Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Razočarana da mi bo počilo srce

Razočarana da mi bo počilo srce

eh dej no, ne nabijaj, večerjala sta pri tebi, večerjala sta pri njemu, ti pa jokcaš že mesece, ko te je odrezal, in ne moreš funkcionirat – pa dej pelji se do njega in ga sooči s tem, kar te žre ali pa prenehaj (!) z razmišljanjem o njem! zelo preprosto je!

Jaz pa ne bi pod nobenim pogojem zgubljala časa in se poniževala s tem, da bi ga iskala (v službi in še kje). A ste nore? Kaj pa naj bi povedal? Da jo je imel za črtico, za en krog kot se je slikovito izrazil forumski trol? Karkoli bi rekel, se bo zlagal, tako kot je šel na ta vikend s figo v žepu. Od nepoštenega in hinavskega človeka ne moreš priakovati poštenih odgovorov.

Odgovor na objavo uporabnika
eeeee, 24.09.2024 ob 09:31

Odgovor na objavo uporabnika
Tega, 24.09.2024 ob 09:22

Tega je danes toliko da je prav groza. Pred mesecem sem  brala knjigo Kupidovi Kiksi in večina zmenkarij  je danes takih. Igrica kdo bo koga prvi poklical kdo ne, koliko časa čakati, koliko časa nekoga ignorirati da bi zagret,  kdo bo lahek kdo ne, igre povuci potegni.  Nekateri ljudje ki so samski, ločeni,  so izjemno čustveno nezreli . Spomnim se kako sva se z možem spoznala, nikoli ni bilo med nama igric, tudi če je kdo naredil kakšno napako ob spoznavanju . Kakšen je bil najin prvi seks? Obupen… Oba živčna, jaz nisem doživela vrhunca,  on je bil zelo živčen. Danes imava zelo lepo strastno  spolnost , po 25 letih zakona, imava se rada in mislim da sem zawee našla najboljšega . Ne glede na nerodne začetke sem  čutila, da sva za skupaj,  da se imava rada, da sva si usojena. Res se čudim prvič vašim odgovorom, nekaj ga je zmotilo med seksom in je kar šel stran. Tak naj gre čim prej stran. Ker tak išče ideal. Ideala pa ni. Taki naj ostanejo samski. Kaj delate ljudje drug drugemu? Ste normalni ???

Ampak recimo, da bi se sedaj po 25 letih ločila in iskala novega partnerja za resno zvezo. Kako bi spet našla takega, ki bi bil primeren? To je vprašanje. In pri 45-ih letih to ni enostavno. Tako zaradi nas kot zaradi potencialnih kandidatov. Smo se spremenili, drugače gledamo na ljudi in svet kot pri 20-ih.

Locila se sigurno ne bova ker se zelo dobro razumeva. Lahko pa ovdoviva. V tem primeru da bi bila vdova, ne bi sebe zanikala, razumem da smo ljudje sedaj pri 50-ih letih drugačni, ampak nikoli se ne bi igrala s čustvi drugega človeka. Nikoli !!! To mi je sveto pravilo. To delajo čustveni invalidi, zlobni ljudje, ali narcisoidni, ljudje ki so močno ranjeni, in se za hip potolažijo, ko drugega ranijo,  naj taki ostanejo sami in živijo lastno dramo.  V moškem bi iskala čisto srce, čustveno zrelost in stabilnost.  Iskala bi takega, ob katerem bi se dobro počutila, bila umirjena.  Glede na to da sem privlačna, nisem finančna revica, imam urejene življenjske pojme, bi slej ko prej našla takega. Ker taki moški obstajajo, jaz jih prav začutim, oddajajo tako toplo energijo  in ob njih se pomirim. To niso frajercki, narciski, moški z občutkom večvrednosti, takih se izogibam in  odpadejo pri meni kot gumb na srajci.

Odgovor na objavo uporabnika
Tega, 24.09.2024 ob 09:56

Locila se sigurno ne bova ker se zelo dobro razumeva. Lahko pa ovdoviva. V tem primeru da bi bila vdova, ne bi sebe zanikala, razumem da smo ljudje sedaj pri 50-ih letih drugačni, ampak nikoli se ne bi igrala s čustvi drugega človeka. Nikoli !!! To mi je sveto pravilo. To delajo čustveni invalidi, zlobni ljudje, ali narcisoidni, ljudje ki so močno ranjeni, in se za hip potolažijo, ko drugega ranijo,  naj taki ostanejo sami in živijo lastno dramo.  V moškem bi iskala čisto srce, čustveno zrelost in stabilnost.  Iskala bi takega, ob katerem bi se dobro počutila, bila umirjena.  Glede na to da sem privlačna, nisem finančna revica, imam urejene življenjske pojme, bi slej ko prej našla takega. Ker taki moški obstajajo, jaz jih prav začutim, oddajajo tako toplo energijo  in ob njih se pomirim. To niso frajercki, narciski, moški z občutkom večvrednosti, takih se izogibam in  odpadejo pri meni kot gumb na srajci.

Ah ja, luba duša, če bi bilo res tako enostavno …

 

lej očitno ne moreš dalje, te ustavlja, stiska, dvomiš, se sprašuješ.. seveda bi bla najbojlša opcija, da pustiš vse za sabo, sprejmeš da je pač bebec, greš dalje.. ampak ne moreš.. zakaj torej ne greš do njega? kt pravi nekdo zgoraj, sej sta večerjala tut pri njem, ali? pa ne z nekim namenom za kako sceno.. v bistvu sploh ni bistveno, kaj in kako ti pove.. itak v sebi že veš, da je kreten in si ne zasluži več tvoje pozornosti.. ampak ti boš bolj mirna.. ker ga boš soočila s sabo, pa četudi zmrzne, te nadere, se izgovarja, karkoli.. ti v sebi že vse veš.. ampak očitno rabiš še eno stopničko, da si to ozavestiš, da izkušiš.. tega v večini primerov jaz ne bi priporočala, tu pa, ko vidim da se tako matraš, bi ti.. naredi to zase. za svoj mir.. čisto mirno pojdi do njega.. to je vse, kar moraš naredit.. ostalo se bo odvilo samo, vprašanj in ciklanja v glavi ne bo več, šla boš veliko lažje dalje.. s pokončno glavo, ne pa s cepetanjem, negotovostjo, vprašanji, kakor živiš zdaj.. pogum, ženska, pogum ti manjka. izgubiti nimaš kaj.. le ohranjaj dostojanstvo in mirnost, ko to narediš.. ne pričakuj nekega razsvetljenja, jasno je, da ga ne bo.. te bo pa pomirilo, to ti skoraj ziher zagotavljam.. in šla boš dalje veliko bolj neobremenjeno kakor živiš v krču zdaj..

A sem jaz edini tu ki misli da on ne dela ničesar narobe? Močna povezava nastane ko dva ustvarita svojo zgodovino. Pristno zgodovino pa lahko ustvariš le ko si svoboden in ko te noben ne sili v nek odnos. Torej vidva bi se morala družiti in to je vse. Brez da bi ti hotela že po enem mestu definirati kaj sta in kam to pelje. To ubije ves čar in strast in poželenje in misterioznost in konec koncev privlačnost. Morala bi se družiti in eden drugemu pustiti vso svobodo. Nekaj časa bi morala furati tako. Pri tem vidiš kako se stvari razvijajo in kam peljejo. Vsaj kake štirim mesece bi morala tako furati. Potem pa ne bi bilo potrebno veliko dogovarjanja. Vse bi bilo že rečeno in dogovorjeno z neverbalno komunikacijo. Tudi dobra zgodovina bi bila že narejena med vama. Da pa bi moškega ki je končno svoboden in ločen je po enem mesecu hotela vkalupit v vezo, to seveda ne bo šlo. Mogoče del njega si to želi, drugi del pa seveda ne saj je vendarle moški in zvezo ogromno zgubi. U vezi bo pristal ko dobil občutek da hočeš bit z njim doživljati stvari z njim pri tem ti uživaš. Takrat bo stekla dinamika med vama. Verjetno se počuti da si zahrbtna vse to delaš le z namenom da ga zavežeš. Tega pa noben normalen moški z izbiro noče. Saj je že bil zavezan je verjetno ogromno energije in resursov porabil da je končno spet svoboden.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimna335, 23.09.2024 ob 14:01

Več ne vem kaj naj si mislim in kako naprej. Sem ločena, mislim da ocenjujem  objektivno in zase lahko rečem, da sem urejena delovna zenska,  finančno  samostojna, dobra in skrbna mati,  živim v svoji lastniški hiši, sem  vedno urejenega videza,  nimam viška kilogramov in podobno in najbolj na svetu si želim da  bi  življenje preživela v dvoje z nekim dobrim  človekom , na katerega bi se lahko zanesla in bi mi nudil čustveno varnost. In tu se zatakne. Toliko neresnosti od moških ne bi nikoli pričakovala. Ne razumem da nekdo išče in hkrati ni resen. Potem naj  taki povejo,  da jim  gre le za  priložnostno srečevanje, ne pa da hodijo na zmenke s figo v žepu z nekim, ki si želi resno vezo. Nekoga sem spoznala, všeč sva si bila, začela sva iti na kavo in še eno kavo , pa večerja pri meni in pri njemu,  veliko sva se pogovarjala,  tudi zelo osebne stvari sva si zaupala, dobila sem občutek da bi bila lahko dober par, ker sva se v večini lepo ujela. Tudi on je ločen in mi je dajal vtis, da sem mu zelo  všeč.  Vedno je dajal pobudo za zmenek, klical . Nato sem ga povabila po dobrem  mesecu poznanstva in zmenkov  na  vikend na morju, ki ga imajo starši, da greva čez vikend in eno noč prespiva tam .  Vedela sem da se bo zgodil tudi intimni odnos, pa saj sem si ga tudi jaz želela. Že med odnosom sem začutila spremembo v njemu, kot bi ga minilo, pa sva imela strasten odnos, nisem ležala kot hlod, tudi oba doživela vrhunec (nisem fejkala, s tem nimam težav). Zvečer ko sva šla domov, je bil bolj tih, zadržan, od takrat ne dvigne telefona, ne odgovori na SMS. Nič. Ne vem če si predstavljate, kako se počutim. Kot kur… Ne razumem kaj je bil razlog, najhuje da mi tega ne pove. Vem da je ločen, sigurno ni poročen, lahko da ima še kakšno, ampak telefona ni skrival, ni bilo skrivalnic, klicev kjer bi šel v drugo sobo.. ne vem kaj se mu je pletlo v glavi, nimam priložnosti da bi to izvedela, boli pa tako da mi bo srce počilo. Zelo me je prizadel , najhuje je da sploh ne vem kaj sem narobe naredila . Sem šla prehitro v posteljo? Kaj je sploh bilo narobe.  Pa saj sva se dobivala več kot mesec. Nisva šla na prvem zmenku. Zelo redko grem s kom v posteljo, samo s partnerji , oz z nekom s komer sva v vezi (tu sem mislila da se bo razvilo v vezo). Tako obnašanje ne bi pripisala moškemu staremu 45 let. Zelo težko mi je. Moški, tu vas je veliko, kaj imate v glavi da naredite kaj takega? Zakaj govorite da si želite resno vezo, če ni tako?

Včasih šele takrat, ko se te nekdo dotakne , začutiš ali je to to, ali ni. In pri njem se je zgodilo verjetno točno to.

Žal pa nima jajc, da bi ti to povedal osebno.

To je ena verzija, druga pa je, da se mu je res kaj zgodilo. Jaz bi ga mogoče vseeno poiskala, da vidiš ali je ta druga opcija.

Ne obsojaj ga, vsak ima svoj svet, svoje križe in tako pač je. Mogoče boš ti tudi kaj podobnega doživela. Samo ljudje smo.

Ja, boli. Ampak bo minilo.

Najmanj kar je, se od “zrelih” ljudi pričakuje, da si povedo, kakšne namene imajo… Težko je reči, enkrat bi seksal s teboj… potem pa kdo ve. Lahko bi pa vsaj pošteno priznal… nisem za resno vezo… za občasna srečanja pa poizkusiva…

In tudi ob zaključku… je prav da se pove, vsaj “dovolj imam”, “ne želim nadaljevati”, “ne čutim da sva za skupaj”  ali podobno…  Žal je preveč moških “brezjajčnikov” … ki mislijo, da lahko dajo rep med noge in se potuhnejo… Prej ali slej vsakega doseže “lekcija”…

@Anonimna335

Ti si se zaljubila, on se ni. Ti si gradila gradove v oblakih, on pac ne. Nezrelo od njega, da se je posluzu 👻 ghostinga, ampak vsaj ves, s kom si imela opravka.

Razocaranje bos morala predelati sama. Pa vprasaj se, kaj bi pri tebi spremenilo, ce bi vedela, zkj ne zeli biti s tabo. Pac, noce bit.

In zkj te tako boli razhod z nekom, s katerim si se poznala sele dober mesec?

Zkj bi ti razciscevala razhod z nekom, katerega si poznala dober mesec? On je bil tvoj znanec, s katerim si se kresnila. Gremo dalje. Pa srecno 😉

Naredila si vse prav in krivda ni na tvoji strani (lahko pa si ti razlog). Glede čakanja je tako, da bi lahko morda več (jaz sem recimo 3 mesece, ki pa niso bili muka pač pa dobro naložen in lep čas za spoznavanje), lahko pa tudi manj. Smo le že v teh letih, ko časa ni več napretek (mena, impotenca, zdravstvene težave…).

Kot rečeno, sta možnosti dve (oziroma tri):

1. Imel je resne namene, a ga je med samo intimo nekaj zmotilo. Lahko je bilo kaj na tvojem telesu, v tvojem obnašanju, lahko kaka travma iz preteklosti… Če je bilo tako, se ne sekirati, moški imamo različne okuse, kar je nekoga odbilo, lahko drugega privleče. Včasih pač ne gre. Jaz sem imel eno, ki mi je bila po opisu (mere, teža in vse) zelo všeč, ko pa sva seksala, me je nekaj odbilo. In čez to nisem mogel. Nisem sicer ghostal, a zadeva je kar nekako izzvenela. Ta tip je pač tako reva, da se je raje potuhnil (kar je danes kar pogosto).

2. Imel je morda resne namene, a je nekje med temi vajinimi zmenki ugotovil, da ne bi bila za skupaj. Vseeno se je odločil, da izkoristi ponujeno in pride do seksa. Morda, če bi mu bilo res uauuu, bi celo ostal.  Ker se mu ni dalo razlagat, se je raje potuhnil.

3. Gre za “playerja”. Osvajalca. Zbiralca “črtic”. Taki imajo ponavadi vedno par želez v ognju in jim ni problem vložiti tudi meseca ali več. Ena taka “resna” ženska pač precej bolj nabije ego (za kar se eseveda tukaj gre), kot pa neka “radodajka”.

Lahko pa da se je samo ustrašil.

Odgovor na objavo uporabnika
Sveti duh!, 24.09.2024 ob 10:35

A sem jaz edini tu ki misli da on ne dela ničesar narobe? Močna povezava nastane ko dva ustvarita svojo zgodovino. Pristno zgodovino pa lahko ustvariš le ko si svoboden in ko te noben ne sili v nek odnos. Torej vidva bi se morala družiti in to je vse. Brez da bi ti hotela že po enem mestu definirati kaj sta in kam to pelje. To ubije ves čar in strast in poželenje in misterioznost in konec koncev privlačnost. Morala bi se družiti in eden drugemu pustiti vso svobodo. Nekaj časa bi morala furati tako. Pri tem vidiš kako se stvari razvijajo in kam peljejo. Vsaj kake štirim mesece bi morala tako furati. Potem pa ne bi bilo potrebno veliko dogovarjanja. Vse bi bilo že rečeno in dogovorjeno z neverbalno komunikacijo. Tudi dobra zgodovina bi bila že narejena med vama. Da pa bi moškega ki je končno svoboden in ločen je po enem mesecu hotela vkalupit v vezo, to seveda ne bo šlo. Mogoče del njega si to želi, drugi del pa seveda ne saj je vendarle moški in zvezo ogromno zgubi. U vezi bo pristal ko dobil občutek da hočeš bit z njim doživljati stvari z njim pri tem ti uživaš. Takrat bo stekla dinamika med vama. Verjetno se počuti da si zahrbtna vse to delaš le z namenom da ga zavežeš. Tega pa noben normalen moški z izbiro noče. Saj je že bil zavezan je verjetno ogromno energije in resursov porabil da je končno spet svoboden.

In potem se oglasi največji idiot -Sveti duh

Ljudje smo različni. Zelo razumem avtorico, mene bi tudi zelo prizadelo in bi iskala odgovore pri sebi. Kaj sem naredila narobe (čeprav mislim da ni nič naredila narobe, le tam osmi je bil napačni zanjo). Nekatere  ženske pa so vedno bolj brezčutne, spijo z moškim, kar tako, za šport, da komaj vejo njegovo ime , potem se pogovarjajo s prijateljicami, kakšen je bil, koliko njegov korenjak meri v dolžino, skratka, brez čustev, enkrat en drugič drug.  In hec je da se ravno v take potem moški zaljubijo. Zatrose ima kar prav ko vedno to trdi.

Odgovor na objavo uporabnika
Ene ženske, 24.09.2024 ob 12:54

Ljudje smo različni. Zelo razumem avtorico, mene bi tudi zelo prizadelo in bi iskala odgovore pri sebi. Kaj sem naredila narobe (čeprav mislim da ni nič naredila narobe, le tam osmi je bil napačni zanjo). Nekatere  ženske pa so vedno bolj brezčutne, spijo z moškim, kar tako, za šport, da komaj vejo njegovo ime , potem se pogovarjajo s prijateljicami, kakšen je bil, koliko njegov korenjak meri v dolžino, skratka, brez čustev, enkrat en drugič drug.  In hec je da se ravno v take potem moški zaljubijo. Zatrose ima kar prav ko vedno to trdi.

Eh, Zartrose je zakompleksana in zatravmirana od neke slabe izkušnje, zdaj pa to projecira na vse, ki pridejo v njeno bližino – jasno, da s takim prepričanjem in tako energijo tudi privlači samo take nepoštene tipe moških, ker za poštene s to energijo in toliko negotovosti vase in v moške niti najmanj ni zanimiva..

avtorica ni nič narobe naredila. narobe je naredil tisti, ki je ghostal. to o njemu pove ogromno slabega, o avtorici pravzaprav nič. to počnejo nezreli ljudje, psihopati, narcisi, temni empati itd.. pošten človek NIKDAR NE!! pa če je še tako težko reči, da se ne vidiš z njim, to poveš, ker JE PRAV; DA OSEBA VE NA ČEM JE in ima svoj zaključek. ker pićke obeh spolov rade matretirajo, pa človeku privoščijo, da ne dobijo konkretne besede, da jim pač ni in enostavno spizdijo. Sploh če rečeš, da te ignoranca boli, pa to naredi, veš da se gre za neke sorte psihiča 🤷‍♀️.

ne mu zvonit na vrata, itak bere tole, ti ne bo odprl 😁.

pozabi nanj, ozaveščaj dalje ljudi, da bodo pazili nase, zavaruj sebe.. najbolje tako, da pač sexa ne bo, dokler ne bo veza stabila, neresneži prej spizdijo, ti pa v svoje telo nisi prejela njihove umazane zle energije, ki ti krade tvojo moč. Ni zaman dejstvo, da ima mnogo žensk težav na rodilih pa nobenega otipljivega razloga-ker se dogaja na teh duhovnih ravneh.

Odgovor na objavo uporabnika
Eh, 24.09.2024 ob 13:00

Eh, Zartrose je zakompleksana in zatravmirana od neke slabe izkušnje, zdaj pa to projecira na vse, ki pridejo v njeno bližino – jasno, da s takim prepričanjem in tako energijo tudi privlači samo take nepoštene tipe moških, ker za poštene s to energijo in toliko negotovosti vase in v moške niti najmanj ni zanimiva..

nisem ne zakompleksana ne zatravmirana, ne bom pa tiho nobenemu. prav je da se pove kaj počnejo, ker je žal veliko naivnic ki nasedajo in morajo se naučit sebe zaščitit. če jim je le do seksa, naj si pač dajo duška s takim, če pa hočejo resno vezo je pa treba postavit konkretne meje, ker se edino tako zaščitiš. jatz ne rabim svinjarije nekoga ki bi se v meni zgolj spraznil, ker sem mu lepa sexi lepa pa glih pri roki. in ja, manipulatorji so me skušali celo tako prepričat v sex da je z mano neki narobe ker ne dam. NEMA!!

Vprašanje za @ Ene ženske,

zakaj misliš, da se moški zaljubijo ravno v brezčutne ženske, ki seksajo z nimi kar tako za brezveze?

To me pa res zanima, ker se že večkrat slišala, da bolj kot je ženska neresna, hladna in preračunljiva – beri prasica – prej se moški zaljubi vanjo? Zakaj?

Tako nekako – poštene punce pridejo v Nebesa, poredne pa Povsod.

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose, 24.09.2024 ob 13:04

nisem ne zakompleksana ne zatravmirana, ne bom pa tiho nobenemu. prav je da se pove kaj počnejo, ker je žal veliko naivnic ki nasedajo in morajo se naučit sebe zaščitit. če jim je le do seksa, naj si pač dajo duška s takim, če pa hočejo resno vezo je pa treba postavit konkretne meje, ker se edino tako zaščitiš. jatz ne rabim svinjarije nekoga ki bi se v meni zgolj spraznil, ker sem mu lepa sexi lepa pa glih pri roki. in ja, manipulatorji so me skušali celo tako prepričat v sex da je z mano neki narobe ker ne dam. NEMA!!

dej no Zartra.. leta in leta poslušamo od tebe eno in isto, zagrenjena si do amena, prepričana v svoje omejene predstave o moških, pa ja ne misliš, da nikjer in nikakor ni razloga v tebi, da privlačiš vedno take “neprave” moške k sebi oz. te porajtajo sami glumaci, ki tvojo tezo le potrdijo? če si tak zagovornik energij, bi lahko vedela, da se le-te niti najmanj ne prenašajo le pri seksu, ampak v momentu sekunde, ko se dva zaznata. no, zakaj tebe zaznajo večinoma le taki, do katerih imaš odpor, je vsem, ki štekajo osnove, zelo jasno, samo ti si v globoki iluziji sama do sebe…

Odgovor na objavo uporabnika
resnica394, 24.09.2024 ob 13:41

dej no Zartra.. leta in leta poslušamo od tebe eno in isto, zagrenjena si do amena, prepričana v svoje omejene predstave o moških, pa ja ne misliš, da nikjer in nikakor ni razloga v tebi, da privlačiš vedno take “neprave” moške k sebi oz. te porajtajo sami glumaci, ki tvojo tezo le potrdijo? če si tak zagovornik energij, bi lahko vedela, da se le-te niti najmanj ne prenašajo le pri seksu, ampak v momentu sekunde, ko se dva zaznata. no, zakaj tebe zaznajo večinoma le taki, do katerih imaš odpor, je vsem, ki štekajo osnove, zelo jasno, samo ti si v globoki iluziji sama do sebe…

😁, misli si kar si češ o meni, dejstvo je da jaz nisem nikoli nikogar ghostala ker imam jajčnike povedat, da se ne vidim z njim. ampak dajmo temo pretvorit v temo o nabijanju laži o meni, ker se vi pač niste pripravljeni soočit z resnico, da sodobni svet pač ne prinaša poštenih odnosov ampak raznorazne čustvene igrice iz katerih črpajo moč (ker drugače so brezjajčne prpe brez lastne moči), kar tudi drugi omenjajo. Zdaj da bo fer, še tem odpridigaj svoje 👍

Odgovor na objavo uporabnika
Tu mač, 24.09.2024 ob 13:13

Vprašanje za @ Ene ženske,

zakaj misliš, da se moški zaljubijo ravno v brezčutne ženske, ki seksajo z nimi kar tako za brezveze?

To me pa res zanima, ker se že večkrat slišala, da bolj kot je ženska neresna, hladna in preračunljiva – beri prasica – prej se moški zaljubi vanjo? Zakaj?

Tako nekako – poštene punce pridejo v Nebesa, poredne pa Povsod.

@tu mač

Zakaj se moški zaljubijo v največje prašičke? Ker so budale, ker ne znajo oceniti karakterja, ker padajo na igro, manipulacijo. Ker take ženske znajo zaigrati na pravo noto, za njih je to igra, oni pa se ujamejo kot muha na drek. Pri taki ženski ni  pristnih čustev.  Poglej našega Goloba,kakšno si je našel, on je reprezentativni vzorec . Velikokrat se pa tudi zgodi, da moški ki močno izbirajo, na koncu dobijo velik izbirek. Enako velja tudi za ženske.

Prasička (brez čustev, samo igra) zna moškega tako mimobežno prijeti za koleno , da se mu že samo zaradi tega dvigne ku®️@©️! Pa še nedolžen nasmeh in priprto plapotanje s trepalnicami, pa je moški pečen. Daje mu občutek, da je Bog i Batina, da je Edini … v resnici pa samo manipulira z njim, zaradi kotisti.

Poštene ženske igrajo pošteno igro in ne obvladajo dotičnih veščin.

S čim za vraga te je tako očaral, da si sedaj razočarana, da ti bo počilo srce?!

Predstavljate se kot odrasli, zreli, oh in sploh, v resnici pa ste čustveno zakrneli osebki v odraslem telesu.

O kakšni ljubezni sanjaš, ti ločenka, ti? Z nobenim se ni izšlo, v 60ih boš pa uživala 30te, se na polno seksala in držala za roke?. Hau jes, nou.

 

 

 

Preveč travmiranja za 45 letno žensko. Verjetno se je model ustrašil, ker je že po enem mesecu poznanstva sanjala o resni zvezi.

Odgovor na objavo uporabnika
srečno ločena, 24.09.2024 ob 15:47

Preveč travmiranja za 45 letno žensko. Verjetno se je model ustrašil, ker je že po enem mesecu poznanstva sanjala o resni zvezi.

zakaj bi pa morala čakati pol leta, da se izjasni, da hoče resno zvezo. Naj bo to jasno na začetku, obema, ane.

Moje mnenje je zelo podobno tvojemu.

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose, 24.09.2024 ob 13:47

😁, misli si kar si češ o meni, dejstvo je da jaz nisem nikoli nikogar ghostala ker imam jajčnike povedat, da se ne vidim z njim. ampak dajmo temo pretvorit v temo o nabijanju laži o meni, ker se vi pač niste pripravljeni soočit z resnico, da sodobni svet pač ne prinaša poštenih odnosov ampak raznorazne čustvene igrice iz katerih črpajo moč (ker drugače so brezjajčne prpe brez lastne moči), kar tudi drugi omenjajo. Zdaj da bo fer, še tem odpridigaj svoje 👍

zartrose, točno s tem si potrdila, o čemer pišem.. v tvojem notranjem svetu je zelo trdno prepričanje, da v sodobnem svetu pač ni fer odnosov, in to se ti zrcali tudi navzven. žal mi je, da si tako kratkogledna, omejena in s tako malo refleksije, da tega ne moreš niti teoretično vzeti kot zelo možno potencialno opcijo oz. razlog, zakaj ti taki moški prihajajo naproti, taki, ki bi si jih želela, pa ne.

 

New Report

Close