Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Razlika med domacim hitrim testiranjem Covid in centrih za hitre teste??

Razlika med domacim hitrim testiranjem Covid in centrih za hitre teste??

Ali imajo po teh “kioskih” za hitro testiranje na Covid enake teste kot ,ce si ga sam naredis doma?

Mhm

Odgovor na objavo uporabnika
Covid, 28.08.2022 ob 22:12

Ali imajo po teh “kioskih” za hitro testiranje na Covid enake teste kot ,ce si ga sam naredis doma?

seveda

Imam rahel glavobol 3 dni, slabo počutje, domaci test NEG. Moram k dr? Kateri test bo pravi?

Odgovor na objavo uporabnika
Covid, 28.08.2022 ob 22:28

Imam rahel glavobol 3 dni, slabo počutje, domaci test NEG. Moram k dr? Kateri test bo pravi?

Preden hodis kamorkoli pocakaj, da ti test pokaze prisotnost virusa. Za glavobol se pa ne hodi k zdravniku, razen ce bi slo za res hudo obliko in v tem primeru skoraj zagotovo ne gre za virus ampak kaksne anevrizme ipd, no razen mogoce menengitis. Ampak za covid imas na voljo domace teste in ko ga bos/ ce ga bos dobila, ti bo tudi tak test pokazal. Ce ne takoj pa v parih dneh. Pa ni vse kar kovid, so tud druge viroze.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 10651, 28.08.2022 ob 23:04

Preden hodis kamorkoli pocakaj, da ti test pokaze prisotnost virusa. Za glavobol se pa ne hodi k zdravniku, razen ce bi slo za res hudo obliko in v tem primeru skoraj zagotovo ne gre za virus ampak kaksne anevrizme ipd, no razen mogoce menengitis. Ampak za covid imas na voljo domace teste in ko ga bos/ ce ga bos dobila, ti bo tudi tak test pokazal. Ce ne takoj pa v parih dneh. Pa ni vse kar kovid, so tud druge viroze.

Če bi se jaz ravnala po testih narejenih doma, bi covid prebolela, ne da bi sploh vedela. Doma sem naredila test, ko sem se slabo počutila. Negativen. Glede na to, da sem bila v stiku z osebami, ki so mi javile, da so pozitivne, sem vedela, da drugo skoraj ne more biti. Naročila sem se na uradni test. Preden sem šla od doma, sem še enkrat naredila test. Negativen. Grem na bris, pozitivno. In ja, je bil covid. Še zaradi nobene druge bolezni nisem izgubila vonja in okusa, ter še po več kot letu še vedno ne vonjam in okušam enako kot prej.

Kar hočem povedati je, da so testi mogoče res enaki, ni pa vseeno, kako vzameš bris. Ne verjamem, da grejo vsi tako pogumno tako globoko s tisto palčko v nos tako, kot grejo na uradnem testu. Zato jaz testiranju doma ne zaupam. In nisem edina s tako izkušnjo.

Ja, v centrih imajo več pozitivnih testov.

Odgovor na objavo uporabnika
No ne ravno, 29.08.2022 ob 00:27

Če bi se jaz ravnala po testih narejenih doma, bi covid prebolela, ne da bi sploh vedela. Doma sem naredila test, ko sem se slabo počutila. Negativen. Glede na to, da sem bila v stiku z osebami, ki so mi javile, da so pozitivne, sem vedela, da drugo skoraj ne more biti. Naročila sem se na uradni test. Preden sem šla od doma, sem še enkrat naredila test. Negativen. Grem na bris, pozitivno. In ja, je bil covid. Še zaradi nobene druge bolezni nisem izgubila vonja in okusa, ter še po več kot letu še vedno ne vonjam in okušam enako kot prej.

Kar hočem povedati je, da so testi mogoče res enaki, ni pa vseeno, kako vzameš bris. Ne verjamem, da grejo vsi tako pogumno tako globoko s tisto palčko v nos tako, kot grejo na uradnem testu. Zato jaz testiranju doma ne zaupam. In nisem edina s tako izkušnjo.

 

Jaz sem bila pa na uradnem testu negativna 3x, doma prvi pozitiven, res rahlo, a pozitiven. Sele cetrti uradni je bil pozitiven, ko je fant dejansko pravilno vzel bris in pocakal res 10 minut za rezultat.

Test debilnosti si že opravilo. Drugega ne rabiš.

 

Odgovor na objavo uporabnika
ravno obratno, 29.08.2022 ob 08:08

 

Jaz sem bila pa na uradnem testu negativna 3x, doma prvi pozitiven, res rahlo, a pozitiven. Sele cetrti uradni je bil pozitiven, ko je fant dejansko pravilno vzel bris in pocakal res 10 minut za rezultat.

Zabita čreda se morate tolikokrat testirati, dokler ne bo pozitivno. Mora biti covid za vsako ceno. Zabita čreda tekmuje kdo bo imel večkrat pozitiven covid.

vse je isto.. samo drugače “zapakirano”.. torej po domače na hitrih in pcr služijo mnogo več kot na domačih..

Odgovor na objavo uporabnika
robi9, 29.08.2022 ob 08:10

Zabita čreda se morate tolikokrat testirati, dokler ne bo pozitivno. Mora biti covid za vsako ceno. Zabita čreda tekmuje kdo bo imel večkrat pozitiven covid.

 

Denar je le denar in ce moram placat 2x 100€, da kam grem ali pa sem pozitivna in pol leta lahko grem kamorkoli, potem itak raje prisparam par 100 evrckov.

Pri hitrem testu je odvisno kdaj se testiraš. Torej si lahko en dan negativen, naslednji dan pa že pozitiven ker je večja količina antigenov ki jih test že lahko detektira.

Isto sranje, drugo pakovanje. Trenutno te noben nic ne vprasa, nobenega pct ni. Ce si bolan ostanes doma, saj bolanemu itak ni za okoli hodit.

Odgovor na objavo uporabnika
ravno obratno, 29.08.2022 ob 08:45

 

Denar je le denar in ce moram placat 2x 100€, da kam grem ali pa sem pozitivna in pol leta lahko grem kamorkoli, potem itak raje prisparam par 100 evrckov.

Debilno zabito komaj čaka, da bo spet zaprto.

Za zabito čredo je pozitiven debilni test isto kot zadetek na lotu. Večkrat probaš, več možnosti imaš za zadetek.

 

Zabitost zabite črede je definitivno dokazano brezmejna.

https://www.facebook.com/watch?v=4853209021446255

Brigaj se zase in za svoje zanemarjene otroke.

Za avtorico: pri omicronu pogosto pokaže šele 5-6 dan. Ko greš na testiranje, vztrajaj, naj ti res dobro vzamejo bris, oboje, iz grla in iz nosa.

Odgovor na objavo uporabnika
robi9, 29.08.2022 ob 09:05

Debilno zabito komaj čaka, da bo spet zaprto.

Za zabito čredo je pozitiven debilni test isto kot zadetek na lotu. Večkrat probaš, več možnosti imaš za zadetek.

 

Zabito debilno je s potrdilom lahko hodilo v tujino, kjer je bilo vse odprto in vsaj malo uzivalo svobodo!

Odgovor na objavo uporabnika
robi9, 29.08.2022 ob 09:14

Zabitost zabite črede je definitivno dokazano brezmejna.

https://www.facebook.com/watch?v=4853209021446255

Veliko je zabitih tja v betico točno tako kot ta zmešana baba iz videa!

Odgovor na objavo uporabnika
Para Bellum, 29.08.2022 ob 13:18

Veliko je zabitih tja v betico točno tako kot ta zmešana baba iz videa!

Treba je (brezpogojno) zaupati stroki. 🙂

In zmešana baba je rezultat zaupanja stroki.

Jaz pa ne zaupam testiranju v ZD Ptuj ker tam brise jemljejo ljudje ki majo gimnazijsko maturo in ne medicinske izobrazbe.

New Report

Close