Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Razočaran, na raport…prosim…

Razočaran, na raport…prosim…

Petek se bliža in zjasni se, prideš ali ne…da vem ali bom v kiklci ali hlačah…bodi dec in povej, se gledamo na štiri očke ali ne…cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ojla sonči zlato…..

kaj bi se samo midva dobila….mislim matematika

upam da imaš oba očka se pravi 2 tvoja in dva moja= 5

hmmmmmmm zakaj pa bi imela kiklco……..da boš natakarja dražila?????ko že imaš tak žleht stegna….

lep dopoldan še naprej…

leta letijo - iščem stevardeso.....

Škoda ker te ne bo…res škoda…cmoka dragi prijatelj!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

daj Sonči,obljubi mu kaj več,mogoče ga paa zmamiš?
Sp

Ali ni že dovolj naša prisotnost, forumska klapa, a njega ne bo…kaj naj mu potem človek še ponudi…če sam ne želi, mu lahko nudiš ne vem kaj in ga ne bo, škoda!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hmmmmmmmmmmm…..ne vleči me za jezik….ti bom raje tak na tvoj meilček napisal, ……me pa zanima, kaj pa še nisva dobila….hihi

lepa ostani naprej….

leta letijo - iščem stevardeso.....

Kar piši, odpišem takoj nazaj, kot vedno;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close