Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Razočarana da mi bo počilo srce

Razočarana da mi bo počilo srce

Jap. Gre se za drugo zensko. Bivso ali sedanjo.

Jaz sem samo enkrat dobila odgovor od nekoga, zakaj se ne bova dobila vec po enem sexu. Je vmes spoznal drugo, in je rekel da se je odlocil zanjo.

 

Je bila mlajsa in bolj joskata.

Sta bila dolgo v zvezi.

 

Pri drugih ki so bili na silo z mano, pa sem cutila prisotnost tretje osebe, cutla sem da imajo drugo zensko v glavi cel cas, to je bila bivsa. Pa tudi o kakih nedosegljivih so stalno razmisljali.

Vsak se dobiva z vecimi zenskami ali pa ni prebolel prejsnje boginje in so vse slabse.

Tudi ti bi morala z vecimi sexati, pa izbrati tistega, ki najboljse sexa. Drugemu se pa po slabem sexu ne bi vec javila, bi ze med tem slabim sexom spoznala katerega si bolj zelis. Pa bi sla to pojasnjevat?

Po navadi med zmenkovanjem, kjer ni neke posebno močne kemije, komunikacija kar hitro zamre. Za kakšen oster rez oz totalen ignor pa je možno samo dvoje. Da je tip slabič ali da se mu je dejansko nekaj zgodilo. Če še diha ali ne, se da zelo hitro in diskretno preverit. Če je še živ in se premika pa vseeno ne trza, pustiš pri miru, prestopiš in ne travmiraš. Oprosti samemu sebi za zajebek in greš dalje.

V izogib razočaranjem. Na zmenke ne hodite, kadar ste ranljivi, osamljeni ali še niste preboleli veze. Verjemite mi, šibkost se začuti. Na zmenke se hodi sproščeno, neobremenjeno in brez pričakovanj in “izsiljevanj”. Sicer boste težko prenašali morebitne zavrnitve.

Potencialnega partnerja se ne zapreže kot konja s svojimi pričakovanji in zahtevami, hkrati pa napolni glavo s svojimi travmami o bivših. Kdo bo to čustveno navlako prenašal, sploh pa nek resen ločenec, ki se jo je komaj rešil.

Vsak človek je človek zase. Prav tako ima potencialni par svojo zgodbo. Ni nekih pravil kdaj, kje in kako se spustit v intimo in ali bo ta intima odločilnega pomena za začetek veze. Dober seks ni zagotovilo za razvoj ali ohranjanje veze.

Je že marsikdo znal povedati, da se je dol dal na prvem ali drugem zmenku in postal par. Ali da je bil seks na začetku porazen in je kasneje steklo. Pri nekomu lahko toleriraš čisto vse. Pri komu drugenu te zmoti lahko že en stavek.

Tudi sama sem koga med zmenkovanjem nehote prizadela, ker se nisem odločila zanj ali pa sem sama prav tako izvisela. Vseeno se mi zdi prav, da se izjasnimo, če nas za to nekdo prosi. Še bolje pa bi bilo, če zavrnitve ne bi jemali tako osebno.

Mega, res dobro napisano. Pohvala!

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2805, 25.09.2024 ob 13:13

Odgovor na objavo uporabnika
Takojeto, 25.09.2024 ob 12:40

Morda ni kriva za njegovo obnašanje, je pa kriva da je sploh opazila kretena njegove vrste in mislila da sta se ujela. Kako lahko popolnoma zgrešiš v oceni, če imaš red glavi. Pa tako tankočutna kot je.

Gospa je lahek plen, ne ji potuho dajat.

 

Za @takojeto.

Nihče ji ne daje potuhe. Kako pa naj bi avtorica vedela, da je njegovo obnašanje le pretvarjanje in ne le iskrena želja po druženju? Povej nam, nevednim in neveščim, kako prepoznati, da človeku v resnici ni do naše družbe? Je avtorica lepo povedala, da je bil interes z njegove strani večji kot iz njene in, da ni imela nobenih posebnih pričakovanj, ni pa pričakovala tega, da jo bo po sexu enostavno dal na ignor kot, da se sploh nikoli nista poznala. Če se z nekom zaštekaš in si rad v njegovi družbi, potem človek težko dojame, da te drugi kar na lepem odreže. Sicer sem mnenja, da je v njenem primeru tipa zmotilo nekaj glede sexa, nekaj čez kar ne more iti, vendar pa vseeno, na tak način se človeka ne odslovi. Kako lahko nekoga s katerim si preživel kar nekaj lepih trenutkov, kar naenkrat odrežeš iz lajfa? Ni avtorica v tem primeru popolnoma nič kriva. Je le spoznala človeka s katerim je mislila, da se je ujela in, kjer ni vedela, da so čustva le enostranska.

Nvm, no. Ima super duper napravo imenovano možgani? Poleg tega je oborožena z očmi, ušesi, usti, jezikom in še tankočutna je povrh. Nekje globoko se verjetno skriva tudi intucija, njen drugi jaz oz.demonček, vsemu temu pa sledi še nešteto izkušenj iz propadlih zvez, odnosov.

Mame so vas izredno slabo naučile. Pa tudi manjko očetovske figure je opazen. Če boste tako vzgajali svoje otroke, bomo dobili hordo zakrnelih zafrustrirancev, nesposobnih za življenje v dvoje.

Odgovor na objavo uporabnika
Mega, 26.09.2024 ob 05:17

Po navadi med zmenkovanjem, kjer ni neke posebno močne kemije, komunikacija kar hitro zamre. Za kakšen oster rez oz totalen ignor pa je možno samo dvoje. Da je tip slabič ali da se mu je dejansko nekaj zgodilo. Če še diha ali ne, se da zelo hitro in diskretno preverit. Če je še živ in se premika pa vseeno ne trza, pustiš pri miru, prestopiš in ne travmiraš. Oprosti samemu sebi za zajebek in greš dalje.

V izogib razočaranjem. Na zmenke ne hodite, kadar ste ranljivi, osamljeni ali še niste preboleli veze. Verjemite mi, šibkost se začuti. Na zmenke se hodi sproščeno, neobremenjeno in brez pričakovanj in “izsiljevanj”. Sicer boste težko prenašali morebitne zavrnitve.

Potencialnega partnerja se ne zapreže kot konja s svojimi pričakovanji in zahtevami, hkrati pa napolni glavo s svojimi travmami o bivših. Kdo bo to čustveno navlako prenašal, sploh pa nek resen ločenec, ki se jo je komaj rešil.

Vsak človek je človek zase. Prav tako ima potencialni par svojo zgodbo. Ni nekih pravil kdaj, kje in kako se spustit v intimo in ali bo ta intima odločilnega pomena za začetek veze. Dober seks ni zagotovilo za razvoj ali ohranjanje veze.

Je že marsikdo znal povedati, da se je dol dal na prvem ali drugem zmenku in postal par. Ali da je bil seks na začetku porazen in je kasneje steklo. Pri nekomu lahko toleriraš čisto vse. Pri komu drugenu te zmoti lahko že en stavek.

Tudi sama sem koga med zmenkovanjem nehote prizadela, ker se nisem odločila zanj ali pa sem sama prav tako izvisela. Vseeno se mi zdi prav, da se izjasnimo, če nas za to nekdo prosi. Še bolje pa bi bilo, če zavrnitve ne bi jemali tako osebno.

Mega

Res je to kar pišeš. Pri pravi osebi spregledaš par nerodnosti, pri nepravi te zmoti malenkost, čista banalnost. V vsakem primeru mislim da je imel tip še eno žensko, je pa tak kreten, da tega ne zmore niti povedati, ampak raje ignorira

Odgovor na objavo uporabnika
Takojeto, 26.09.2024 ob 07:59

Nvm, no. Ima super duper napravo imenovano možgani? Poleg tega je oborožena z očmi, ušesi, usti, jezikom in še tankočutna je povrh. Nekje globoko se verjetno skriva tudi intucija, njen drugi jaz oz.demonček, vsemu temu pa sledi še nešteto izkušenj iz propadlih zvez, odnosov.

Mame so vas izredno slabo naučile. Pa tudi manjko očetovske figure je opazen. Če boste tako vzgajali svoje otroke, bomo dobili hordo zakrnelih zafrustrirancev, nesposobnih za življenje v dvoje.

@Takojeto

Tebi pa manjka empatija, si polna sama sebe, verjetno poročena cel lajf s prvim ali drugim fantom  in sploh nimaš stika z realnostjo kaj se danes dogaja. Priporočam ti kakšno knjigo da vzameš v roke. Jaz sem tudi poročena, 27 let, ampak vseeno se ne trkam po prsih kako sem pametna. Ljudem se zgodi marsikaj, ne sodi da ne boš vdova in padla v roke podobnemu  človeku . Res velja rek ženska ženski volk. Ti si prava zver.

Za @takojeto

Ja, ampak še vedno nisi povedala, kako prepoznati človeka, ki te ne bo ghostal. Vsi imamo neke izkušnje, nekateri več, nekateri manj, kar pa še ne pomeni, da se nikoli ne moremo opeči. Sploh pa je avtorica ločenka, stara 40+ let, na podlagi česar sklepam, da je bila v dolgotrajni zvezi in v tem času ni imela izkušenj s spoznavanjem drugih moških, pred to zvezo pa tudi ni nujno, da jih je veliko spoznavala. Pa tudi, če jih je, so se v tem času, ko je bila v dolgoletni zvezi, odnosi med moškimi in ženskami močno spremenili. Sicer pa, kolikor jaz razumem avtorico, njej niti ni problem to, da tipa ne zanima več, ampak način, kako je to naredil, ghostanje.

Za moje pojme se v vsak odnos vstopa z zaupanjem in, seveda na začetku, z neko mero pazljivosti pa naj bo to v partnerstvu ali prijateljstvu, nihče od nas pa ne more vedeti ali nas bo ta oseba tudi kdaj kar na lepem ghostala. Tega se enostavno ne da predvideti.

Mislim, da bi avtorica lažje predelala, da je bila zgolj izkoriščena, če bi ji tip vsaj povedal, da se ne želi več dobivati z njo, kot pa to, da jo je enostavno ghostal. To boli bolj kot samo dejstvo, da je bila zgolj črtica.

Odgovor na objavo uporabnika
samski cinik, 25.09.2024 ob 19:50

Sej samooklicane močne ženske naj bi bile samozadostna bitja, ki jim izziv v življenju ni tuj. Tu pa beremo santa barbaro, ker je ena po mesecu dni f.ukala in ni nastala resna veza. Sej niste normalni. O seksu piše, kot da je študebtka vrez denarja, ki je seksala z grdim stanodajalcem. Pravi, da se počuti ko ku.rba.

 

Zaključek je jasen. Tip njej sploh všeč ni bil, sicer ne bi tako zaničljivo videla sebe, ker sta seksala. Ona je v bistvzlu njega izkoristila. Seks je bil nhena full inn poteza. Investicija. Tip je tonpremlel in zbežal iz odnosa.

Za @samski cinik

Jaz iz avtoričinega zapisa nikjer ne razberem, da travmira zaradi tega, ker je bila dobra samo za sex, ampak zaradi ghostanja, ki ga je bila deležna po sexu.

Odgovor na objavo uporabnika
Gg, 26.09.2024 ob 08:43

@Takojeto

Tebi pa manjka empatija, si polna sama sebe, verjetno poročena cel lajf s prvim ali drugim fantom  in sploh nimaš stika z realnostjo kaj se danes dogaja. Priporočam ti kakšno knjigo da vzameš v roke. Jaz sem tudi poročena, 27 let, ampak vseeno se ne trkam po prsih kako sem pametna. Ljudem se zgodi marsikaj, ne sodi da ne boš vdova in padla v roke podobnemu  človeku . Res velja rek ženska ženski volk. Ti si prava zver.

Če nečesa ne razumeš, te zaboli, ali se v tem prepoznaš, se pač zatečeš k ad hominem argumentu, kot vsaka povprečna živalca. Zraven pa še groziš z uroki, kot se za zlobno osebo z lažno empatijo tudi spodobi.

Nikoli ne bom solidarna z žensko izključno zaradi spola. To je v navadi feministkam, ki s svojim manipulativnim obnašanjem želijo pridobiti neko korist zase ali za druge.

“Ja, ampak še vedno nisi povedala, kako prepoznati človeka, ki te ne bo ghostal.”

Mogoče, da ga po mesecu poznanstva ne povabiš na morje za eno noč?

Nehaj iskati izgovore in opravičevati neopravičljivo.

Ista sta, oba polna sranja, na katerem nočeta delat. Oba sta dobila kar sta iskala. S tem, da njo jezi, ker je odjebana in se tipično feministično želi prikazat v lepši luči.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2805, 26.09.2024 ob 09:10

Za @samski cinik

Jaz iz avtoričinega zapisa nikjer ne razberem, da travmira zaradi tega, ker je bila dobra samo za sex, ampak zaradi ghostanja, ki ga je bila deležna po sexu.

Zanimivo. Ni ji mar s kom seksa, mar ji je pa kako se dotični obnaša do nje.

Odgovor na objavo uporabnika
Takojeto, 26.09.2024 ob 11:38

Zanimivo. Ni ji mar s kom seksa, mar ji je pa kako se dotični obnaša do nje.

No to je mal nesmisla. To  dvoje je kar povezano med sabo.

Sem sicer rekla da ne bom pisala, ampak se mi je avtorica tako zasmilila da bom napisala tole samo zato da ji bo lažje , ker tak moški ni vreden da ga pes poscije. Ko sem imela 21-22 let , sem preko kolegice spoznala enega frajercka, ki je mislil da je najlepši v Ljubljani. Bil je čisto zagret zame, potem pa tista večna dilema, kdaj je čas za intimo. Po kakšnem mesecu zmenkov sva šla in takrat sem začutila da sva se zadnjič videla. To je bil moški plenilec, z občutkom večvrednosti. Isto me je ignoriral, ni dvignil telefona, ko sva se slučajno srečala, se je naredil da me  ne pozna. Takrat bi se najraje ugreznila v zemljo od sramu.  Kolegici pa je povedal, da sem prelahka, da sem šla prehitro v  posteljo. Takrat sem ga odrezala iz misli. S takimi ljudmi je škoda trenutka izgubiti .  Ker pa se meni zmeraj kakšne blesave prigode zgodijo, sem na tega frajercka naletela po cca 26 letih,  ko smo v Ljubljani oddajali stanovanje in je revček z dvema otrokoma iskal stanovanje po ločitvi. Na Facebooku me kontaktira za ogled, ves sluzast,  osladen, meni takoj alarm , to je on , hahaha. Mene ni prepoznal  ker  imam možev priimek. Seveda  ga nisem niti povabila na ogled.  Kolegico sem vprašala, ali je ločen, pa mi pove, da ja, da ga je ona varala. Tako visoke standarde je imel pri ženskah, nobena ni bila dobra zanj, vse smo bile prelahke. Na koncu pa najde točno to kar ni želel, kurbico. Jaz v življenju nikoli nisem prevarala nikogar, končala sem vezo , razmislila pri sebi in potem šla naprej. Ampak glavno da sem bila prelahka. Taki moški so tako brezvezni, da je res škoda sekunde za njih.

Odgovor na objavo uporabnika
bivsi wd40a, 26.09.2024 ob 12:22

No to je mal nesmisla. To  dvoje je kar povezano med sabo.

To je povzetek nesmisla, da ne travmira, ker je bila dobra samo za seks, ampak zaradi njegovega ignoriranja.

Za @takojeto

Aha, nisem vedela, da obstajajo pravila po kolikem času lahko koga kam povabiš. Si tako dobra in ta pravila deliš z nami, da do takih spodrsljajev kot jih je imela avtorica ne bo več prihajalo?

Sama sem mnenja, da se to zgodi spontano, ko pač začutiš, da želiš človeka nekam povabiti, pa naj bo to kava, kosilo, počitnice ali izlet, ne glede na to, ali gre za prijatelje ali morebitne partnerje. Prav tako menim, da ni časovnega pravila, kdaj z nekom skočiš med rjuhe. Z različnimi ljudmi se namreč odnosi razvijajo z različno hitrostjo, vsaj moje izkušnje so take. In, kaj ima veze to, da jo je tip ghostal s tem, da sta sexala? Sexala sta, ker sta si to očitno OBA želela, to da jo je kreten ghostal pa samo ON.

Še enkrat, iz avtoričnega zapisa je razbrati, da je močno razočarana nad reakcijo tipa, kateri se je izdajal za nekoga, ki si želi resne zveze in ne nad tem, da sta se dala dol. Saj verjetno bi bila enako razočarana tudi, če bi vikend na morju preživela brez sexa, on pa bi jo naslednji dan ghostal. Poštenim ljudem tak način pač ni normalen, še manj vsakdanji.

 

Avtorica zakaj ga vi ne pokličete in ga vprašajte kaj je narobe? Imate pravico vedeti. Če se bo izognil odgovoru pa ga potem pustite na miru in ga prebolite, takšnih ni težko preboleti.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2805, 26.09.2024 ob 13:17

Za @takojeto

Aha, nisem vedela, da obstajajo pravila po kolikem času lahko koga kam povabiš. Si tako dobra in ta pravila deliš z nami, da do takih spodrsljajev kot jih je imela avtorica ne bo več prihajalo?

Sama sem mnenja, da se to zgodi spontano, ko pač začutiš, da želiš človeka nekam povabiti, pa naj bo to kava, kosilo, počitnice ali izlet, ne glede na to, ali gre za prijatelje ali morebitne partnerje. Prav tako menim, da ni časovnega pravila, kdaj z nekom skočiš med rjuhe. Z različnimi ljudmi se namreč odnosi razvijajo z različno hitrostjo, vsaj moje izkušnje so take. In, kaj ima veze to, da jo je tip ghostal s tem, da sta sexala? Sexala sta, ker sta si to očitno OBA želela, to da jo je kreten ghostal pa samo ON.

Še enkrat, iz avtoričnega zapisa je razbrati, da je močno razočarana nad reakcijo tipa, kateri se je izdajal za nekoga, ki si želi resne zveze in ne nad tem, da sta se dala dol. Saj verjetno bi bila enako razočarana tudi, če bi vikend na morju preživela brez sexa, on pa bi jo naslednji dan ghostal. Poštenim ljudem tak način pač ni normalen, še manj vsakdanji.

 

Se strinjam z napisanim. Zakaj pa vas sploh moti, ce jo je ghostal. Avtorica, zakaj tebe to moti??? On je svoboden človek in dela kar hoce. Ni tvoja last. Tebi ni ničesar dolžen. Očitno ti je bil tako zelo vsec kot se nihče do sedaj. Iz tega lahko le sklepam, da mogoce nisi bila na njegovem nivoju. Si si pa močno želela (in se si želiš) da bi ostala skupaj.  also očitno glede na to kaj on ceni in išče, mu nimaš dovolj ali pa nic za ponuditi. Zato nisi njegov fokus. Jaz bi pričakoval celo, da je on jezen in užaljen, ker je porabil toliko casa, ti pa mu nimas cesa za ponuditi. Ce bi imela, bi bila v medsebojni izmenjavi energij, čustev… In tudi avtorica ni potrebno, da se ukvarjaš s clovekom, ki nima tega interesa. Tako mu le dajas moc. Verjamem pa, da si prizadeta in v kolikor potrebuješ njegove zaključne misli, da to vprašaj osebno. Pozvoni mu na dom in povej, da ti je tezko in ga povabi na kavo. Prepričan sem, da bos dobila odgovore ali pa se kaj več.

Odgovor na objavo uporabnika
Sveti duh!, 26.09.2024 ob 19:06

Se strinjam z napisanim. Zakaj pa vas sploh moti, ce jo je ghostal. Avtorica, zakaj tebe to moti??? On je svoboden človek in dela kar hoce. Ni tvoja last. Tebi ni ničesar dolžen. Očitno ti je bil tako zelo vsec kot se nihče do sedaj. Iz tega lahko le sklepam, da mogoce nisi bila na njegovem nivoju. Si si pa močno želela (in se si želiš) da bi ostala skupaj.  also očitno glede na to kaj on ceni in išče, mu nimaš dovolj ali pa nic za ponuditi. Zato nisi njegov fokus. Jaz bi pričakoval celo, da je on jezen in užaljen, ker je porabil toliko casa, ti pa mu nimas cesa za ponuditi. Ce bi imela, bi bila v medsebojni izmenjavi energij, čustev… In tudi avtorica ni potrebno, da se ukvarjaš s clovekom, ki nima tega interesa. Tako mu le dajas moc. Verjamem pa, da si prizadeta in v kolikor potrebuješ njegove zaključne misli, da to vprašaj osebno. Pozvoni mu na dom in povej, da ti je tezko in ga povabi na kavo. Prepričan sem, da bos dobila odgovore ali pa se kaj več.


@Sveti
Duh

Ne strinjam se. Mene so najbolj prizadeli ljudje, s katerimi nikoli ne bi mogla biti v resni vezi ali osnovati družine. Tu se zelo motiš. Določeni ljudje odprejo težke rane, to ne pomeni, da je nekdo na našem nivoju ali pod nivojem, da umiramo od želje po njem, sploh ne gre za to. Gre za to da so to triggerji, da začneš kopati po sebi. Mene je privlačil en tip, ki me je hkrati močno privlačil in  močno odbijal.  Niti nič nisva imela ,ker je bil odpor kljub privlačnosti premočen,  ampak potem sem začela odkrivati, zakaj taka privlačnost in odpor v enem , od kje to izvira , kaj se dogaja. Vzrok je nekje v mladosti, v hudi čustveni zlorabi, ki sem jo pokopala v podzavest in ta človek je ta spomin sprožil. Čudne so te stvari in včasih jih ne razumemo. Ghostanje je pa znak nezrelosti, tako delajo slabici ali ljudje ki se ne ozirajo na druge in to zelo prizadene drugo stran, ker ima opravka z dvojno bolečino. Veza ni uspela in sprašuje se, zakaj jo ignorira.

Bi rekla da je problem v tem, ker je, nekako, nepripravljena dobila nož v hrbet. Če bi se tip lepo usedel z njo, rekel, lej, jaz imam druga pričakovanja, bla bla, bi ona verjetno to sprejela drugače. Ugibate da ni bil dober seks? Pa kdo neki se že po prvem odloči, ko je zraven trema pa vse. Če moškemu ne bi vstal bi pa hiteli pisati, kako ima tremo, treba je biti potrpežljiv… Kar dejansko zna biti res. Tako, da, avtorici svetujem, če tioček ni res v bolnici ali kaj takega, naj lepo naredi križ čez to, pozabi, daj naslednjemu šanso. Ne nosi teh bremen s sabo v drugo vezo, ker tle je zafrknil on. Ni dorasel.

Ljudje imate prevelika pričakovanja drug od drugega in en je ponavadi hitro razočaran. Ta tip se je odzval z ghostanjem. Morda ga je odvrnil slab seks. Morda je čutil od nje preveliko posesivnost. Morda..

Ne morem verjeti, kako imate samski čez 40 stari ljudje v štartu tako visoka pričakovanja. Pa mladina ni tako naivna, kot vi. Gledam znankino 25-letno hčer in njenega kao fanta. Ta dva še ne vesta, ali sta znanca, f.uk frenda, fant -punca ali kaj sta.  20 let starejši ljudje pa z vsemi izkušnjami, ki jih imate, grede na full inn in to po mesecu dni ali še prej in na neznano osebo natalavertite vsa svoja neizpolnjena pričakovanja iz prejšnjih vez.

To je pošteno? Normalno? zrelo?

Ne rečem, da je njegova reakcija zrela, o njej lahko le ugibam, še kako pa imam izkušnje z ženskami, ki so v mene investirale vsa svoja od prej neizpolnjena pričakovanja in ja, to je utrujajoče, hitro.

Avtorica je mocna v besedah, custveno pa na nivoju najstnice.

Razlaga, da ni imela pricakovanj, po drugi strani pa ne more ne zivet, ne umret zradi razocaranja. Pricakovanja so premo sorazmerna z rezultatom. Rezultat je zavrnitev, ki jo je cisto podrla.

Odrasla, custveno stabilna oseba, ne travmira, ker jo je dampnu tip po enomesecnem poznanstvu. Hkrati pa je tudi mama. Uboga njena otroka ob taki drama queen nezreli mami.

Avtorica posta se nam rezi iz fotelja na Letališki cesti 5

Odgovor na objavo uporabnika
Natašakju, 26.09.2024 ob 21:12

Bi rekla da je problem v tem, ker je, nekako, nepripravljena dobila nož v hrbet. Če bi se tip lepo usedel z njo, rekel, lej, jaz imam druga pričakovanja, bla bla, bi ona verjetno to sprejela drugače. Ugibate da ni bil dober seks? Pa kdo neki se že po prvem odloči, ko je zraven trema pa vse. Če moškemu ne bi vstal bi pa hiteli pisati, kako ima tremo, treba je biti potrpežljiv… Kar dejansko zna biti res. Tako, da, avtorici svetujem, če tioček ni res v bolnici ali kaj takega, naj lepo naredi križ čez to, pozabi, daj naslednjemu šanso. Ne nosi teh bremen s sabo v drugo vezo, ker tle je zafrknil on. Ni dorasel.

Tocno to Natasha , odlično napisano

Ženska ga je praktično povabila na fuk (toliko o poštenih in resnih namenih) in sedaj se čudi, da je to izkoristil. Za noč pač ne greš metat kamenčkov v morje in poslušat kako trava raste. Ignoriranje oz izginotje je cena spontanosti, čustvovanja in energiiij, brez časovnega pravila. Ampak, dobro, za večino danes je vse fuk, pyzda ni milo da se ponuca in za malo vznemirjenja bi naredili vse. Tako da, veselo nadaljujte z medsebojnim mrcvarjenjem.

 

New Report

Close