Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Razpored

Razpored

Dežurstev na forumu čez praznike:
1. Sp…..skoraj nonstop :-(((
2. Žverči…ima meni družbo za delat
3. Poletka..če se bova ponoč zabavala,bo kar OK
4. Trilči…če se kej oglasiš,bo kar v redu
5. Razbo…imaš,da ustreliš vsaj vsak dan enkrat

Odsotni: Shaky,BGV,Helči,Sonček,Štumpi,Razo,Niki…pa še kdo

Od zgoraj pa pričakujem Muco,Marijo pa še koga,upam.

Jasno zdaj?
Da se ne bi kdo sprenevedal potem!
Sp

Se kompletamente strinjam!

Puuuuuuum 🙂

Aha, jaz sem tuki in tam, potem pa sem
še malo tam in tuki in …… pismo, na vrtu,
bela cesta! Razpored je dober, važno je le,
da smo ……… tle, ane ??? Pozdrav vsem,
ki smo ujeti tuki …. v kletki, taki ali drugačni!

Cmoka, objem in …….. lep sončen dan!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Hmmmmmmmmmmmmmm……………..Kam si pa mene uvrstil????

Klinc….spet bomo deval…)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

žverca “ima meni družbo za delat”…???
A kar pridem?! Lih zdaj??? Že šiiiiiiiiiiiiibbbbaaaaaaaam – za kurjo rit.
:-)))

Kokokokokodaaaaaak, kure, kje steeeeeeeeeeeeee…………..
Cmoka, prijatelj. Si že slučajno pokonci??

Na žalost pod odsotne…ker nimaš PC-ja doma :-(((((
Cmokija obema
Sp

Good morning sunshine!
Jaz sem že pokonci,kakopak!
Ja,če bi se pa tu pokazala…bi blo pa res fejst!
Ljubčka moji prijateljici!
Sp

….do petka zvečer ali celo sobote zjutraj…..kdo ve…joj,tak se bom en dan napila,da bo joj……:-)))))))))
Grem kampirat in plezat………v Amerško,blizu Brežic……bom imela Santa Barbaro v živo,ker je kolegica trešena v kolega,ta pa nima posebnih nagnjen do nje….te pa mi vedno sili na smeh,ker je tak prikupna,ko bi ga nonstop nekaj božala,pa ga otipavala…..:-))))) Eh….da dol padeš….
Upam,da bom s tem pozabla na moje krizne situacije…

VI dragi moji,pa morate obvezno uživat…..in to full,do daske….:-)))))

Rada vas imam!!!!!!!

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

To bi pa res rad videl!!!!!
Trilčijja pijanega…..juhej….to se bomo smejal!!!!
Trilči,saj bodo fotke,ne?
Cmoka naši lepotički!
Sp

Kontra…….cmokce……..

Bodo fotke…brez skrbi,pa če me hočeš videt pijano,tista prva fotka ki sem ti jo poslala: tam sem že fajn pod dozo…no moji pijančevski pohodi se ponavadi nehajo za WC školjko,tak da redko pijem,ko pa te pa do konca….:-))))))
Čuj,Štumpija mi pozdravi,če sta kaj na vezi….nič se ne javi,kaj je v restu al kaj????

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

morebiti, dan je še dolg…… samo je hudič, ko ne vem, če bi me pot ravno tja zanesla….:-))))))))

Ufff … še dobro, da nimam še poštimanega neta doma … :)))) … čene bi še med prazniki morala ždet tu gor … :))))))))))))))))) … hi hi hi …

Ne ne .. sej se hecam … Bo treba res kmalu kaj poklicat une tja na kabelsko, da mi potegnejo kabel do mojega kalkulatorja … pol bom pa tut jst ponoči dežurala … :)))))))))))))))))) … pol bo pa luštno … :))))))))))))))))

No … kakorkoli … DOBRO JUUUUUUUUUUUUUUUUUUUTRO KLETKA … jst sem pa danes tako dobre volje … ker sem se ob miškotu zbudila … :)))))))))))))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Jutro BGV…………..se pravi sladko jutro zate in za tvojega miškota:))))))

:))))))))))))))))))))))))))))) Sladko sladko jutrčko … :))) … ob sladki kavici in panetonetu … :)))) … seveda vse v topli mehki dišeči posteljici … :))))))) … iiiiii … Kok se mava midva z miškotom lepo … :))))))))))))))))))))))))))))

no … dobro sladko jutro tudi tebi … :))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ohhhhhhhhhhh……….kaka romanca…………jaz bi tudi……….me vzameš na sredino???:)))))))))))))) (se hecam)………… Kdo je koga postregel v postelji?

:)))) Jaz sem postregla njega (in se mu potem pridružila) … ker sem pač prej vstala (saj veš, da ženske rabimo več časa v kopalnici za jutranjo toaleto) :))))))))))))) ;))))))))))) … hi hi hi …

Ja … samo je res romanca … :))))) … mater ej … kok se nama godi … :))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Veš kaj ti bom rekla………..uživajta!!!!!!!!! Uživajta sto na uro in izkoristita vsako skupno minutko……

:)))) Saj jo … :))) … če že ne drugače uživava skupaj v miru jutranjo kavico v postelji … Temu se pa ne odrečeva … nikoli … :)))))))))))

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Mogoče pa prepričam našega Toledota,da me zapelje vsaj do Mozirja…pa da pol kako rečeva.
Bi pa res rad naredil tak krog do Mozirja…k tebi…inčez Kaernten domov.
Toledo bi zdržal ziher,sam šofer je bolj tko tko :-(((
Sp

Super…..to se mi dopade…….in temu se nikoli ne odreči!!!!!

Na tisti fotki,kjer si domnevno pod dozo….si krasna!!!!!
Štumpija ni.Je šel na divji Vzhod do konca praznikov.Lahko,da ga pa tud kje dol še zaprejo,hi,hi.
Sp

;)))) Brez skrbi … :))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

New Report

Close