Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Razočarana da mi bo počilo srce

Razočarana da mi bo počilo srce

Odgovor na objavo uporabnika
srečno ločena, 24.09.2024 ob 15:47

Preveč travmiranja za 45 letno žensko. Verjetno se je model ustrašil, ker je že po enem mesecu poznanstva sanjala o resni zvezi.

Moje mnenje je zelo podobno tvojemu.

 

In seveda si mnogo moskih zeli biti tudi v monogamni vezi. Ampak odrasel človek o tej opciji razmišljamo, komaj ko ze nekaj casa seksas s to osebo. Pa ne bos se menda zavezal se pred seksom no??? Pa niti se ne gre za to ali je seks bil dober ali slab. Gre se za to, da imaš svobodo in vidiš, kako bos ti, tvoje telo, čustva in tudi kako bo ona reagirala po tem ko sta seksualno intimna. Ti si ga pa pac prehitro hotela vkalupiti in zapreti v svojo skatlo, kar bi tebi dajalo sigurnost da ne more zbezati.  Njemu pa nesigurnost, ker bi si pustil odvzeti samski stan, bez najlepsega dela poti do veze, kar pa je, ko sta oba svobodna in lahko odideta za vedno, vendar se vračata izkljucno zato, ker to oba hočeta, ne pa zato ker nekdo od tebe to zahteva ali pričakuje.

Odgovor na objavo uporabnika
ženska419, 24.09.2024 ob 16:29

zakaj bi pa morala čakati pol leta, da se izjasni, da hoče resno zvezo. Naj bo to jasno na začetku, obema, ane.

ženska 419,

človeka MORAŠ najprej dobro spoznati, da lahko razmišljaš o resni zreli zvezi. Za to je potrebno vsaj leto dni, ne pa en mesec, v katerem večina NE pokaže pravega obraza.

Ni čudno, da je toliko žensk razočaranih, če pa pri 45 plus razmišljajo kot najstnice brez izkušenj.

Pa brez zamere.

Jaz ti povem, kaj bi lahko bilo.

Človek nam je lahko zelo všeč, dobro se počutimo v njegovi družbi, načeloma vse štima, vsaj zdi se tako … Ampak ko pride do nečesa več, pa vidiš in začutiš, da to ni to. Niti ni važno zakaj, pač začutiš, da ni oseba zate. V bistvu je tako, da veš, ampak ko pride do spolnosti, potem se pa še prepričaš.
Če se ne javi, ima za to razlog. Ni pomembno kakšen je, pač nisi zanj. Ni tako enostavno najti nekoga v zrelih letih, pravzaprav boš imela srečo, če boš nekoga srečala in ponovno zaživela z njim.

dobr, marsikaj se je ugibalo, napisalo na petih straneh…, ampak.., avtorica ni omenila, če je bilo kaj francoskega poljubljanja med sexom… in pred njim, ko sta se videla ali poslovila in tukaj je možen feler….,  lahko so pa še 2 variante, ko je prišlo do sexa……

jebi ga, malo verjetno, saj po pisanju avtorica zgleda res ok.., pač ugibanje…

Odgovor na objavo uporabnika
Sveti duh!, 24.09.2024 ob 16:41

Moje mnenje je zelo podobno tvojemu.

 

In seveda si mnogo moskih zeli biti tudi v monogamni vezi. Ampak odrasel človek o tej opciji razmišljamo, komaj ko ze nekaj casa seksas s to osebo. Pa ne bos se menda zavezal se pred seksom no??? Pa niti se ne gre za to ali je seks bil dober ali slab. Gre se za to, da imaš svobodo in vidiš, kako bos ti, tvoje telo, čustva in tudi kako bo ona reagirala po tem ko sta seksualno intimna. Ti si ga pa pac prehitro hotela vkalupiti in zapreti v svojo skatlo, kar bi tebi dajalo sigurnost da ne more zbezati.  Njemu pa nesigurnost, ker bi si pustil odvzeti samski stan, bez najlepsega dela poti do veze, kar pa je, ko sta oba svobodna in lahko odideta za vedno, vendar se vračata izkljucno zato, ker to oba hočeta, ne pa zato ker nekdo od tebe to zahteva ali pričakuje.

Sveti Duh

Od kje tebi ideja, da sem ga želela spraviti v kalup. Imam svoje življenje, svoj dom.. Nisem posesivna. Sploh si nisem želela skupnega življenja, vsaj prva leta ne, le da bi se stalno videvala, dobro sva se imela, kadar sva se videla, ujela sva se. Vsaj tako znaki so bili.    Boleče je le, da nekdo pri teh letih ne zmore povedati, ne vidim se s teboj, nisi mi všeč, karkoli, vse je bolje kot molk. Nekateri lahko zamahnete z roko, v smislu kreten je. Saj je, slabič je. Ampak jaz sem precej tenkocutna in potem pri sebi vrtam in iščem odgovore. Ni mrtev, ampak zelo aktiven na družabnih omrežjih (prva stvar ki sem jo preverila , ker sem tudi jaz pomislila na nesrečo). Razumem da ni začutil, ampak vsaj SMS bi napisal. Sem le človek in bi vsaj to zaslužila. Tudi če tole bere, briga me. Naj prebere on in njemu podobni.

Odgovor na objavo uporabnika
resnica394, 24.09.2024 ob 16:41

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose, 24.09.2024 ob 13:47

Odgovor na objavo uporabnika
resnica394, 24.09.2024 ob 13:41

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose, 24.09.2024 ob 13:04

Odgovor na objavo uporabnika
Eh, 24.09.2024 ob 13:00

Odgovor na objavo uporabnika
Ene ženske, 24.09.2024 ob 12:54

Ljudje smo različni. Zelo razumem avtorico, mene bi tudi zelo prizadelo in bi iskala odgovore pri sebi. Kaj sem naredila narobe (čeprav mislim da ni nič naredila narobe, le tam osmi je bil napačni zanjo). Nekatere  ženske pa so vedno bolj brezčutne, spijo z moškim, kar tako, za šport, da komaj vejo njegovo ime , potem se pogovarjajo s prijateljicami, kakšen je bil, koliko njegov korenjak meri v dolžino, skratka, brez čustev, enkrat en drugič drug.  In hec je da se ravno v take potem moški zaljubijo. Zatrose ima kar prav ko vedno to trdi.

Eh, Zartrose je zakompleksana in zatravmirana od neke slabe izkušnje, zdaj pa to projecira na vse, ki pridejo v njeno bližino – jasno, da s takim prepričanjem in tako energijo tudi privlači samo take nepoštene tipe moških, ker za poštene s to energijo in toliko negotovosti vase in v moške niti najmanj ni zanimiva..

nisem ne zakompleksana ne zatravmirana, ne bom pa tiho nobenemu. prav je da se pove kaj počnejo, ker je žal veliko naivnic ki nasedajo in morajo se naučit sebe zaščitit. če jim je le do seksa, naj si pač dajo duška s takim, če pa hočejo resno vezo je pa treba postavit konkretne meje, ker se edino tako zaščitiš. jatz ne rabim svinjarije nekoga ki bi se v meni zgolj spraznil, ker sem mu lepa sexi lepa pa glih pri roki. in ja, manipulatorji so me skušali celo tako prepričat v sex da je z mano neki narobe ker ne dam. NEMA!!

dej no Zartra.. leta in leta poslušamo od tebe eno in isto, zagrenjena si do amena, prepričana v svoje omejene predstave o moških, pa ja ne misliš, da nikjer in nikakor ni razloga v tebi, da privlačiš vedno take “neprave” moške k sebi oz. te porajtajo sami glumaci, ki tvojo tezo le potrdijo? če si tak zagovornik energij, bi lahko vedela, da se le-te niti najmanj ne prenašajo le pri seksu, ampak v momentu sekunde, ko se dva zaznata. no, zakaj tebe zaznajo večinoma le taki, do katerih imaš odpor, je vsem, ki štekajo osnove, zelo jasno, samo ti si v globoki iluziji sama do sebe…

😁, misli si kar si češ o meni, dejstvo je da jaz nisem nikoli nikogar ghostala ker imam jajčnike povedat, da se ne vidim z njim. ampak dajmo temo pretvorit v temo o nabijanju laži o meni, ker se vi pač niste pripravljeni soočit z resnico, da sodobni svet pač ne prinaša poštenih odnosov ampak raznorazne čustvene igrice iz katerih črpajo moč (ker drugače so brezjajčne prpe brez lastne moči), kar tudi drugi omenjajo. Zdaj da bo fer, še tem odpridigaj svoje 👍

zartrose, točno s tem si potrdila, o čemer pišem.. v tvojem notranjem svetu je zelo trdno prepričanje, da v sodobnem svetu pač ni fer odnosov, in to se ti zrcali tudi navzven. žal mi je, da si tako kratkogledna, omejena in s tako malo refleksije, da tega ne moreš niti teoretično vzeti kot zelo možno potencialno opcijo oz. razlog, zakaj ti taki moški prihajajo naproti, taki, ki bi si jih želela, pa ne.

 

ne, ampak zato, ker resnicoljubih zvestih poštenih predanih ljubečih skrbnih v moškem svetu primerne starosti in nenazadnje videza pa brez kompleksov okoli otrok-če je kje tak primerek se ne srečava, ker jaz ne iščem. in če je meni podoben, potem tudi on ne 😁

to tvoje nabijanje o njueđevski teoriju ne pali, ker če ti svet ne more ponudit nečesa lahko o tem še pa još sanjaš pa ni.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose, 24.09.2024 ob 21:10

ne, ampak zato, ker resnicoljubih zvestih poštenih predanih ljubečih skrbnih v moškem svetu primerne starosti in nenazadnje videza pa brez kompleksov okoli otrok-če je kje tak primerek se ne srečava, ker jaz ne iščem. in če je meni podoben, potem tudi on ne 😁

to tvoje nabijanje o njueđevski teoriju ne pali, ker če ti svet ne more ponudit nečesa lahko o tem še pa još sanjaš pa ni.

 

zartra, pol pa nehaj nabijat eno in isto, ker si dolgočasna in preživeta. ker je jasno, da bi si tega, kar si želiš, resnično želiš, pa ne dobiš. in razlogi so bolj v tebi kot v svetu in smotanih okoliščinah – seveda vplivajo in rabiš tudi kanček sreče za to, ampak posveti se malo sebi, zakaj si skoz v taki situaciji, pa ne ti meni o newageu, ker smo ravno od tebe brali marsikatero nebulozo…

Odgovor na objavo uporabnika
resnica394, 24.09.2024 ob 21:27

zartra, pol pa nehaj nabijat eno in isto, ker si dolgočasna in preživeta. ker je jasno, da bi si tega, kar si želiš, resnično želiš, pa ne dobiš. in razlogi so bolj v tebi kot v svetu in smotanih okoliščinah – seveda vplivajo in rabiš tudi kanček sreče za to, ampak posveti se malo sebi, zakaj si skoz v taki situaciji, pa ne ti meni o newageu, ker smo ravno od tebe brali marsikatero nebulozo…

upšoštevaj svoj nasvet in mi nehaj najedat eno te isto. glede na to da se skoz vame zaganjaš ko neko blesavo tele imaš konkretno težavo, ker se name spravljaš na osebni ravni. Jaz zgolj govorim širšo resnico sodobnega sveta. ti pa laži o meni. Ajde, naredi nekaj dobrega, pripelji mi deset takih možakarjev kot jih omenjam, kaj je deset na 8 miljard vrajt 😁, pa da te vidimo.. aja zataknilo se bo že pri resnicoljubnosti kaj šele pri zvestobi in kaj šele pri tem da večina moških ne mara tujih otrok.. ampak ajde, potrudi se, ker baje je problem pri meni, pa bodi tako dobra in me predstavi točno takim kot jih omenjam, ostalo bova že sama naprej. 😉

 

    🤣🤣🤣🤣🤔🤔🤔🤔🤔🤣🤣🤣🤣🤣top odgovor

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose, 24.09.2024 ob 21:49

upšoštevaj svoj nasvet in mi nehaj najedat eno te isto. glede na to da se skoz vame zaganjaš ko neko blesavo tele imaš konkretno težavo, ker se name spravljaš na osebni ravni. Jaz zgolj govorim širšo resnico sodobnega sveta. ti pa laži o meni. Ajde, naredi nekaj dobrega, pripelji mi deset takih možakarjev kot jih omenjam, kaj je deset na 8 miljard vrajt 😁, pa da te vidimo.. aja zataknilo se bo že pri resnicoljubnosti kaj šele pri zvestobi in kaj šele pri tem da večina moških ne mara tujih otrok.. ampak ajde, potrudi se, ker baje je problem pri meni, pa bodi tako dobra in me predstavi točno takim kot jih omenjam, ostalo bova že sama naprej. 😉

 

škartroba si, zartrose, in nič drugega, blejaš eno in isto, razkrivaš pa ogromno sebe, ne pa neko “širšo resnico sveta”, ker v tem pogledu ima res vsak svojo resnico, ker vsak doživlja to zadevo po svoje. jaz sploh nimam tako slabih izkušenj z moškimi in tudi tisti, ki mi prihajajo tako ali drugače naproti, so prav fejst dedci. ampak najbrž se s tabo ne bi poštekali, ker tvoj vibe ni na njihovem nivuju in njihov ne na tvojem.. jeba, taka je resnica, ki je ne moreš sprejet, zato pa raje posplošiš na “širšo resnico sveta”, ki je zgolj in samo tvoja. revica…

Odgovor na objavo uporabnika
resnica394, 24.09.2024 ob 22:58

škartroba si, zartrose, in nič drugega, blejaš eno in isto, razkrivaš pa ogromno sebe, ne pa neko “širšo resnico sveta”, ker v tem pogledu ima res vsak svojo resnico, ker vsak doživlja to zadevo po svoje. jaz sploh nimam tako slabih izkušenj z moškimi in tudi tisti, ki mi prihajajo tako ali drugače naproti, so prav fejst dedci. ampak najbrž se s tabo ne bi poštekali, ker tvoj vibe ni na njihovem nivuju in njihov ne na tvojem.. jeba, taka je resnica, ki je ne moreš sprejet, zato pa raje posplošiš na “širšo resnico sveta”, ki je zgolj in samo tvoja. revica…

seveda so fejst ja, zato pa namesto da se z njimi ukvarjaš, se z mano, kar pove, da si še kako nezadovoljna, ker se že leta spravljaš name in to na osebnem nivoju.. ampak da bi pa teh deset mi poslala a tu te pa zmanjka. pa avtorici tudi nisi dala pametnega nasveta. pa v kaki drugi temi, kjer druge pišejo, da ne spoznajo dobre moške, tudi nisi glasna. aja, samo meni moraš nabijat s svojo tećno ritjo-e ne pali to pri meni ☝

evo v tejle temi, taman zate da boš avtorico osvetlila s kakim dobrim nasvetom da ne boš samo svoje tečnobe nad mano zlivala, ajde, na monu nas veliko zanima kje so tej dobri pošteni resnicoljubi zvesti predani ljubeči srčni moški ki nimajo kompleksa z otroki drugih moški.

.https://forum.over.net/forum/tema/kje-spoznate-normalne-moske-ker-jaz-te-srece-nimam-25337326/

srečno 😁☝

Cela drama, ker sta s tipom seksala in ni več glasu od njega. Preveč drame za kao odraslo žensko. Kot sem napisal eni drugi v podobni temi; samske ženske srednjh let se pač morate sprijaznit, da bodo tipi pri vas iskali večinoma seks ali socialno varnost, če so revni. Svetujem znižanje  pričakovanj v izogib podobnim bodočim napakam.  Tip je ugotovil, da ima opravka z eno, ki sanja o resni vezi, čeprav ga komaj pozna in je zbežal. Lahko bi sicer to storil že pred seksom, ampak dedci so načeloma taki, da izkoristijo vsako priliko.

V spoznavanje si šla s precej previsokimi pričakovanji.

Odgovor na objavo uporabnika
samski cinik, 25.09.2024 ob 06:17

Cela drama, ker sta s tipom seksala in ni več glasu od njega. Preveč drame za kao odraslo žensko. Kot sem napisal eni drugi v podobni temi; samske ženske srednjh let se pač morate sprijaznit, da bodo tipi pri vas iskali večinoma seks ali socialno varnost, če so revni. Svetujem znižanje  pričakovanj v izogib podobnim bodočim napakam.  Tip je ugotovil, da ima opravka z eno, ki sanja o resni vezi, čeprav ga komaj pozna in je zbežal. Lahko bi sicer to storil že pred seksom, ampak dedci so načeloma taki, da izkoristijo vsako priliko.

V spoznavanje si šla s precej previsokimi pričakovanji.

Pričakovanja? Mislim da jih je on imel večja kot jaz, vsaj po besedah. Nisem si želela skupnega življenja, vsaj prva leta ne.  To še enkrat povem, da se ne ponavljate kot papige. Vsi me želite pokazati v luči kot neko dramatično žensko, ki je na prve lepe besede padla in se že videla pred oltarjem. Ne razumem, zakaj bi se nekdo, ki intenzivno išče resno vezo, potem ustrašil?  Malo kontradiktorno, se vam ne zdi?  Zame je to, da nekdo odide brez glasu, znak strahopetnosti. Tu se strinjam z Zatrtose . Nismo pa vsi ljudje enaki, da zamahneš z roko. Jaz pri sebi premlevam in vsako stvar zaključim v glavi. Tu je še večja zmeda, ker sva se razumela. Vem  da je ta moški  slabič in s takim človekom se sploh ne bi videla v vezi, ker ga ne bi  mogla spoštovati. To je njegov značaj.  Ampak za 45 let je to nezrelo obnašanje da niti SMS ne moreš osebi napisati.

Anonimna335

Ne odzivaj se na provokacije, nima smisla. Nič ni narobe, če si želela resno zvezo. tudi sam si tega želim in ne iščem avantur. Eni pač že na začetku lažejo in zavajajo, da si želijo isto, ko pa se odnos razvija pa ali že na začetku pobegnejo ali pa izkoristijo spoznavanje za enkratni seks. Jebiga, tak je lajf. Pozabi ga in živi naprej. Ne ukvarjaj se z njim. Če bi bil pravi, bi te drugi dan poklical, ti povedal, da si prava zanj. Ker pa se je skril, pa ne veš kaj se dogaja v njegovi neumni buči, da ti ne premore dati nekega zaključka. Če želiš debatirati privat, mi pošlji ZS. Imam kar nekaj izkušenj s tem. Lep dan.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno335, 25.09.2024 ob 07:04

Pričakovanja? Mislim da jih je on imel večja kot jaz, vsaj po besedah. Nisem si želela skupnega življenja, vsaj prva leta ne.  To še enkrat povem, da se ne ponavljate kot papige. Vsi me želite pokazati v luči kot neko dramatično žensko, ki je na prve lepe besede padla in se že videla pred oltarjem. Ne razumem, zakaj bi se nekdo, ki intenzivno išče resno vezo, potem ustrašil?  Malo kontradiktorno, se vam ne zdi?  Zame je to, da nekdo odide brez glasu, znak strahopetnosti. Tu se strinjam z Zatrtose . Nismo pa vsi ljudje enaki, da zamahneš z roko. Jaz pri sebi premlevam in vsako stvar zaključim v glavi. Tu je še večja zmeda, ker sva se razumela. Vem  da je ta moški  slabič in s takim človekom se sploh ne bi videla v vezi, ker ga ne bi  mogla spoštovati. To je njegov značaj.  Ampak za 45 let je to nezrelo obnašanje da niti SMS ne moreš osebi napisati.

Preveč dramatiziranja . Pa dajmo obdelati kaj je dramatiziranje. Eni dramatizirajo glede otrok, se vtikujejo v delo učiteljic, eni dramatizirajo glede izbire avta, obiščejo vse salone in naredijo cel kup testne vožnje, eni dramatizirajo glede poroda,različno. Meni je veliko stvari enostavnih, ne kompliciram,  ko pa mi nekdo nekaj takega naredi (ignoriranje kar naenkrat  brez da bi vedela razlog) , pa mene boli. To izhaja od prej, vsak tak dogodek pa odpre staro   bolečino.

TIpično žensko. Sedaj je on slabić, ker si si dovolila biti ceneno očarana. Saj ti si močna ženska, živiš iskreno s polnimi pluči in se pogumno podajaš v življenje in odnose. Kaj potem, če bo bolelo. Če živiš boli in ostala moderna sranja.

Če tip ni na urgenci pristal, ali v kovčku si kriva sama. Kako se lahko ujameš z nekom, ki te je ponucal in izginil?!

In tipično žensko razmišljanje se nadaljuje v razglabljanju zakaj se tako obnaša, zakaj je tak, …bla bla da bi potem iskala vsa možna opravičila za njegovo obnašanje in mu dovolila da te ponovno ponuca. Na koncu bi pulila lase kot prava opsesivna obupanka zaradi enega pizduna, s katerim je itak vse sranje.

Ženska, wake up! Bodi sama in pospravi svoje podstrešje.

In še ena stvar. Moški, ki si mu resnično všeč ti ne bo dal mir. Točno boš vedela na čem si. Točno boš vedela kaj hoče s teboj. Ne bo te testiral mesece, čakal da se ujameta v postelji in ostale bedarije. Če ni beta copata bo že naredil, da bo ok in da bo tudi tebi všeč.

Težava je potem, ker ti nisi glavna.  Sedaj pa se odloči – a hočeš vodit z umetnim tičem, ali pa boš ženska.

Sicer je za to prepozno, ampak hej, upanje zadnje umre.

Glede na to, da je en mesec časa porabil zate, si mu že bila všeč. Ampak po tem vikendu, ki sta ga skupaj preživela očitno ne dovolj, da bi nadaljeval odnos s tabo. Zgleda pač tega prej ni vedel, pa je hkrati preveč idiota, da bi znal iskreno navesti razlog. V bistvu te moti najbolj to, da ne dobiš nobenega odgovora na to, nobenega razloga, nima veze, kakšen bi bil, čutiš, da bi si zaslužila razlago. Ne se predolgo ukvarjat s tem, ker brez veze zapravljaš čas – danes so čudni časi, ljudje to počnejo, ker “imajo izbire na pretek”. Saj enkrat nekoč jim je žal, da so tako ravnali, če ne prej, ko se njim zgodi enako.

Ni rečeno strahopetnost, je lahko tudi znak, da te ima enostavno tako pol kufer, da te enostavno pošlje nekam in gre. Nobeno dejanje ni enostransko. Vedno sta dva v igri. Tudi ti ne pizdiš verjetno brezveze, verjetno te je z nečem razipzdil, a ne.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimna335, 24.09.2024 ob 19:44

Sveti Duh

Od kje tebi ideja, da sem ga želela spraviti v kalup. Imam svoje življenje, svoj dom.. Nisem posesivna. Sploh si nisem želela skupnega življenja, vsaj prva leta ne, le da bi se stalno videvala, dobro sva se imela, kadar sva se videla, ujela sva se. Vsaj tako znaki so bili.    Boleče je le, da nekdo pri teh letih ne zmore povedati, ne vidim se s teboj, nisi mi všeč, karkoli, vse je bolje kot molk. Nekateri lahko zamahnete z roko, v smislu kreten je. Saj je, slabič je. Ampak jaz sem precej tenkocutna in potem pri sebi vrtam in iščem odgovore. Ni mrtev, ampak zelo aktiven na družabnih omrežjih (prva stvar ki sem jo preverila , ker sem tudi jaz pomislila na nesrečo). Razumem da ni začutil, ampak vsaj SMS bi napisal. Sem le človek in bi vsaj to zaslužila. Tudi če tole bere, briga me. Naj prebere on in njemu podobni.

Draga avtorica,

verjetno nisi bila edina v igri, ampak vzporedno s teboj še kakšna ali dve.

Na intimnem testu si verjetno “padla”, zato si med tem začutila hlad z njegove strani.

Očitno ga nisi niti toliko navdušila, da bi si zaslužila kak poslovilen sms.

Bodi srečna, da se je taka toksična oseba, sama od sebe umaknila s tvojega življenja.

Srečno in vse dobro.

Odgovor na objavo uporabnika
bivsi wd40a, 25.09.2024 ob 09:41

Ni rečeno strahopetnost, je lahko tudi znak, da te ima enostavno tako pol kufer, da te enostavno pošlje nekam in gre. Nobeno dejanje ni enostransko. Vedno sta dva v igri. Tudi ti ne pizdiš verjetno brezveze, verjetno te je z nečem razipzdil, a ne.

Za bivsi wd40a, če ne bo citiralo.

Če je tvoj komentar namenjen avtorici posta, potem seveda, da jo je nekaj pri njem razpizdilo. Če se ji tip po vikendu, ki sta ga preživela skupaj in, kjer je prvič prišlo tudi do sexa sploh ne oglaša več, normalno da jo je razpizdilo. V tem primeru razlog za slabo voljo avtorice ne tiči v njej, niti za takšno dejanje nista potrebna dva. On je tisti, ki se obnaša skrajno neprimerno, ne avtorica. In ja, možno je, da jo je imel čez vikend poln kufer in je ugotovil, da se v prihodnosti ne vidi z njo, izkoristil še priložnostni sex, vendar pa avtorica nima ničesar z njegovim bedastim obnašanjem. V tem primeru za njegovo obnašanje ni avtorico popolnoma nič soodgovorna, ker tako se s sočlovekom pač ne dela. Nič ni narobe, če človek ugotovi, da mu drugi ne ustreza, narobe je to, da se tega ne pove.

Morda ni kriva za njegovo obnašanje, je pa kriva da je sploh opazila kretena njegove vrste in mislila da sta se ujela. Kako lahko popolnoma zgrešiš v oceni, če imaš red glavi. Pa tako tankočutna kot je.

Gospa je lahek plen, ne ji potuho dajat.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Takojeto, 25.09.2024 ob 12:40

Morda ni kriva za njegovo obnašanje, je pa kriva da je sploh opazila kretena njegove vrste in mislila da sta se ujela. Kako lahko popolnoma zgrešiš v oceni, če imaš red glavi. Pa tako tankočutna kot je.

Gospa je lahek plen, ne ji potuho dajat.

 

Za @takojeto.

Nihče ji ne daje potuhe. Kako pa naj bi avtorica vedela, da je njegovo obnašanje le pretvarjanje in ne le iskrena želja po druženju? Povej nam, nevednim in neveščim, kako prepoznati, da človeku v resnici ni do naše družbe? Je avtorica lepo povedala, da je bil interes z njegove strani večji kot iz njene in, da ni imela nobenih posebnih pričakovanj, ni pa pričakovala tega, da jo bo po sexu enostavno dal na ignor kot, da se sploh nikoli nista poznala. Če se z nekom zaštekaš in si rad v njegovi družbi, potem človek težko dojame, da te drugi kar na lepem odreže. Sicer sem mnenja, da je v njenem primeru tipa zmotilo nekaj glede sexa, nekaj čez kar ne more iti, vendar pa vseeno, na tak način se človeka ne odslovi. Kako lahko nekoga s katerim si preživel kar nekaj lepih trenutkov, kar naenkrat odrežeš iz lajfa? Ni avtorica v tem primeru popolnoma nič kriva. Je le spoznala človeka s katerim je mislila, da se je ujela in, kjer ni vedela, da so čustva le enostranska.

New Report

Close