Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Razlog, zakaj se je terba izogibati bab

Razlog, zakaj se je terba izogibati bab

Poročen moški ima pravico do … kuhanja, pospravljanja, urejanja vrta in okolice, negovanja in vzgoje otrok, prenašanja pametovanja tašče in njenih bližnjih sorodnikov …pa še bi se našlo kaj.
Veš koliko odraslih moških je zate pravice prikrajšanih. Zato pa potem pride do varanj in podobnih zadev, ker imajo enostavno preveč časa in jim gredo potem same neumnosti po glavi.[/quote]

Res je!
Moškega je treba dobro zaposliti , drugače mu grejo neumnosti po glavi!
To je treba že takoj preprečiti , zato moramo ženske poskrbeti za rojstvo otrok, ki naj bosta v mesecih čimbolj skupaj.Dva v plenicah , pa ga bo minilo , da bo sploh oči vrtil po drugih ženskah.
Ker ne bo časa.
Pa še porodniško naj izkoristi moški.
Vmes naj nafutra otroke, sesa , klofa tepihe , skuha kosilo , opere perilo in ga obesi in seveda pelje dojenčka na sprehod.

Me pa lepo v službo, potem pa na en pirček, na eno uro kartanja v gostilni, da se umirimo od težke službe in hojla , domov na kosilo k tečnemu možu…

Saj res, zakaj je že tečen , saj je ves dan doma , pa nič ne dela , samo zabava se, glavo ima pa čisto prazno in spočito?[/quote]
Ena iz FDV ugibam:-)))? Boš kmalu sama, če že nisi:)???

Res je!
Moškega je treba dobro zaposliti , drugače mu grejo neumnosti po glavi!
To je treba že takoj preprečiti , zato moramo ženske poskrbeti za rojstvo otrok, ki naj bosta v mesecih čimbolj skupaj.Dva v plenicah , pa ga bo minilo , da bo sploh oči vrtil po drugih ženskah.
Ker ne bo časa.
Pa še porodniško naj izkoristi moški.
Vmes naj nafutra otroke, sesa , klofa tepihe , skuha kosilo , opere perilo in ga obesi in seveda pelje dojenčka na sprehod.

Me pa lepo v službo, potem pa na en pirček, na eno uro kartanja v gostilni, da se umirimo od težke službe in hojla , domov na kosilo k tečnemu možu…

Saj res, zakaj je že tečen , saj je ves dan doma , pa nič ne dela , samo zabava se, glavo ima pa čisto prazno in spočito?[/quote]
Ena iz FDV ugibam:-)))? Boš kmalu sama, če že nisi:)???[/quote]

FDV še od znotraj nikoli videla nisem.
Imam otroke in pravega moškega zase.Živim zelo srečno.
Ne podpiram pa moških , ki imajo dve levi roki in vsa domača dela prepuščajo ženskam.
Preveč tega sem se naposlušala od razočaranih žensk.


Ena iz FDV ugibam:-)))? Boš kmalu sama, če že nisi:)???[/quote]

FDV še od znotraj nikoli videla nisem.
Imam otroke in pravega moškega zase.Živim zelo srečno.
Ne podpiram pa moških , ki imajo dve levi roki in vsa domača dela prepuščajo ženskam.
Preveč tega sem se naposlušala od razočaranih žensk.[/quote]
Zate verjamem. Kaj pa tvoj?

FDV še od znotraj nikoli videla nisem.
Imam otroke in pravega moškega zase.Živim zelo srečno.
Ne podpiram pa moških , ki imajo dve levi roki in vsa domača dela prepuščajo ženskam.
Preveč tega sem se naposlušala od razočaranih žensk.[/quote]
Zate verjamem. Kaj pa tvoj?[/quote]

Pogledala sem ga , kako zdajle zgleda:
Umirjen, prijazen , zasmejal se je , ravnokar.


Zate verjamem. Kaj pa tvoj?[/quote]

Pogledala sem ga , kako zdajle zgleda:
Umirjen, prijazen , zasmejal se je , ravnokar.[/quote]
O revež:-))

se strinjam general. stran od ljudi, ki ti hočejo zlomiti hrbtenico. pa naj se gre za babe ali dece-stran od njih!!


poznam nekaj zmajevk..vse zasedene. in nekaj dobrih punc, ki smo samske. tako je to.. ampak tipa, ki se popolnoma podredi ženski, pa nočem imeti. samostojnega moškega, ki sprejme samostojno žensko. kjer sta oba to, kar sta.


poznam nekaj zmajevk..vse zasedene. in nekaj dobrih punc, ki smo samske. tako je to.. ampak tipa, ki se popolnoma podredi ženski, pa nočem imeti. samostojnega moškega, ki sprejme samostojno žensko. kjer sta oba to, kar sta.[/quote]
Samo en problem je, katero koli vprašaš, pravi, da je ta dobra.

vsaka zase pravi, da je ful vredu. Pol pa vprašaš njene prijateljice, pa slišiš malod rugačno verzijo.


poznam nekaj zmajevk..vse zasedene. in nekaj dobrih punc, ki smo samske. tako je to.. ampak tipa, ki se popolnoma podredi ženski, pa nočem imeti. samostojnega moškega, ki sprejme samostojno žensko. kjer sta oba to, kar sta.[/quote]
Samo en problem je, katero koli vprašaš, pravi, da je ta dobra.[/quote]

No, tale flicka, ki ji odgovarjaš, pravi za druge, da so dobre punce, ne zase.

Hahahaha, islamu se v Sloveniji slabo piše, kajne glancar
Ti bos pa še naprej ta tople pogledoval, edino prav…

New Report

Close