Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu razočarana

razočarana

a da on ne bo delal neumnosti?

za drugega js ne jemljem nase bremena:))))

on naj sebi zaupa, jaz bom sebi in potem si bova medsebojno lahko še naprej zaupala kot do sedaj.
Jaz mu zaupam, da je dost pameten in pošten do sebe:)
Kaj bo pa kdaj počel, pa….njegova stvar:)

Nikol se za moškega nebi borila z drugo žensko, ker zaupam moškim, da znajo sami presoditi, kaj je za njih najbolje…če je to sosedova micka….naj bo pač z njo:)…jaz si v vsakem trenutku najdem janeza:))) , na suhem dvomim da bi bila zarad dedca, ki bi me varal:)

ne rečem, da bi mi bilo vseeno, vendar pa….vsak je svoje riti vladar:)))

če je pameten, jo ima:))))

ker “pametne” ženske…s takimi,ki….niso v tej smeri “pametni”…nimajo kaj veliko opravka:)
mogoče ji lahko drva zreže, pa pospravi:))) kaj več pa že ne;)

Tudi za 1,5 mio $ ne?:-)))

Potem je bolj povprečen moški,če je z malim zadovoljen v tem smislu.

Točno in zakaj bi z nekom vztrajal v vezi,če ne gre.

s pravim grem js na kavo tudi zastonj:))))
na kavo…seveda

z nepravim pa….niti za 2mio$

ne razumem, kaj si hotel povedat:)

in zakaj bi iskal zunaj, kar imaš lahko doma:) (z malo truda seveda)

dan danes smo ljudje razvajeni in prehitro nas vse moti in bezljamo k drugemu…ki pa je največkrat samo…iz dežja pod kap…in kmalu spet puščat začne….eni ljudje nikol ne najdejo “prave” osebe….ker so si nekoč postavili prevelike cilje in preveč pričakujejo od drugega, sami pa so kaj malo pripravljeni vlagati…sploh na dolgi rok:)
seveda je najlažje rečt….eh, tudi pohanih zrezkov se človek prenaje, pa iti na joto:)))

Piovprečen,če ga imaš samo za “drva skladati”,oziroma ni pretrd oreh za prepričevanje in uveljavljanje svojih mnenj,četudi so deloma zlagana.

Jaz pa zastonj, in ne le na kavo:-))

Ja bo kar držalo.Vendar na zvezo vpliva kar veliko dejavnikov:ljubezen-kemija,zaljubljenost,razumevanje,čustvenost,dobrota,temperament…Nikoli ni vse popolno je pa dobro,da sta podobna vsaj v čim večih točkah.Mirela kaj pa misliš o pregovoru(izrabljeni frazi),da se nasprotja privlačijo?

i tucu v letu,….ako bi znao da letiš:)

Bi šla s katerim iz foruma?

hahe, verjetno ga ne bi mogla ustaviti…:-))). Ampak, če je srce na mestu, ni nič hudega, če korenjak sem ter tja poskoči zaradi lepega razgleda…:-)). Velja tudi obratno, seveda:-))).
Res, za moje pojme zelo zdravo razmišljaš o partnerstvu in odnosih, čeprav praviš, da pretiranih izkušenj nimaš (eni se pač niti s tisočimi partnerji ne naučijo ničesar. So pač na istem, kot pri prvem in verjetno tudi delajo enake napake. Eni pa rastejo skupaj. Eni pa se le vsaj nečesa naučijo in ne ponavljajo napak iz preteklosti…).

še vedno ne vem, kako si ti mene tam razumel:))))

in te še manj štekam:)

rekla sem, da ženska, ki je pametna, si najde primernega tipa, ki je na njenem nivoju, duševnem in inteligentnem….
če pa bi že s kakim, malo manj…primernim zame…imela kaj, bi pa izkoristila njegove fizične sposobnosti, če duhovnih nebi imel dovolj in če bi jaz seveda potrebovala….takega ….tipa:))))

sej ne moreš razumet:))))
sem strokovnjakinja za filozofiranje

“Pobreš” kar je koristnega,seveda.

če ga smatram za dovolj realnega, pametnega …potem…ni problema:)

recmo s tabo…takoj:)

na jetra mi pa gredo eni (izkušnje tudi iz raznih chatov), ko si mislijo….če je šla na kavo z mano…je zaljubljena vame in se bova kar tam dol dala…takoj, pol pa itak ne bo več mogla brez mene, ker sem tako sposoben jebec…in bo hotela kar naprej se dobivat:)) taki to že takoj nakažejo, zato….s takimi primerki recmo nimam namena hodit nikamor:)

se privlačijo, dokler se ne začnejo odbijat:))))

vsaka stvar ima nekje mejo:)

iščemo pa v drugem to, kar smo pogrešali pr starših:)

Hvala,no se bova enkrat dobila na kavi,recimo v Ljubljani:-)S tabo na kavi,pijači bi mi bilo res v veselje,saj si res zanimiva,prijetna in komunikativna oseba.Je pa res,da povabilo na kavo nekateri,ki so nevoščljivi,smatrajo za takojšnje “doldajčkanje”kar je res neumno in kar smešno.

Ja v nekaterih stvareh se res privlačijo,v drugih se pa lahko tudi zelo razlikujejo.Izbira in intuicija pertnerja je torekj kot loto:-)

malo delat spokal…bom jaz mireliko pecal..hahah

srce..kake okice pa imaš?

leta letijo - iščem stevardeso

Figo…pojdi ti lepo v bife na dva pira:.-)

razjezi…hahah

azakaj pa ne bi jaz malo mirelce še imel?..saj je že celi dopoldan osvajaš..hahah

leta letijo - iščem stevardeso

Če me pa privlači:-)

a je to res?

leta letijo - iščem stevardeso

New Report

Close