Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Razočaran nad portali za zmenek

Razočaran nad portali za zmenek

Ojla kot samski moški sem se prijavil na različne portale za zmenke oz spoznavanja. Vse ok, začne malo brskati ,in iskati kaj se dogaja. Ogromno ponudbe samo ,kaj ko je preveč zahtev berem profile od 25 do 60 let starosti. Pa gremo. Opis ,kaj iščejo v eni osebi seveda cca 90 žensk. Razgledan,fit,se ukvarja z športom,dobro preskrbljen,ne kadi,ne pije,me zna nasmejati,družaben,kavalir,ljubitelj potovanj,hrana pijača,da ima rad otroke,samostojen, izobražen ljubitelj gora in hribov, smučanje, itd itd itd. Mislim ni da ni. Berem naprej vse imajo višjo visoko ali pa fakultetno izobrazbo. Malo študiram vse skupaj. Kam sploh jaz pašem. Mislim halooo vecins je mamic z otroki služba otroci šola itd mislim kdaj imate čas za vse te aktivnosti ne vem. Ampak resnično obup od obupa. Ene normalne ženske ni. no se najde ampak žal je potem razdalja taka, da žal ne gre. Resnično sem razočaran. Najbolj zanimivo pa je kako so razgledane in kako hodijo na izlete pa uprasam če so bile v Rakovem Škocjanu pa halooooooo kje je pa to. Pa še veliko tega. Res obup od žensk z visokimi izobrazbami ,in super službami privat podjetji katere začasno hahahahha živijo pri mami. Obup od obupa.

Kaj pa ti ponujaš,  da se ti vse te zahteve zdijo previsoke?

A iskrenost in pripravljenost sklepat kompromise se ti zdita tudi previsoki zahtevi? To namreč iščem jaz,  pa tudi nič ne najdem.

Če si pezde, moraš iskat žensko.

Če imaš urejen lajf (dobra služba, preskrbljenost, vsaj povprečnega videza) te ženske same najdejo.

nova
Uredništvo priporoča

Odgovor na objavo uporabnika
4363673737, 29.05.2021 ob 21:45

Če si pezde, moraš iskat žensko.

Če imaš urejen lajf (dobra služba, preskrbljenost, vsaj povprečnega videza) te ženske same najdejo.

tako razmišlja, napiše lahko  moški, ki ima lahko težave z oblvadovanjem svojega  ega;

 

ponavadi kakšni narcisni egoisti imajo tudi CSDjevsko,  policijsko ali zdravstveno “kartoteko” ( alias eno od MOM).

Jaz se takih bojim, bojim se v prihodnosti karkoli imet s takimi. Ker sem enemu takemu že nasedla v življenju, grdo, ker sem bila mlada, naivna in zaljubljena, pa nikakor ne padla na “material”, ker ga takrat splh ni bilo – ker ponavadi so taki navečji osvajalci, ne vedno “ven metalci”; prej se zadržujejo kotrolirano, uglajeno, džentelmensko, vedno z nasmeškom na obrazu, dokler ne dosežejo svojega zadanega cilja;  in vse v superlativih se predstavljajo. Potem pa… Horror of life čez kakšno desetletje.

Odgovor na objavo uporabnika
gxfgfchFetfzdt, 29.05.2021 ob 20:46

Ojla kot samski moški sem se prijavil na različne portale za zmenke oz spoznavanja. Vse ok, začne malo brskati ,in iskati kaj se dogaja. Ogromno ponudbe samo ,kaj ko je preveč zahtev berem profile od 25 do 60 let starosti. Pa gremo. Opis ,kaj iščejo v eni osebi seveda cca 90 žensk. Razgledan,fit,se ukvarja z športom,dobro preskrbljen,ne kadi,ne pije,me zna nasmejati,družaben,kavalir,ljubitelj potovanj,hrana pijača,da ima rad otroke,samostojen, izobražen ljubitelj gora in hribov, smučanje, itd itd itd. Mislim ni da ni. Berem naprej vse imajo višjo visoko ali pa fakultetno izobrazbo. Malo študiram vse skupaj. Kam sploh jaz pašem. Mislim halooo vecins je mamic z otroki služba otroci šola itd mislim kdaj imate čas za vse te aktivnosti ne vem. Ampak resnično obup od obupa. Ene normalne ženske ni. no se najde ampak žal je potem razdalja taka, da žal ne gre. Resnično sem razočaran. Najbolj zanimivo pa je kako so razgledane in kako hodijo na izlete pa uprasam če so bile v Rakovem Škocjanu pa halooooooo kje je pa to. Pa še veliko tega. Res obup od žensk z visokimi izobrazbami ,in super službami privat podjetji katere začasno hahahahha živijo pri mami. Obup od obupa.

Veš če nekdo rad veliko stvari ne počne in to napiše pač to ne pomeni da jih na enkrat počne 🙂

Jaz recimo rada smučam, plavam, igram tenis, berem, kuham, potujem, hodim v gledališče ipd….

Jasno to ne počnem vsak dan no. Smučam pozimi, plavam na morju, tenis igram običajno spomladi in jeseni in včasih na morju, kuham skoraj vsak dan, potujem parkrat letno, v gledališče grem recimo enkrat mesečno….ob vsem tem pa živim čisto normalno življenje in hodim v službo in ostale stvari, ki pač spadajo k vsakdanjemu življenju. Kaj tebe poleg tega da se nahraniš, umiješ, naspiš in oddelaš v službi svoje čisto nič drugega ne zanima? Kaj točno počneš ostalih recimo 6h dnevno, vikende in dopuste? Mislim kaj ženska lahko pričakuje da bo vajino življenje izgledalo ko skupaj zaživita? Prideš iz službe, pojesta, se počita na kavč in gledata tuja življenja na TV, čez vikend pa skočita do rakovega škocjana? 🙂

Ne obupat, sčasoma se bo že nekaj našlo zate, ja živimo v teh časih kjer so ženske postale zahtevne in se mora sklepati kompromise, biti iskren in biti to kar si..

Je igra številk in tako se moramo prilagoditi nimamo kej.

A ti si z Unca al Rakka, da zenske furas u Skocjan? Just asking. 🙈 Bo bols. Ko spoznas eno v zivo. Splet je … Loterija. 😁

Ti si na dating portalih? Tam moških za dejtanje sploh ni. Ne vem, o čem to ti.:)

In pozabi na te portale. Izguba časa.

Prvi zapis me je spomnil na moj zadnji razgovor za službo. Firma je imela v razpisu nekje 3 zahteve/želje. Smo se dobili na razgovoru, ki je šel približno tako:
– na to poznate? – ne!
– a z tem pa imate izkušnje? – ne!
– kaj pa to, ste o tem že kaj slišali ? – ne!
Po krajšem nadaljnem klepetu je bil zaključek: “Želimo sodelovati z vami”! 🙂
In smo dokaj srečno sodelovali naslednja leta.
Tako da ja, želje so lahko precejšnje, a realisti se sprijaznijo tudi z čim manj (če seveda cel “paket” ustreza).

New Report

Close