Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Razo…

Razo…

Evo, daj si duška ;).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

hehhehe….le beri…in čakam odgovor…heheheh

leta letijo - iščem stevardeso.....

Koga, razo? Kaj naj berem? saj veš – bjonda – nič kapiš 😉 :)))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

cuckana bjonda…hihihihiih

no….nekaj zate….

Sa mojih usana ti nikad nećes čuti laž
u mojim očima nećeš vidjeti zlo
i sve što bude mi
nek’ bude sa tobom

leta letijo - iščem stevardeso.....

Razo… sem te že enkrat vprašala, pa mi nisi odgovoril, ampak se vedno nekaj izmuzneš… baraba 😉 :)). A ti verzi zrastejo na tvojem zeljniku ali so samo sposojeni?

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

????????????

a misšlim tile:

Kud plove uspomene nikad neću saznati
gdje god se okrenem svud’ se nalaziš ti
nekad me bude strah da se probudim
a da te ne vidim

leta letijo - iščem stevardeso.....

Da, taki, ja… Torej? Ali boš spet kidal na lijevo? 😉 :))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

tega pa ne razumem….a moram pančkat???

zakaj pa me podiš???

meni pa je tak fletno…s tabo in nikitko ta večer:….

leta letijo - iščem stevardeso.....

:)))))) Razo… pa saj te ne podim… Sama sebe podim ;). Moram… saj veš: zajčki so zobe umili, jaz pa rabim dosti spanja, da bom lepa 😉 :)))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

New Report

Close