Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Razočarana da mi bo počilo srce

Razočarana da mi bo počilo srce

Kaj pa če je umrl? Si pogledala osmrtnice?

Odgovor na objavo uporabnika
HejjaA, 23.09.2024 ob 22:13

Kaj pa če je umrl? Si pogledala osmrtnice?

Ali če se mu je kaj zgodilo? Čudno, da je kar poniknil. Jaz bi se na tvojem mestu prepričala. Pa brez kakšnih scen. Pravico imaš izvedeti, zakaj tak zaključek in odnos. Naj bo dec pa se izjasni. Potem pa ga pusti pri miru, ne ponižuj se. Bilo pa bi grozno, če bi se mu kaj zgodilo, ti pa bi si ustvarila napačno predstavo. Sploh veš, kje stanuje, kje dela?

Odgovor na objavo uporabnika
???, 23.09.2024 ob 16:47

Ah ti pametna, anonimna 335 ali anonimna 253? Kaj si zdaj, hm, najbrz si tisti dec.

Kateri?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimna335, 23.09.2024 ob 14:01

Več ne vem kaj naj si mislim in kako naprej. Sem ločena, mislim da ocenjujem  objektivno in zase lahko rečem, da sem urejena delovna zenska,  finančno  samostojna, dobra in skrbna mati,  živim v svoji lastniški hiši, sem  vedno urejenega videza,  nimam viška kilogramov in podobno in najbolj na svetu si želim da  bi  življenje preživela v dvoje z nekim dobrim  človekom , na katerega bi se lahko zanesla in bi mi nudil čustveno varnost. In tu se zatakne. Toliko neresnosti od moških ne bi nikoli pričakovala. Ne razumem da nekdo išče in hkrati ni resen. Potem naj  taki povejo,  da jim  gre le za  priložnostno srečevanje, ne pa da hodijo na zmenke s figo v žepu z nekim, ki si želi resno vezo. Nekoga sem spoznala, všeč sva si bila, začela sva iti na kavo in še eno kavo , pa večerja pri meni in pri njemu,  veliko sva se pogovarjala,  tudi zelo osebne stvari sva si zaupala, dobila sem občutek da bi bila lahko dober par, ker sva se v večini lepo ujela. Tudi on je ločen in mi je dajal vtis, da sem mu zelo  všeč.  Vedno je dajal pobudo za zmenek, klical . Nato sem ga povabila po dobrem  mesecu poznanstva in zmenkov  na  vikend na morju, ki ga imajo starši, da greva čez vikend in eno noč prespiva tam .  Vedela sem da se bo zgodil tudi intimni odnos, pa saj sem si ga tudi jaz želela. Že med odnosom sem začutila spremembo v njemu, kot bi ga minilo, pa sva imela strasten odnos, nisem ležala kot hlod, tudi oba doživela vrhunec (nisem fejkala, s tem nimam težav). Zvečer ko sva šla domov, je bil bolj tih, zadržan, od takrat ne dvigne telefona, ne odgovori na SMS. Nič. Ne vem če si predstavljate, kako se počutim. Kot kur… Ne razumem kaj je bil razlog, najhuje da mi tega ne pove. Vem da je ločen, sigurno ni poročen, lahko da ima še kakšno, ampak telefona ni skrival, ni bilo skrivalnic, klicev kjer bi šel v drugo sobo.. ne vem kaj se mu je pletlo v glavi, nimam priložnosti da bi to izvedela, boli pa tako da mi bo srce počilo. Zelo me je prizadel , najhuje je da sploh ne vem kaj sem narobe naredila . Sem šla prehitro v posteljo? Kaj je sploh bilo narobe.  Pa saj sva se dobivala več kot mesec. Nisva šla na prvem zmenku. Zelo redko grem s kom v posteljo, samo s partnerji , oz z nekom s komer sva v vezi (tu sem mislila da se bo razvilo v vezo). Tako obnašanje ne bi pripisala moškemu staremu 45 let. Zelo težko mi je. Moški, tu vas je veliko, kaj imate v glavi da naredite kaj takega? Zakaj govorite da si želite resno vezo, če ni tako?

NE zanimas ga. Enostavno.

Po enem mesecu menda veš, kje stanuje ali kje ima službo, vsaj preveri, če je sploh še živ, in če je, mirno in brez scen vprašaj, kar te zanima, če ne dobiš odgovora, odidi s pokončno glavo, bila je le igra in ti žal njegov začasni plen.

Neugodno in žalostno pri teh letih.. Kje si najedla tega sminkerja, ki očitno dobro gkumi…. Ampak.,  tip te ni čutil, ko je prodiral v tebe..  To je vsa umetnost, čeprav omenjaš obojestranski užitek med odnosom.. Moški se zaljubi ali ne med sexom, vonj, vzdihljaji…. Vse pred tem je  lov na žensko zarad sexa.. Tako je to v mestih.. Na vasi se možakarji ne morejo kar tako ločit zarad tradicije in široke družine, skupnosti.. Užitke praktično z leti ubijejo v sebi in se ne grejo takih igric….

Zakaj se bi počutila kot k…., če si uživala, ok., pač planirala si bodočnost z njim, pa se ti je to sesulo.. Tako je življenje..

Težko je najti v teh letih skulirano žensko za moškega, isto kot moškega za žensko..

Odgovor na objavo uporabnika
Eh, 24.09.2024 ob 00:16

Po enem mesecu menda veš, kje stanuje ali kje ima službo, vsaj preveri, če je sploh še živ, in če je, mirno in brez scen vprašaj, kar te zanima, če ne dobiš odgovora, odidi s pokončno glavo, bila je le igra in ti žal njegov začasni plen.

In ker takšne igrice igrajo le nedozoreli fantki s težavami v čustvovanju, je škoda vsake minute, ki jo porabiš za razmišljanje o njem.

Odgovor na objavo uporabnika
Bu, 23.09.2024 ob 20:16

Odgovor na objavo uporabnika
OnaOn in tipi, 23.09.2024 ob 20:05

Vsak ki svetuje tudi B.Kastelic meni da moreš met cca minimum 6 mescev za spoznavanje moškega ali pa si razočarana. In ta tip ni zloben.

Vsak ki hiter fuka nima poštenega namena.

In ne nisem zlobna sem bila naivna zdaj pa nisem več.

Z bodočim možem sva šla prvič v posteljo po 14 dneh veze in sva skupaj že 27 let, ker sva oba imela resen namen. Če pa nekdo nima resnega namena niti čustev, pa lahko 1 leto hodiš na zmenke brez seksa. Ni pravila, le sreča na kakšnega človeka naletiš. Čudim pa se da se ljudje pri 45 letih grejo take igrice.

Točno tako, Bu. Tudi midva z možem sva prvič skočila med rjuhe po 1 mesecu poznanstva, in sva šele po tej “štihprobi”, ko sva ugotovila, da se ujameva tudi na tem področju, postala par. In se imava resnično rada še danes, po 25 letih in 3 otrokih.

Nauk zgodbe je, da ni pomembno, kako dolgo čakaš. Začutiti moraš, da je pravi čas in pravi moški. Včasih je intuicija zanesljiva, drugič te zavede. Nekaj pa je v vsakem primeru res: če nekdo nima resnih namenov, jih tudi po 6 mesecih čakanja ne bo imel oz. je že karakter tak, da ne spoštuje žensk, zato od njega nekega kvalitetnega partnerstva ne moreš pričakovati. Če je z nekom res prava kemija in se najdeta ob pravem času, pa je prvo ljubljenje samo še tista pika na I, ki ti pove, da je on/ona tisti/ta pravi/prava. Tudi če se zgodi zelo kmalu.

Mi2 sva šla v posteljo vikend po prvem srečanju.

Je bila strela in grom, ko sva se prvič srečala na žuru za vikend, naslednji vikend je Zemlja iztirila, ko sva končala v postelji.

Letos sva imela srebrno poroko, prej par let par.

Hja, pri teh letih ni tako enostavno najti partnerja za resno zvezo. Razlogov je več, marsikateri že omenjen v komentarjih. Predlagam, da zajemaš z majhno žlico … jemlji te moške kot kratkočasnike, enkrat se bo morda našel ta pravi 🤷‍♀️ Do takrat se izogibaj resnostim kot so skupni dopusti ali celo selitev skupaj.

Jaz tud ne bi verjel, da ena 45 letnica prvič doživi, da jo nekdo kresne in odjebe, pa se zdaj še sekira, pa razpreda po forumih.

Ne bo ti to nič pomagalo, ne boš sveta zmoralizirala prek foruma. Pozabi pa pejt naprej.

Lepo pozdravljena. Imel podoben odnos s to razliko, da med nama sploh ni prišlo do intime. Dva meseca sva preko sporočil in telefona spoznavala in “kurila” drug drugega, potem pa je v živo tako zmrznila, da me je zabolelo. Ko sem jo objel in poljubil, se sploh ni odzvala. Očitno energija v živo ni bila tista prava. Čimprej ga pozabi. Glede vprašanja, kje najdeš normalnega moškega, pa bolj optimistično. Napiši že v začetku, da si želiš resno zvezo. Kakršnokoli ovinkarjenje ti bo prineslo fukfehtarje, ki te bodo skušali čimprej izkoristiti. Verjemi, da obstajamo moški, ki si želimo resne zveze, intime in vsega kar partnerstvo prinese. Je pa prav, da prej potipaš teren in si daš čas za spoznavanje. Pravi moški, ti bo dal čas, če ne, je zgolj avanturist. In ja, ko se vidita v živo, mora biti energija, privlačnost. Potem lahko gresta na drugo stopnjo. In skupni interesi v partnerstvu veliko pomenijo. Drži se!

Meni se zdi, da skoraj ne more biti kaj drugega, kot to, da mu seks ni bil všeč. Če praviš, da je po prvem seksu postal tih in mlačen, zadržan. Škoda, da sta šele po enem mesecu šla v to. Čudi me, ker omenjaš, da sta imela večerjo pri tebi, pa pri njemu, da se ni že takrat končalo s seksom. Skoraj nemogoče se mi zdi, da vaju ni strast povlekla, ko sta jedla in si gledala v oči, pa spila kak kozarček, … mogoče pomanjkanje strasti?

Odgovor na objavo uporabnika
JWolf, 24.09.2024 ob 09:01

Lepo pozdravljena. Imel podoben odnos s to razliko, da med nama sploh ni prišlo do intime. Dva meseca sva preko sporočil in telefona spoznavala in “kurila” drug drugega, potem pa je v živo tako zmrznila, da me je zabolelo. Ko sem jo objel in poljubil, se sploh ni odzvala. Očitno energija v živo ni bila tista prava. Čimprej ga pozabi. Glede vprašanja, kje najdeš normalnega moškega, pa bolj optimistično. Napiši že v začetku, da si želiš resno zvezo. Kakršnokoli ovinkarjenje ti bo prineslo fukfehtarje, ki te bodo skušali čimprej izkoristiti. Verjemi, da obstajamo moški, ki si želimo resne zveze, intime in vsega kar partnerstvo prinese. Je pa prav, da prej potipaš teren in si daš čas za spoznavanje. Pravi moški, ti bo dal čas, če ne, je zgolj avanturist. In ja, ko se vidita v živo, mora biti energija, privlačnost. Potem lahko gresta na drugo stopnjo. In skupni interesi v partnerstvu veliko pomenijo. Drži se!

Saj ženske vedno napišejo, da so za resno zvezo, a kaj, ko f. fehtarji praviloma lažejo. Kateri bo pa rekel, da te hoče samo za 1x ali 2x kresnit? Saj ni budala.

Sprašuješ iz kakega razloga sva skupaj pristala? Iz ljubezni. Ni imel nič več kot jaz, več prihrankov je imel kot jaz, ker je starejši od mene, jaz pa sem dobila zelo lepo parcelo,tako da sva bila po finančni plati izenačena,  skupaj sva zgradila hišo, ustvarila družino, vedno sva bila enotna in zelo kompatibilna.

Za avtorico

Avtorica, popolnoma sem prepričan, da krivda ni v tebi ampak v tem debilu, ki si ga žal spoznala. Ta moški je pokvarjen do konca in zato je tudi ločen, ker ga je bivša dobro spoznala. Pojdi pogumno naprej in kljub neprijetni preizkušnji bodi vesela, da se je takole končalo….. Žal veliko debilov preži na ženske ravno te starosti in ti si jo k sreči še dobro odnesla, čeprav ti verjamem, da je zelo hudo in sočustvujem s tabo.

Odgovor na objavo uporabnika
Nekaj karmičnega, 23.09.2024 ob 20:18

Verjetno boste komentirali, da sem zmešana, a vseeno napišem moj preblisk in izkušnjo. Je že veliko let tega, ko sem bila v že resni zvezi s fantom, za katerega sem mislila, da sva si usojena. V vsem sva se ujela, pisal mi je pesmi, on bolj kot jaz je omenjal skupno življenje nekoč. Sredi nekega običajnega telefonskega pogovora pa sem začutila nek neznan leden občutek. Brez razloga, njegov glas je bil enak. Na naslednjem randiju me je zapustil. Ni povedal zakaj. Še danes ne vem. Kot da bi nekaj padlo med naju. Kot vem, potem dolga leta ni imel nobene punce, tako da druga ni bila vmes. Avtorica, danes bi rekla, da se v takih primerih sproži nekaj karmičnega.

NE,to ni nič karmičnega,to so tipično zaletavi nestabilni karakterji ,na začetku umirajo od zaljubljenosti in čustev,potem se pa čez noč ohladijo brez razloga.So nekaeri ,ki grejo v vezo umirjeno ,na čisto drugi način,pa to traja …

Tega je danes toliko da je prav groza. Pred mesecem sem  brala knjigo Kupidovi Kiksi in večina zmenkarij  je danes takih. Igrica kdo bo koga prvi poklical kdo ne, koliko časa čakati, koliko časa nekoga ignorirati da bi zagret,  kdo bo lahek kdo ne, igre povuci potegni.  Nekateri ljudje ki so samski, ločeni,  so izjemno čustveno nezreli . Spomnim se kako sva se z možem spoznala, nikoli ni bilo med nama igric, tudi če je kdo naredil kakšno napako ob spoznavanju . Kakšen je bil najin prvi seks? Obupen… Oba živčna, jaz nisem doživela vrhunca,  on je bil zelo živčen. Danes imava zelo lepo strastno  spolnost , po 25 letih zakona, imava se rada in mislim da sem zawee našla najboljšega . Ne glede na nerodne začetke sem  čutila, da sva za skupaj,  da se imava rada, da sva si usojena. Res se čudim prvič vašim odgovorom, nekaj ga je zmotilo med seksom in je kar šel stran. Tak naj gre čim prej stran. Ker tak išče ideal. Ideala pa ni. Taki naj ostanejo samski. Kaj delate ljudje drug drugemu? Ste normalni ???

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose, 23.09.2024 ob 21:01

Odgovor na objavo uporabnika
Samo povem resnico, 23.09.2024 ob 20:07

Ko mine nagon pride streznitev, in ti cikli so sedaj surovo kratki, in nič kaj dosti romantični. Težka mrena resnice pade na oči po 2 minutkah nabijanja kot neka senca smrti. Ničevost življenja, ničnost in brezpomenskost nabijanja stare tetke kjer nikoli ne bo otroka ali ljubezni, kot rabljen avto, ni zanimivo, za novega pa ni haska. Kot Aleksandrinka, je prodal in razdal svojo ljubav in šarm že davno, nekje so deklice z njegovimi biseri, a tu je tetka smetka ki ni tista Ona ki jo je želel ko je bil Prvi Maj leta 1994 in je imel svojo puško iz osamosvajanja, firmo in zidal hišo na keš nemških mark iz kontraband trgovanja. Življenje je bilo enostavno in prijateljev mnogo za nazdravit in betonirat.

Poroka spet? enkrat že obljubil pa ni šlo, idealizem ne deluje, beseda je prazna, njeni problemi in ločeno premoženje? Kako bo to. On preveč ve, preveč vidi, ure minevajo počasi in čustva so nekaj za kar je treba 10x več vložka kot v mladosti. Kot bi drgnil kamen in čakal da zajoče. Kupica je prazna. Zavedanje da je ta vlak odpeljal in se bo treba sprijaznit da bo živel in umrl samski ločenec, v upanju da ima vsaj otroke nekje, čeprav zanje ne ve več.

Težka eksistencialna kriza, globlja od depresije, v bistvu samomor sploh ni možnost ker je to preveč kičasto in nič ne boli več dovolj za kaj takega, pač pa neskončna tlaka in kupčkanje preteklih razbitin, samo brezno brezveznega življenja v globini prezira in dvoma vseh prejšnjih odločitev. Pa še malo cinizma in oklepanje edinih barvnih slik iz Sony kamere poletja 1995 ko je imel njo, mlado kodrasto na hrvaški obali preden je šla študirat nazaj v Houston in splavila njegovega otroka, on pa v kemično tovarno v Savinjsko dolino namesto da bi zapustil bolno mamo in očeta in odšel in jih pozabil. Življenje se preveša ko ima več znancev v bolnici in na pokopališču, kot živih in zdravih. In v glavi mu odmeva “Na zdravje” iz novoletne zabave leta 2000 ko je bilo vse tako lepo in optimistično. Verjetno tudi pri teh letih pešanje potence in zavedanje da čas mineva in meso gnije. In tu je ta tetka, ki ji nekaj manjka in ona bi plehek kičast čvek in kvačkanje pogovorov v nedogled. A on noče na Dob zaradi umora tega nadležnega komarja v glavi. V tem trenutku se zave da mu je vseeno za njo in da govoriči kot nek star radio, in te besede odmevajo mimo njega in da lahko sproži še zadnji strel in proda kar ima in si privošči lep oddih na rajskem otoku, a vozovnica bo enosmerna.

Zato, gospa.

in cel lajf joka za eno, ki je splavila njegovega otroka?? eto, toliko ji je bil nevreden ta pa lajf brgel stran zaradi take, namesto srce dal tisti, ki bi ga pa ljubila in mu otroka rodila 🤷‍♀️… ccccc

Kaj pa če ga nima več? V tem primeru je pa sigurno bolje, da se ne vtika več v nobeno…. no vsaj za njo je bolj pošteno.

Odgovor na objavo uporabnika
eeeee, 24.09.2024 ob 09:07

Saj ženske vedno napišejo, da so za resno zvezo, a kaj, ko f. fehtarji praviloma lažejo. Kateri bo pa rekel, da te hoče samo za 1x ali 2x kresnit? Saj ni budala.

Jebiga, obstajamo tudi moški, ki se ne gremo tega. Menda smo potem čudaki…

Odgovor na objavo uporabnika
jaz tud, 24.09.2024 ob 08:47

Jaz tud ne bi verjel, da ena 45 letnica prvič doživi, da jo nekdo kresne in odjebe, pa se zdaj še sekira, pa razpreda po forumih.

Ne bo ti to nič pomagalo, ne boš sveta zmoralizirala prek foruma. Pozabi pa pejt naprej.


@jaz
tudi

Ti si pa en skrajno pokvarjen moški, človek brez custev. Meni se zdi izjemno pokvarjeno da se nekdo tako obnaša. Vse se vrne. Kdor grdo dela z ljudmi, dobi dvojno nazaj, tam kjer ga najbolj boli (ko se zaljubi v eno prašičko ki se igra z njim).

Odgovor na objavo uporabnika
zeloodvisno02, 24.09.2024 ob 09:20

NE,to ni nič karmičnega,to so tipično zaletavi nestabilni karakterji ,na začetku umirajo od zaljubljenosti in čustev,potem se pa čez noč ohladijo brez razloga.So nekaeri ,ki grejo v vezo umirjeno ,na čisto drugi način,pa to traja …

Kolk je karmično ne vem, ampak tisti leden občutek pa poznam. Kot bi en del umrl.

Odgovor na objavo uporabnika
Tega, 24.09.2024 ob 09:22

Tega je danes toliko da je prav groza. Pred mesecem sem  brala knjigo Kupidovi Kiksi in večina zmenkarij  je danes takih. Igrica kdo bo koga prvi poklical kdo ne, koliko časa čakati, koliko časa nekoga ignorirati da bi zagret,  kdo bo lahek kdo ne, igre povuci potegni.  Nekateri ljudje ki so samski, ločeni,  so izjemno čustveno nezreli . Spomnim se kako sva se z možem spoznala, nikoli ni bilo med nama igric, tudi če je kdo naredil kakšno napako ob spoznavanju . Kakšen je bil najin prvi seks? Obupen… Oba živčna, jaz nisem doživela vrhunca,  on je bil zelo živčen. Danes imava zelo lepo strastno  spolnost , po 25 letih zakona, imava se rada in mislim da sem zawee našla najboljšega . Ne glede na nerodne začetke sem  čutila, da sva za skupaj,  da se imava rada, da sva si usojena. Res se čudim prvič vašim odgovorom, nekaj ga je zmotilo med seksom in je kar šel stran. Tak naj gre čim prej stran. Ker tak išče ideal. Ideala pa ni. Taki naj ostanejo samski. Kaj delate ljudje drug drugemu? Ste normalni ???

Ampak recimo, da bi se sedaj po 25 letih ločila in iskala novega partnerja za resno zvezo. Kako bi spet našla takega, ki bi bil primeren? To je vprašanje. In pri 45-ih letih to ni enostavno. Tako zaradi nas kot zaradi potencialnih kandidatov. Smo se spremenili, drugače gledamo na ljudi in svet kot pri 20-ih.

Odgovor na objavo uporabnika
BTDT nepr., 23.09.2024 ob 16:49

Ja šment no! Samo za en krog te je imel?!?!

Jaz bi te imel vsaj za dva ali tri…

Mene je imel za dve leti krogov, nato brez pojasnila zaključil.

Zanimiva tema in prav tako vsi odgovori. Tudi mene bi močno zmedla ta nedorečenost. Postala bi negotova, verjetno bi se v odnosu z moškimi kar zaprla.

New Report

Close