Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Razmerje z 11 let starejšo žensko

Razmerje z 11 let starejšo žensko

Če človek dobro bere med vrsticami, je lahko njune true colours videl že precej zgodaj. Tako kot Popayeve.

Če človek dobro bere med vrsticami, je lahko njune true colours videl že precej zgodaj. Tako kot Popayeve.
[/quote]
popaj igra igrico nekega ostarelega šarmerja in jebacha, v bistvu je pa čisto prijazen.
Taledva pa sta težkokategornika, v smislu zapuščenih revežev, ki jih še pes ne povoha in potem imata tukaj gor svojih par minut slave.

Mene nič ne moti njuna razlika v letih. Če funkcionirata dobro, zakaj ne.
Edino kar je, da družbeno to ni običajno, zato je nekaj komentarjev proti.
Uživajta, če vama ustreza. Kaj bo ali ne bo, koga to sploh zanima.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

😀

Močna prizadetost veje iz vrstic tvojega pisanja.
Jaz sem štacuno zaprl. Nove ženske ob meni, s katero bi morda na novo postavil družino, ne bo. Grem naprej sam in zase, kar pa ne pomeni, da se sem in tja ne najde kaka, ki me na poti spremlja krajši ali ali še malo krajši čas. 😉
[/quote]

Moja, zdaj že pokojna, soseda z juga, je vedno govorila: Pametnog muža žena ne ostavlja.
Zdej pa razmišljaj.

Sem čisto isto razmišljal, ko sem bral avtorja. 🙂

Točno isto scenarij se vsak dan odvija pri parih istega letnika rojstva, pri parih, kjer je on pet let starejši, pri parih, kjer je on deset let starejši itd.
Če bi sklepali po enem ali dveh primerih, ki jih poznamo, potem bi bilo najboljše, da se sploh nikoli ne vežemo z nikomer.
Jaz pa poznam tri pare, kjer je ženska več kot 10 let starejša, in vsi imajo že najmanj 20-letni staž. Kaj pa zdaj? Naj avtor upošteva tebe ali mene? Ne funkcionira to tako.

Moja, zdaj že pokojna, soseda z juga, je vedno govorila: Pametnog muža žena ne ostavlja.
Zdej pa razmišljaj.
[/quote]

Modrost tvoje sosede…
Jbg… tako pri moških kot pri ženskah so izjeme.
Nič bat, jaz sem temeljito razmislil.

Modrost tvoje sosede…
Jbg… tako pri moških kot pri ženskah so izjeme.
Nič bat, jaz sem temeljito razmislil.
[/quote]

Itaq 😁😄😄😄

problem tehle našutirancev je, da jih nobena noče. Oz. oni se imajo za pri tam okol 50 za top ulov, s plešo in trebuhom bi radi osvajali 20 let mlajše misice. Seveda se vsaka le namrdne. Vrstnice jim niso všeč, so po njihovo stare, reveži so pa pozabili v špegu pogledat.
Potem gledajo bogatune z golddigerkami in cedijo sline, pa pozabijo v svojo (prazno) denarnico pogledat.
[/quote]

Zanimivo… Nimam se za “naštudiranca” niti me ne mikajo 10, kaj šele 20 let mlajše, ker z napol otročadjo nimam kaj dosti početi. Z vrstnicami je pa enako kot z vrstniki: Ta dobre so poročene in imajo družino, ostanejo izbirki, ki pa me po nekaj stavkih prepričajo, da se jim v velikem loku izognem. Jbg… kaj naj, če mi ženska ne paše grem pač naprej raje sam.
Glede moje denarnice se pa ne boj… tudi kaka kopačica se najde, a te so uporabne le za krog ali dva.

pri macronu ni videt, da bi ju razlika kaj posebej motila. leta so samo cifra.

Zanimivo… Nimam se za “naštudiranca” niti me ne mikajo 10, kaj šele 20 let mlajše, ker z napol otročadjo nimam kaj dosti početi. Z vrstnicami je pa enako kot z vrstniki: Ta dobre so poročene in imajo družino, ostanejo izbirki, ki pa me po nekaj stavkih prepričajo, da se jim v velikem loku izognem. Jbg… kaj naj, če mi ženska ne paše grem pač naprej raje sam.
Glede moje denarnice se pa ne boj… tudi kaka kopačica se najde, a te so uporabne le za krog ali dva.
[/quote]

Se nisi pred kratkim hvalil, da imaš fajno stalno občasnico?

Zdi se mi, da gre tebi po ločitvi zaradi ločitve vedno slabše, namesto da bi že enkrat prebolel. Postal si navaden ženomrzec, glede na tvoja leta bo to šlo samo še navzdol in pri 50 boš bolj zagrenjen, kot so nekateri na pol dementni ljudje pri 75. No, očitno nisi tako čeden, da bi se kaka nesrečnica začela vztrajno metat za tabo in se te ženske spretno izogibajo, vsaj nekaj.

To spada na področje materinskega kompleksa. Iskati “mamo” v partnerki vsekakor ne more biti zdravo. 😉
[/quote]

A če dedec v partnerki išče hčerko ali celo vnukinjo, je pa OK?

Se nisi pred kratkim hvalil, da imaš fajno stalno občasnico?

Zdi se mi, da gre tebi po ločitvi zaradi ločitve vedno slabše, namesto da bi že enkrat prebolel. Postal si navaden ženomrzec, glede na tvoja leta bo to šlo samo še navzdol in pri 50 boš bolj zagrenjen, kot so nekateri na pol dementni ljudje pri 75. No, očitno nisi tako čeden, da bi se kaka nesrečnica začela vztrajno metat za tabo in se te ženske spretno izogibajo, vsaj nekaj.
[/quote]

Mogoče pa hoče postati Viharni psiho št. 2?

Mogoče pa hoče postati Viharni psiho št. 2?
[/quote]

Prav veliko mu ne manjka.
Res ne štekam ljudi, da ti ena oseba lahko tako zelo pokvari življenje in glavo. Noben človek ni vreden tega, niti lasten otrok, kaj šele ena baba.

Se nisi pred kratkim hvalil, da imaš fajno stalno občasnico?

Zdi se mi, da gre tebi po ločitvi zaradi ločitve vedno slabše, namesto da bi že enkrat prebolel. Postal si navaden ženomrzec, glede na tvoja leta bo to šlo samo še navzdol in pri 50 boš bolj zagrenjen, kot so nekateri na pol dementni ljudje pri 75. No, očitno nisi tako čeden, da bi se kaka nesrečnica začela vztrajno metat za tabo in se te ženske spretno izogibajo, vsaj nekaj.
[/quote]

Uff, ti pa znaš spucat človeka. Si že malo kruta.

Bi iskal žensko po letih? Na prvem mestu je ujemanje, potem leta in druge zadeve. Če se z nekom ne ujameš je samo vprašanje časa kdaj se bosta razšla in so lahko leta veliko bolj primerna kot v tvojem primeru. Zakaj si ne uresničiti sreče zaradi tako banalnih stvari kot so leta, ki so samo številka na papirju?

Seveda imate tudi moški “meno” pavzo. Reče se ji andropavza. Google it. Pri teh letih bi lahko že vedel kaj se bo v prihodnosti (ali se morda že) dogaja s tvojim telesom.
No ja, al pa raje uživaj v svojem prepričanju, da boš for ever young in da tvoja bodoča glihkar vrtec končuje 🙂
[/quote]

Menopavza pomeni konec rodne dobe, tega pri moških ni. Pri menopavzi se celotna hormonska slika ženska telesa spremeni z očitnimi “fluktuacijami” hormonov. Tako da ta primerjava zdaleč ne more biti analogna, ker biološko in hormonsko se zelo razlikujemo.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Menopavza pomeni konec rodne dobe, tega pri moških ni. Pri menopavzi se celotna hormonska slika ženska telesa spremeni z očitnimi “fluktuacijami” hormonov. Tako da ta primerjava zdaleč ne more biti analogna, ker biološko in hormonsko se zelo razlikujemo.
[/quote]

Tudi pri moških se v določeni starosti prične upad testosterona in posledično fizične in psihične spremembe in neprijetnosti. Pač, ko je v igri čas in staranje tudi moški niste nedotakljivi.

Menopavza pomeni konec rodne dobe, tega pri moških ni. Pri menopavzi se celotna hormonska slika ženska telesa spremeni z očitnimi “fluktuacijami” hormonov. Tako da ta primerjava zdaleč ne more biti analogna, ker biološko in hormonsko se zelo razlikujemo.
[/quote]

..samo ne misli, da bo 11 let mlajša s tabo ostala. Take razlike v tvoj plus pa ne bo, veš.

ps.: ste hecni tipi, ki mislite, da se v zveze, razmerja stopa samo z razlogom osnovanja družine …

A če dedec v partnerki išče hčerko ali celo vnukinjo, je pa OK?
[/quote]

Ne išče hčerke, ampak ponavadi plodnost, kar je iz biološkega vidika naravno, čeprav iz psihološkega vidika je to spet druga zgodba, da rabijo toliko mlajše ženske ob sebi. Vendar nagonski aspekt ponavadi prevladuje pri teh moških, pri ženskah pa “čustvena nestabilnost oz. zmedenost”, razen če si ne iščejo mladcev zgolj za f*k, ampak potem se tako ve, kdo pije in kdo plača, brez da se slepijo, da bo takšna veza obstala na dolgi rok, ampak da gre zgolj za začasno seksualno kupčijo.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Še en z mama sindromom. Bodi dec in išči žensko.

..samo ne misli, da bo 11 let mlajša s tabo ostala. Take razlike v tvoj plus pa ne bo, veš.

ps.: ste hecni tipi, ki mislite, da se v zveze, razmerja stopa samo z razlogom osnovanja družine …
[/quote]

Takšnih zvez imaš precej, vsaj jaz jih poznam, obratno pa ne poznam primera. Jasno, ker je bolj naravno, da je moški starejši, kakor pa obratno, zato so takšne zveze tudi stabilnejše. Ženskam z otroci že po biološki danosti materinstva ne bo toliko za f*k, kakor moškim, še posebej mlajšim.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Takšnih zvez imaš precej, vsaj jaz jih poznam, obratno pa ne poznam primera. Jasno, ker je bolj naravno, da je moški starejši, kakor pa obratno, zato so takšne zveze tudi stabilnejše. Ženskam z otroci že po biološki danosti materinstva ne bo toliko za f*k, kakor moškim, še posebej mlajšim.
[/quote]

…še enkrat: kdo pravi,, da so razmerja samo zaradi osnovanja družine?

p.s.: še nisi bral, zasledil, da ženska s starejšim moškim po nekaj letih – ko on ovene – odleti k novemu … tako da ni take razlike med spoloma kot trdiš …

…še enkrat: kdo pravi,, da so razmerja samo zaradi osnovanja družine?

p.s.: še nisi bral, zasledil, da ženska s starejšim moškim po nekaj letih – ko on ovene – odleti k novemu … tako da ni take razlike med spoloma kot trdiš …
[/quote]

F*k razmerja za osnovanje družine? Tega nisem nikjer napisal, to si si ti nekaj po svoje pretolmačila. Če ima ženska družino, ima ponavadi veliko manjši interes za k*urbanje, to je pač fakt. Še pri mačjih samicah je tako, da samci pobijejo njene mlade, da postane prej godna…

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

F*k razmerja za osnovanje družine? Tega nisem nikjer napisal, to si si ti nekaj po svoje pretolmačila. Če ima ženska družino, ima ponavadi veliko manjši interes za k*urbanje, to je pač fakt. Še pri mačjih samicah je tako, da samci pobijejo njene mlade, da postane prej godna…
[/quote]

kaj pa ti bereš? debata teče o tem, da niso razmerja samo z namenom osnovanja družine , in ti še enkrat ponovim: tudi tam, kjer je družina, pa je mož starejši, se žena nemalokrat odloči, da ga na stara leta zapusti in gre z vrstnikom. Ni zadnja leta to več tak tabu, sploh ker so ženske vedno bolj finančno neodvisne oz. še boljše finančno pozicionirane kot moški … Nikoli slišal, prebral?

New Report

Close