsod! Drugače je pa večina njegovih kar lepo umeten material in ne pravo usnje.

Meni je v salonu razkužilo uničilo sedežno!

Meni je razkužilo pred trgovino uničilo hlače. Hlače, so bile praktično nove, saj sem jih imela le pol meseca.

Ko so zaceli s temi razkuzili in sem dobila na roke varikino, ne uporabljam vec teh tujih, ampak samo svoje v torbici!

Nekje so po moje dali notri nekaj podobnega variki, vsaj po vonju… to je pa itak belilo….

Punčara ! Torba je ORIGINAL MICHAEL KORS dobljena za darilo cena pa 380 £. Toliko.
[/quote]

[img]https://i.ytimg.com/vi/5FMlsoUbf_o/hqdefault.jpg[/img]

Aja? A je zaradi večje cene bolj trpežna barva? Hahahahahahahahahahaha!!!!

Spar, Mercator,Hofer, Lidl, Eurospin?
Sprašujem, da se mi ne zgodi enako.

Punčara ! Torba je ORIGINAL MICHAEL KORS dobljena za darilo cena pa 380 £. Toliko.
[/quote]

OMG! Celo MK je torbica? 🙂
A res še kdo sploh kupuje to?

Jaz imam upravnika naših blokov na sumu, da so nafilali varikino v razkužilnike (v blokih so sedaj razkužila obvezna). In skoraj nihče si ne razkužuje rok s tem, saj je vedno popolnoma polno. Dobra poteza za proračun upravnika. Slaba poteza za ljudi. 🙁

What?? Kaj pa delate? Če bi bil to navadni alkohol, se to ne bi zgodilo.

Tako je ja – dodaja se , ker se lahkok, 3% vodikov peroksid, ker je cenejše pridobivanje od medicinskega špirita..

Punčara ! Torba je ORIGINAL MICHAEL KORS dobljena za darilo cena pa 380 £. Toliko.
[/quote]

To darilo je bilo pa originalni nateg, ni kaj. :-)))

To darilo je bilo pa originalni nateg, ni kaj. :-)))
[/quote]

Jah kaj – toliko so maloprodajne redne cene, nateg za tiste, ki jih po takih cenah kupujejo, kot “brende”, ker brende morajo met, samo da je MK, pa DG pa CC, pa YSL…. :).

jaz kupim v outletih tam, kjer vem, da ni natega. Originale, ne ponaredke. Kupim napirmer torbico Rebecce Minkoff ( moja priljubljena oblikovalka, pri nas ni toliko poznana, kot čez lužo), ki je v štartu MPC 300- 400 USD, jaz jo pa v outletu enako dobim za 100 USD 🙂

http://www.aristej.si/slo/PDF/Dialogi%209%2016.pdf

Jah kaj – toliko so maloprodajne redne cene, nateg za tiste, ki jih po takih cenah kupujejo, kot “brende”, ker brende morajo met, samo da je MK, pa DG pa CC, pa YSL…. :).

jaz kupim v outletih tam, kjer vem, da ni natega. Originale, ne ponaredke. Kupim napirmer torbico Rebecce Minkoff ( moja priljubljena oblikovalka, pri nas ni toliko poznana, kot čez lužo), ki je v štartu MPC 300- 400 USD, jaz jo pa v outletu enako dobim za 100 USD 🙂

http://www.aristej.si/slo/PDF/Dialogi%209%2016.pdf
[/quote]

pardon, pravi link:

https://www.rebeccaminkoff.com/collections/handbags?sort_by=price-descending

Tudi jaz sem ljubiteljica RM. Kje se nahajajo ti outleti?

Tudi jaz sem ljubiteljica RM. Kje se nahajajo ti outleti?
[/quote]
Davek na babjo neumnost je povsod, ni težko najt. 😁

Meni se je že dvakrat to zgodilo – na isti torbici 😉 Torbica je bila tudi darilo za rojstni dan. Prvič je še niti en mesec nisem imela.
Namazala sem jo s tistim premazom za usnjene čevlje z gobico na vrhu (za črne čevlje) in jo rešila. Sploh se ne vidi nič. 🙂
Kakšne barve je tvoja torbica?

Punčara ! Torba je ORIGINAL MICHAEL KORS dobljena za darilo cena pa 380 £. Toliko.
[/quote]
Koliko ena BUDALA PLAČA za tako reč me ne zanima. Lahko ti jo prodam za 1.200.000 ¥ pa bo še zmeraj isti, ceneno proizveden drek s ceneno barvo, ki jo razžre šnopc.

New Report

Close