Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Razmisljam,da bi zacela nuditi usluge

Razmisljam,da bi zacela nuditi usluge

Vidim da je kar dosti zanimanja, tak da pisal ti ne bom, saj ti bodo drugi pomagali.lp

Je že gužva kot včasih na razprodajah 🙂

Vsak si lahko pomaga le sam.

Nočem ti pridigat in čutim tvojo stisko.

Iz srca pa ti želim, da najdeš boljšo rešitev, ker to te zaznamuje do konca življenja. Mogoče bi s tem kaj zaslužila, naredila pa bi si veliko škodo, kar se tiče psihe (depresija neizbežna), da se ne menimo o raznih bolezni, ki jih je polno.

Prosim te, premisli, obrni se na starše, brate, sestre, prijatelje, župnika, druge organizacije, ni hudir, da se ne bi našel nekdo, ki bi ti podal roko in ti pomagal iz krize.
Sigurno obstaja izhod, samo najd ga moraš.

A še niste dojeli, da gre za popestritev nedeljskega dopoldneva na forumu 🙂

Ko nekdo ni sposoben niti svojega telesa prodat… Čista jeba!

Takem je seveda zamanj tumbati, da ravno iz tega lahko biznis naredi. Se norci zamanj ne ločujejo na bebce in idiote.

Hvala vsem za odgovore. Zelim pa samo pripomniti, da je vse kar sem napisala res in pac, tehtam razne moznosti, seveda bi rada dobila zaposlitev, ki pa me ne bi cisto resila, sem napisala, imam se stare dolgove. Poleg tega pa ni tako lahko najti sluzbo, verjemite, bila na veliko razgovorih pa nato nisem dobila vec nobenega klica od njih, mogoce so sluzbe v velkih mestih na vsakem koraku, ampak pri nas je malo drugace

Temule monu je dolgčas vsak dan, ne le čez vikend.

Pa se ja ne misliš prodajat v manjšem kraju?! Če nisi iz Ljubljane bodo sosedje takoj vedeli, kaj si. In boš izgubila še tisto, kar mogoče imaš sedaj. Dobro ime.

V Hoferju in Lidlu skozi iščejo prodajalke. Plača je dobra, je pa treba delat. Zgleda, da ti delo le ne diši toliko kot ti misliš.

Drugace pa, poznam eno punco, ki pac pocne z enim starejsim porocenim za denar in ima samo tega in ta ji pac da vsakic denar. Najraje bi tudi jaz nasla nekoga takega,zanimajo me taki ki bi bili diskretni. Ampak ne vem kako bi s kakim takim navezala stik.

Saj ti je bilo rečeno, da aktiviraj še eno sim. Pa tamle maš enega gospoda z mejlom. Kako se boš pa dogovarjala v prvih stikih, kot včasih peš pisemca? Počakaj me po verando ob devetih zvečer?

Hahahhhh to sem se pa res nasmejala, ja res, vem nekako se je treba dogovarjat. Mail je ok. Hvala vsem za nasvete no vseeno. Se eno vprasanje, a je mogoce tukaj kdo ki ima s tem ze izkusnje? Npr da je ze kdaj placal za taksne stvari?

Iz srca pa ti želim, da najdeš boljšo rešitev, ker to te zaznamuje do konca življenja.

Bejž, bejž. Zaznamovana?

Sem poznal mlado maserko, tri stalne stranke v času študija, vsi starejši gospodje.
Je hodila k njim na dom. Preden jih je zaželamasirati, pa je šla z vsakim trikrat na pijačo, da je zvedela o njem malo več,da je dobila dober občutek.
500-600 na mesec od 10-ih, 12-ih masaž…

In eden ji je, hvaležen, takoj po diplomi našel delo. Veze in pozanstva, kot jih pogosto imajo ljudje 50+.

Zaznamovana do smrti in še čez? S čim? Z “ročnim” delom?


če bi ti bil normalen, ne bi hodil na masaže …

A ti ni še noben pisal? Se boš morala bolj potrudit 🙂

predlagam da se postaviš pred parlament oz pred poslopje vlade in Cerarju razložiš svoje težave … on ne jamra – on išče rešitev za vsak problem

a se meni zdi, da tukaj odgovori kar zmanjkajo, naknadno sem napisal, da avtorja ne bom kontaktiral pa tudi zdi se mi, da gre za kakega moškega homoseksualca ali kakega ki ima preveč časa to je seveda moje osebno prepričanje, moram se navadit da zadeve preberem od začetkla do konca ah ta moj ego

Oblast je kriva za revscino naroda, revezi niso krivi, zelijo prezivet zato ne izzivaj ker je ze dovolj v stiski….

Ne poslušaj ljudi, ki nimajo pojma o tem poslu. Za začetek investiraj v številko in telefon, brez tega pač ne bo šlo. Potem pa določi pravila igre in od njih ne odstopaj. Predvsem se zavedaj, da si ti tista, ki vodi igro in ne stranke. Ti izbiraš stranke in ne one tebe, ti določaš tarifo, ti določiš čas in kraj srečanja in ti si tista, ki se boš odločila kaj boš nudila. In zavedaj se – prodajamo se vsi. Nekateri vsak dan garajo 8 ur za minimalca, prenašajo nesmiselne zahteve šefa, poniževanja in še marsikaj, ti pa lahko telefon preprosto izklopiš ko imaš dovolj. In ni tako kot opisujejo drugi (ki nimajo nobenih izkušenj), večinoma so moški dobro situirani, urejeni, kulturni… Nekateri uživajo v tem, ko žensko razvajajo, nekateri bi se šli celo romantiko, nekateri so pripravljeni plačati samo zato, da te zadovoljijo. Prepričana sem, da se večina bolj potrudi kot za svojo ženo. Seveda se najdejo tudi izjeme, ampak z izkušnjami boš stranke, ki ti ne ustrezajo takoj prepoznala in jih odpisala.

Končno smiselna temica na MONu.

Na Epic Drama si poglej samo eno nanizanko Harlots in se boš potem lažje odločila. Že 10 min je dovolj.


A gledanje takih nanizank plačajo 👻

Ampak odgovoru pa ni nit en k bi povedu ce je ze komu placal za sex itd tak ko je avtorica sprasvala, niti glede cen, kaj res ni nben se? Al ste sam tih?!?

Ne razmišljati o grehu. Pojdi raje k sveti maši, kjer ti bo gospod župnik skozi Jezusove besede napolnil srce in te spravil na pravo pot.

Mislim da bi Messalina raje da kdo napolne denarnico.

New Report

Close