Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Razo?

Razo?

kolkokrat ti ….tko med nama…..?

Mislim da vsaj trikrat na dan.

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Sem njega vprašu!

Zate že vem.
😉

Hmmm… Še vseeno mislim da vsaj trikrat na dan… Mogoče še kdaj kaj tako na skrivoma ponoči… 😉

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Ponoči pa ziher ne!saj spi takrat,…vsaj mislim,no?

Kaj pa veš? Se slučajno zbudi in začuti tisto lakoto in….
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
gre v hladilnik in mazne pol klobase 😉 :)))))))))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Sam pol to ni tisto,kar sem ga v uvodu vprašal!!!
😉

Saj si vprašal kolkokrat… 😉 :)))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

To je res…..sam me ne zanima,kolkokraat je….
😉

Manjka akcent na e!

Da :)))))))). Hmmm… Pol pa bi naj vsaj dvakrat: zjutraj in zvečer. Ter po vsaki jedi….

Saj si mislil, kolikokrat si zobe umiva? 😉 :))))))))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Neeeeeeeeeeeeeeeeee!!!
Neki druzgaa!Ma mater,kod se nocoj obira?Je spet šnopc pil…pa je obležal pred TV in njenim visočanstvom…
😉

Najbrž mora peglat ali pa posodo pomiva ;).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Bo neki na tem ja,zgleda!
saj kr jo bom jest…bo pa on tuki glory alelujo pel,hehe.
ne daj se…razo!
😉

Ja, ja, vrag je, ko si enkrat babnco na vrat nakopaš… Zato pa si jaz raje dedca 😉 :)))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

kaj dela!
;-))

:))))))))))))))))) Hmmm… No, tu in tam že malo podvomim… pa naj mu bo 😉 :))))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

:-))))))))))))))))))))))))))))))))

V mene DVOMIŠ!!!???!!!???

Prvič ko te vidim boš taki bačn dobla, da se bo zemla vrtela okrog tebe in ne ti z njo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

tko med vama..se bojim da bol malkrat..haha..a je res razko..moj..mam prav..k se mi ne ljub brat odgovora;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close