Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Razložite mi mlade mamice prosim

Razložite mi mlade mamice prosim

Kje si ti našla tako povezavo med hendlingom in oživljanjem … kr nek no.
[/quote]

Saj razumemo.Pokazali so jim, kako s pravilnim prijemom otroku pomagaš, da se mu hrana iz sapnika vrne nazaj v usta , da se otrok ne zaduši.Handling pomeni po slovensko rokovanje in tak poseben prijem obstaja, da se otroku recimo tisti košček jabolka vrne nazaj v usta, namesto da tiči v sapniku in ovira dihanje.

Jaz sem bila v razredu najboljsa v matematiki. Mogoce zato vidim, kaksen larifari je ta metoda. V videu poudarjajo, da je bistvo handlinga simetrija, a hkrati sami sebe negirajo. V tem dvigovanju in polaganju vedno znova na isti bok in vlecenje ene in iste noge cez roko ni absolutno nobene simetrije. Vsak clovek ima eno stran, ki jo nehote preferira (levicarji, desnicarji), zato bo tisti, ki rokuje z otrokom, ponavadi mama, vedno znova ponavljala iste nesimetricne gibe. Tako rokovanje z otrokom bo kvecjemu naredilo skodo in ne koristi.

In kot so drugi rekli, vazna je genetika in tvoj nacin zivljenja.

In koncno, za handling obstaja slovenska beseda: rokovanje.
[/quote]

Vedno je tudi poudarjeno, da je treba otroka izmenicno dvigovati na eno in drugo stran – tudi v posteljico, v narocju… tukaj je pac posneto proti kameri, da se bolje vidi. Pa je sla tvoja matematika…

Vedno je tudi poudarjeno, da je treba otroka izmenicno dvigovati na eno in drugo stran – tudi v posteljico, v narocju… tukaj je pac posneto proti kameri, da se bolje vidi. Pa je sla tvoja matematika…
[/quote]

Otrok, ki se normalno razvija, ne potrebuje vsak dan tega handlinga.Potelovadiš z njim in to je to.Cela znanost je ratala iz tega, jaz pa pravim : mera zdravega razuma.
Saj imajo v zdravstvenih domovih tudi fizioterapije za kolena in vse to .Bila sem tam že večkrat :ne nuca nič, ne škoduje nič.
Spet ima 10 ljudi več službe.Naj hendlajo tiste otroke, ki to res potrebujejo.Ostali bomo držali otroke tako, kot smo jih dosedaj!

Otrok, ki se normalno razvija, ne potrebuje vsak dan tega handlinga.Potelovadiš z njim in to je to.Cela znanost je ratala iz tega, jaz pa pravim : mera zdravega razuma.
Saj imajo v zdravstvenih domovih tudi fizioterapije za kolena in vse to .Bila sem tam že večkrat :ne nuca nič, ne škoduje nič.
Spet ima 10 ljudi več službe.Naj hendlajo tiste otroke, ki to res potrebujejo.Ostali bomo držali otroke tako, kot smo jih dosedaj!
[/quote]
Meni zdrav razum pravi, da strokovnjaki svoje podrocje poznajo bolje od mene. In ce strokovnjaki trdijo, da je to majbolje za mojega otroka se bom potrudila, da jih upostevam.

BEDASTE novodobne mamice. Povprasajte svoje mame, kako ste gor zrasle!

New Report

Close