Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Razočaran…

Razočaran…

Naj ti jaz prišepnem…ne obljublja ampak preprosto naredi…in to je to;)!
Samo sedaj ne znori!!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

:-)))
Pa si jo res nabavil?! :-)))

firbčna žverca……saj ok….grem pa jokcat v kot…….in lepo se imejte..smrkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

l

leta letijo - iščem stevardeso.....

Tako ti povem Razo:skoraj od vseh tistih za katere sem želel imeti,imam slikce.Take in drugačne.Ker pa sem diskreten,jih ne pošiljam in jih tudi pod nobenim pogojem ne bom poslal naprej.Potrudi se še sam malo pa boš dobil!
Sp

P.s.: Žverči je lepotica!Jasno?

NORIMMMMMMMMMMMMMMMMMM….

ampak vidim, da si ti vseeno še mal moja, ona žvercka pa ……

hvala bom upošteval pri …………….

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Pššššššššššššššššššššššššššššššš, ne razkrivaj sedaj kakšne smo!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja res!

sem ti sedaj naredila?!
Uha, ti pa res ne boš nikoli mogel iz kože razočaranca….. potem bi pa jaz morala že zdavnaj tri metre pod zemljo, če bi se za vsako stvarco tako sekirala. Ubožček, smiliš se mi….. veš, morda pa nekje čaka kakšna (vsekakor boljša od mene) punca, ki ti bo znala ustreči in te razveseljevati…. moja malenkost te, izgleda, vedno spravlja v jok…… pa ne me brti, nooooo!

:-))
Cmoka, pa nasmej se, drugače bo še to lepo sončeče mrknilo.

Ne nori, ni vredno, saj veš da smo vse tako tvoje, kot ti naš…čutiš moj poljub, ki zadane..ga še vedno čutiš??? Upam, da sedaj noriš zaradi česa drugega;)!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close