Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Razlika

Razlika

Par minut nazaj sem dobil občutek,da sta moška in ženska zaljubljenost tako zelo različni!
In tudi,ko se dva ljubita istočasno,bo najbrž vsak partner reagiral čudno…v odnosu na drugega partnerja v tistem hipu.
jaz sem mal čudno ostal prej……..zato tudi to pišem.
moram kmal zaželet lepo jutro,kajne?
Sp

seveda…..

babnce bi samo sex povezovale z ljubeznijo….

medtem ko smo pravi deci čist nekaj drugega…….zlitje duše s telesom….pa kaj bi midva debatirlaa, jih bova spet po buči fasala……

jest sem čist preč…..

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

A nisi zamenjal…nekaj???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

zamenjal……

ej, ne bodi preveč samozavestna…..

ena noč v >Ljubljani…a misliš, da je to dovolj, da postane dedec tvoj…..

eh, moja lubi……..se boš pa že morala bolj potruditi…in pokazati še kaj več, kot le rutino……kot doma….hihiihih

lep cmokec za lepo jutro

leta letijo - iščem stevardeso.....

mislim,d a tega ne bomo nikoli zagotovo vedeli…. no, morda bi povprašali kakšnega, ki je spremenil spol, kaj?! Mislim, hormončki morda spremenijo tudi čutenja?! A?!
:-)))

Falila!
🙁
Sp

Vračam cmokec…in kam si Blejske noči skril??? Pa ne reči, da si nanje pozabil, ker je bilo…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ker vsega pa resnično ne vem.
Imam malo bučko, še manjšo pamet……. pa predolg jezik, ki me dostikrat prekucne…..hehehehe.
Saj vem, saj vem, nimam pa kaj dodati.
Ne morem pomagati, še vedno sem preveč žleht, da bi trezno rzmišljala in dajala pametne nasvete.
:-)))

Ok,samo da si še z mano,pol je že lažje!
cmoka prijateljici!
Sp

… počasi se boš pa le nekaj naučil ;))))

… tako enaki , tako drugačni …

Niki!
Ne me jebat še ti!
🙁
Sp

Ma saj te ne , to bi pa že lahko opazil!
Samo – je pa res , da vsak malo drugače dojema zaljubljenost – pač glede na to , kaj pričakuje od tega 😉

Ali ni lepo…ko nas vsi nekaj jebejo…ej to je hec…vzemi to tako in užival boš v tem!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

No ja … hehe …. uzmi što ti život pruža …:))))

Niki ima ta življenjski moto :)))

Moja iskra…za lepsi dan… pa je tale forum…izmed ostalih in zato me briga…ali boli patka…kot je en dan napisala muca tam nekje, kdo je s kom, kdo koga, kaj ima ta, ali oni,ej to je forum-zabava-hec- krtkobrezveze in naj to ostane, ne jemljimo vseh teh besed za resno…ne sklepajmo,ne sodimo, se ne splača…naj bo to iskrica za lep dan…Resnica pa je…to pa vsi nekako slutimo kaj je…pa naj ostane tam v realnosti…cmoka vsem, tebi Niki pa še posebno…

Tole sem morala napisati, ker se v ozadju dogaja marsikaj…in tega ne maram…laži, spletk…neko predalčkanje…ne delajmo tega…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pa,jel tebi doista život puno pruža?
😉
Sp

Ma , predalčkanje je zmeraj bilo … imam izkušnje :)))
Je že tako , da so si eni bolj všeč ko drugi , pa se potem drugi čutijo odrinjene , pa se trudijo splavat na vrh … eni bi celo radi manipulirali z drugimi … svašta …

… Niki je SAMA SVOJA … jaaa , ima pa ene res bolj rada … spešl lupčka tistim ;))))

Nimam nic za dodajat…to je to!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ma , tako – ovako ;)))

… se je treba včasih z malim zadovoljit … ma je drugič bolj bogato 😉

ma je tud bol kosmato……….

cmoekc nikitka…..a bi mal…..

leta letijo - iščem stevardeso.....

… jedla !
Kaj vem , najbrž me bo luna malo vozila … hja , če lahko morja premika , zakaj ne bi mene …;)))

… čupav i dlakav i kad ga obriješ , ostaje nikakav :)))

.. pa še eno tako znam 🙂

Jaz sem tud bogat…z razočaranji!
A rabi kdo kako…free!
😉
Sp

New Report

Close