Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Razočarana da mi bo počilo srce

Razočarana da mi bo počilo srce

Več ne vem kaj naj si mislim in kako naprej. Sem ločena, mislim da ocenjujem  objektivno in zase lahko rečem, da sem urejena delovna zenska,  finančno  samostojna, dobra in skrbna mati,  živim v svoji lastniški hiši, sem  vedno urejenega videza,  nimam viška kilogramov in podobno in najbolj na svetu si želim da  bi  življenje preživela v dvoje z nekim dobrim  človekom , na katerega bi se lahko zanesla in bi mi nudil čustveno varnost. In tu se zatakne. Toliko neresnosti od moških ne bi nikoli pričakovala. Ne razumem da nekdo išče in hkrati ni resen. Potem naj  taki povejo,  da jim  gre le za  priložnostno srečevanje, ne pa da hodijo na zmenke s figo v žepu z nekim, ki si želi resno vezo. Nekoga sem spoznala, všeč sva si bila, začela sva iti na kavo in še eno kavo , pa večerja pri meni in pri njemu,  veliko sva se pogovarjala,  tudi zelo osebne stvari sva si zaupala, dobila sem občutek da bi bila lahko dober par, ker sva se v večini lepo ujela. Tudi on je ločen in mi je dajal vtis, da sem mu zelo  všeč.  Vedno je dajal pobudo za zmenek, klical . Nato sem ga povabila po dobrem  mesecu poznanstva in zmenkov  na  vikend na morju, ki ga imajo starši, da greva čez vikend in eno noč prespiva tam .  Vedela sem da se bo zgodil tudi intimni odnos, pa saj sem si ga tudi jaz želela. Že med odnosom sem začutila spremembo v njemu, kot bi ga minilo, pa sva imela strasten odnos, nisem ležala kot hlod, tudi oba doživela vrhunec (nisem fejkala, s tem nimam težav). Zvečer ko sva šla domov, je bil bolj tih, zadržan, od takrat ne dvigne telefona, ne odgovori na SMS. Nič. Ne vem če si predstavljate, kako se počutim. Kot kur… Ne razumem kaj je bil razlog, najhuje da mi tega ne pove. Vem da je ločen, sigurno ni poročen, lahko da ima še kakšno, ampak telefona ni skrival, ni bilo skrivalnic, klicev kjer bi šel v drugo sobo.. ne vem kaj se mu je pletlo v glavi, nimam priložnosti da bi to izvedela, boli pa tako da mi bo srce počilo. Zelo me je prizadel , najhuje je da sploh ne vem kaj sem narobe naredila . Sem šla prehitro v posteljo? Kaj je sploh bilo narobe.  Pa saj sva se dobivala več kot mesec. Nisva šla na prvem zmenku. Zelo redko grem s kom v posteljo, samo s partnerji , oz z nekom s komer sva v vezi (tu sem mislila da se bo razvilo v vezo). Tako obnašanje ne bi pripisala moškemu staremu 45 let. Zelo težko mi je. Moški, tu vas je veliko, kaj imate v glavi da naredite kaj takega? Zakaj govorite da si želite resno vezo, če ni tako?

Est mam pa idejo, zakaj ga ne vprašaš… Verjetno še sam ne ve, bodo pa drugi.

Lahko je marsikaj, predvsem mislim na to, kaj je v njegovi glavi. Če sta oba prišla do konca, potem tako grozno zanič že ni bilo. Kaj pa vem, jaz menim, da seks oziroma, kaj si ti delala ali nisi delala, nima nobene povezave z njegovo ohladitvijo.

Kolk časa pa ni glasu od njega? Težko nekaj na pamet. So tud taki, ki se morda mal ‘ustrasijo’ hitrega dogajanja in rabijo tistih svojih ‘pet’ minut, da sprocesirajo. Ampak spet ne, da to traja in traja.

Kje najdemo te pamže?  Kdo so, na katero šolo hodijo?

Te razumem, da te boli. Nisi ti nič kriva, nisi šla prehitro v posteljo. To so ljudje, ki so s figo v žepu. Skoz več jih je, gledajo samo nase, se ne sprašujejo kako se bo drug takih dejanjih počutil. Ti si celo sebe dala v to spoznavanje, on je očitno glumil. Ne vem, kakšen bi bil lahko drug vzrok, se ustrašil, si premislil,…je pa ogromno ljudi, ki sploh ne vejo kaj bi radi.

evo, tak je to, ko se šparaš, pa misliš, da bo to, da si mu podarila svojo mufnopufno višek in zacementiranje odnosa.

če bi seksala z njim po petih dneh, ker si si tako želela, bi v petih dneh ugotovila, da je tip brezvezen. tak si pa izgubila cel mesec, pa še čustveno si se navezala nanj

trikraten fail.

 

kaj je šlo narobe?

tip verjetno samo črtice zbira, ni zainteresiran za vezo in je šel iskat novo. verjetno je kup takih, ki krizo srednjih let rešujejo na tak način

To sem jaz delal vcasih.  Pac govoris kar hocejo zenske slisat, da jih spravis v posteljo. Nobena umetnost. Zdej se je spraznil in nima vec potrebe po tvoji blizini. Izkoristil te je samo. Lahko pa da se motim, ker sklepam po sebi.

Lahko je zbiralec črtic in ti je govoril, kar je vedel, da želiš slišati, kot pravi en zgoraj. Ampak en mesec? Zdaj, a je on igralec za oskarja, kar zelo dvomim, ali drugo, da si ti tako zelo želiš vezo, da si spregledala vse rdeče zastavice. Na misel mi pride še nekaj, a sta kdaj dorekla vajin odnos, kaj sploh sta? Samo tvoj vtis, da si mu zelo všeč, to ni nič. Morda je on med dopustom ugotovil, da vaju ti že vidiš poročena in ga je popadla panika.

Odgovor na objavo uporabnika
bivsiwd40a, 23.09.2024 ob 14:06

Est mam pa idejo, zakaj ga ne vprašaš… Verjetno še sam ne ve, bodo pa drugi.

Saj ga ne morem, ker me ignorira

sex lovači. še mon jih je prepoln, kaj šele zunanji svet, tko da moraš pazit nase, tipi ne bodo, so obične pičkice brezjajčne. sama zase odločiš kaj in kako, ali želiš resno vezo ali “vezo” za luštno se imet..

sama nikoli ne seksam kot samska, že v štartu povem, pa kakšni mislijo, da me bodo vseeno dobili. svašta. sem pretrd oreh za zdrobit me, pa so poskušali me še poškodovano ranjeno in brezposelno 🤷‍♀️, tko da bejbe pazit morate nase, moški svet je vse preveč gnil.

Anonimna 335:

Naj ti bo sola za naprej.  Najprej na MON-u vprasas in sele potem gres z nekom na morje. Je bolj ziher in nihce te ne bo nategnil, kot g. Nategovic! 😳

Odgovor na objavo uporabnika
Rezi*, 23.09.2024 ob 14:14

Kolk časa pa ni glasu od njega? Težko nekaj na pamet. So tud taki, ki se morda mal ‘ustrasijo’ hitrega dogajanja in rabijo tistih svojih ‘pet’ minut, da sprocesirajo. Ampak spet ne, da to traja in traja.


@Rezi

Ni bilo hitro dogajanje, saj si nisem želela poroke z njim, ampak govorila sva o vezi, ne od skupnem življenju  ker je za to prehitro, le da bi se stalno videvala ker sva si všeč. Sedaj je ignoriranje že mesec dni. Zbiralec črtic pravite, ja pa en mesec in pol je moral čakati za en ubogi seks? A vam gre res tako slabo moški? Jaz bi mu plačala eno kurbico, da bi se spraznil, če se gre le za to. Pa še slabe vesti ne bi rabil imeti in blokirati osebo. Ni mi jasno, ampak že med odnosom sem začutila spremembo v njemu. Ne znam si pojasniti.

Prav zanimivo tole.

Po eni strani bi rekel pač ločenke/ ločenci, roba z napako.

Torej dvakrat škart pač dvakrat škart roba.

Po drugi strani, kje se nahajate vse te sulne ločenka katere rabite desce, v naših koncih samskih pri 50  kolikor hočeš, dobro situirani, samo bab ni bilo…

 

Tu mu pa res ni jasno, kaj je z njim. Ker čakanje en mesec in več za seks, je neumnost, ker je večina žensk lažjih, jih obrneš na prvem zmenku. Nisi govorila o skupnem življenju, torej zakaj bi se ustrašil? Edina razlaga, da je pokvarjen , da ni sposoben resne veze, da rad prizadene druge , v vsakem primeru te ni vreden. Deluješ mi v redu ženska in prepričan sem da boš hitro našla človeka ki bo sposoben resne veze.

Med “združitvijo” te ni začutil, ali pa mu ne dišiš. Je pa tako, če ni prave ljubezni, ampak samo  všečnost in strast, se ena stran zna umakniti, ker začuti, da to ni prave povezave.

Ni panike, če on ne ve, bomo pa mi tukaj na Monu prišli do pravega  odgovora.
Več glav, več ve. Simple.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimna335, 23.09.2024 ob 14:56


@Rezi

Ni bilo hitro dogajanje, saj si nisem želela poroke z njim, ampak govorila sva o vezi, ne od skupnem življenju  ker je za to prehitro, le da bi se stalno videvala ker sva si všeč. Sedaj je ignoriranje že mesec dni. Zbiralec črtic pravite, ja pa en mesec in pol je moral čakati za en ubogi seks? A vam gre res tako slabo moški? Jaz bi mu plačala eno kurbico, da bi se spraznil, če se gre le za to. Pa še slabe vesti ne bi rabil imeti in blokirati osebo. Ni mi jasno, ampak že med odnosom sem začutila spremembo v njemu. Ne znam si pojasniti.

kurbica ni izziv. takim moškim gre za izziv, da si ego nafilajo. ne toliko za seks. po mojem.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimna253, 23.09.2024 ob 14:50

Saj ga ne morem, ker me ignorira

pa si reci klinc, pa ga ignoriraj nazaj. Sam ste pa večni optimisti. Sam se prav zaradi tega nočem it teh hecov, ker je potem zmeraj samo razočaranje…Pa še pol jih moram včasih poslušat…

Tole smo že brali

Lahk si bla pa preživahna zanj in se je ustrašil, da ne bo mogel držat tempa. Pri 50 ma večina dedcev že probleme. Lahk pa nasplošno nima visok libido, če je čakal en mesec.

Odgovor na objavo uporabnika
ta pikra, 23.09.2024 ob 15:22

Tole smo že brali

Ta pikra

Pa povej kdaj si to prebrala, ko si tako pametna

poznaš njegov naslov?

pojdi tja in se poslovi.

če ti je to preveč bizarno, pa POZABI, ker do razloga sama ne boš prišla.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimna335, 23.09.2024 ob 15:50

Ta pikra

Pa povej kdaj si to prebrala, ko si tako pametna

Če bi iskalnik delal, bi se brez težav našlo.

Ah ti pametna, anonimna 335 ali anonimna 253? Kaj si zdaj, hm, najbrz si tisti dec.

New Report

Close