Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Razprtije med ljudmi glede cepljenja

Razprtije med ljudmi glede cepljenja

Ali lahko kd pojasni zakaj toliko razprtij med ljudmi glede cepljenja. Včeraj pri sosedih na terasi, ko so imeli obisk. Skregali so se, ker je nekdo nekoga vprašal, če je cepljen in zakaj ne. Ta zakaj mu je dvignil pokrov vstal, rekel par sočnih in šel.

V službi isto. Sodelavec vpraša sodelavca, če je cepljen in s katerim cepivom. Takoj slaba volja in grdo gledanje, češ kaj te briga.

Na vlaku tudi opažam razprtije med cepljeni in necepljenimi….

Da ne omenjam sorodstva, brat  in sestra se skregala, en je cepljen, drugi ne in sedaj ne govorita.

Zakaj, kaj se dogaja? Kako pride do teh razprtij?

Ne spremljam novic in politike, opažam pa te odnose sedaj….

Opažam enako.

Ampak res, zmeraj cepljeni začnejo težit necepljenim – opažam v moji okolici.

nova
Uredništvo priporoča

Cepljenim se zdi neumno, da necepljeni zajebejo drzavo.  Zaradi svoje omejenosti in neumnosti.

Cepljeni se počutijo neumne in omejene, ker jih je zajebala država.

 

Odgovor na objavo uporabnika
robi445, 27.07.2021 ob 07:36

Cepljeni se počutijo neumne in omejene, ker jih je zajebala država.

 

kriv je Janša.

za časa Tita ni bilo takih debat.

Zato, ker eni vedno potrebujejo pozornost. Do sedaj jim je v življenju uspelo le malo in so sedaj s pmočjo bombastičnih medijev prišli do svojih 5 minut.

Opažam tudi izjemno slabo bralno razumevanje in pa predvsem pogum za ekranom, kjer je vsakdo lahko vse.

 

 

Ko je bilo cepljenih manj od necepljenih, je bilo pa obratno, necepljeni so se norca delali iz cepljenih. Zdaj, ko je  vec  odraslih (30+) cepljenih (800.000 je kar velika stevilka za 2 mio celotne populacije, glede na to, da je otrok malo manj kot 400.000, pa mladih med 18 in 30 let cca 200.000), se cepljeni spravljajo na necepljene. Manjsina so vedno marginalci.

Podpisem!

Odgovor na objavo uporabnika
Bbbbbn, 27.07.2021 ob 07:47

Podpisem!

RObi445

Necepljeni se počutijo ogrožene, logično, saj večina verjame v teorije zarote. Do paranoje ni daleč.

Na srečo so v moji okolici vsi cepljeni.

temu se lahko zahvalimo našemu predsedniku vlade, našim ministrom, našim predstavnikom NIJZ in njihovim lažnim in zavajajočim izjavam. Konec koncev je JJ sam izjavil, da bodo necepljeni krivi za jesensko zaprtje države, za gospodarsko škodo in za revščino, prav tako je izjavil, da bodo necepljeni krivi za smrti, ki bodo prišle jeseni.

Tako da glavo dol, ne pogovarjajte se več z ljudmi, če vas kdo vpraša po cepljenju, povejte, da iz zdravstvenih razlogov se ne morete cepit in to je konec. Če kdo vrta naprej, odgovorite, da vam je preveč hudo razlagat o svojih zdravstvenih težavah in da res ne bi želeli, ker sicer boste v jok planili, pa vas bodo pustili pri miru.

Ampak ja, to je res. Vas grdo gledajo, če se ne cepite in necepljeni so krivi za vse.

Ker bo jeseni velik porast okužb med cepljenimi, bo tudi prišlo do nasilja nad necepjenimi. Pazite nase ljudje in mislim resno. JJ in co. so na necepljene vrgli krivdo za smrti ljudi.

Pri nas se zaenkrat se ne kregamo zaradi cepljenja.

Vecina je cepljenih in niti eden med njimi se ni cepil zaradi zdravja, ampak so se vsi ali zaradi dopusta, zaradi sluzbenih potovanj in na sploh sluzbe ali zdaj zadnji zaradi zajebavanja vlade z vsemi temi omejitvami za necepljene.

Tudi vsak rece, da ce nas vlada s temi cepivi ne bi izsiljevala, se ne bi cepili.

 

Nisem cepljena in vsak nov ukrep vlade proti necepljenim me od cepljenja se bolj odvrne.

Cepljeni imajo težave zaradi cepljenja. In kot je pri Slovencih popularno so takoj fouš tistim necepljenim, ki so se bolje odločili. Oni so klonili pod pritiskom, se odzvali kot ovce, večina ljudi pa ne in niso kaznovani. Zakaj ti ne bi bil zjeban, če sem jaz?

V moji okolici so vsi cepljeni zaradi dopustov in prehajanja čez mejo. Nihče zaradi varovanja zdravja saj vsi vejo, da cepivo ne ščiti pred okužbo.

Cepljeni se počutijo neumne in omejene, ker jih je zajebala država.

Podpis. Ko bodo v polni meri ugotovili kako so jih nategnili bo prepozno. Nenazadnje niso nič na boljšem kot ostali, naivno mislijo da so zdaj rešeni, medtem ko jim koronanategatorji že pripravljajo tretji šus… In peti, sedmi, dvanajsti, nategovali jih bodo do onemoglosti kot Senica bullmastifa na Oražnovi.

Odgovor na objavo uporabnika
Jahno, 27.07.2021 ob 07:51

Necepljeni se počutijo ogrožene, logično, saj večina verjame v teorije zarote. Do paranoje ni daleč.

Na srečo so v moji okolici vsi cepljeni.

Kakšen debilizem. 🙂

Cepil se je tisti, ki se je počutil ogroženega. Predvsem, kot vidimo, ker ne bi mogel na dopust. 🙂

 

1. Nekateri so se cepili zaradi strahu pred virusom (pomladi)

2. Nekateri so se cepili zaradi pogojevanja službe s testi

3. Nekateri so se cepili zaradi dopustov, potovanj, lastnih užitkov

4. Nekateri so se cepili zaradi ustrahovanja in božjega miru

 

Najhujši so 1. in 4.

 

Razdor med narodom podpihuje politika in pa tudi mediji.

Vsak naj se odloči sam in NIHČE nima pravice nikomur zapovedovati, da je bedak,ker se je cepil, oziroma zločinec,ker se ni.

 

Ampak, to hoče sistem doseči, da bodo v jesenskem času,ko bo verjetno prišlo do porasta okužb (nastanek xy različic viroz,katerih leta pred tem ni btw.nihče preverjal,ko sem bolana ležala v postelji), zapiranja šol, predvsem tisti iz skupine 1 in 4,  skupaj s politiki in ostalimi lažnivci in manipulatorji, kazali na necepljene, saj grešnega kozla si bodo morali najti, kajti obolevali bodo cepljeni in necepljeni….

 

“Naključje” je hotelo, da imamo sedaj še ministra za informatiko…

 

Kaj vam res ni jasno?!

Ker so ljudje totalno nesocializirani in nimajo nobene kulture. Povprečen slovenec misli da mora vsak na tem planetu živeti in razmišljati ravno tako kot on živi in razmišlja. Nobenega spoštovanja do soljudi in njihovih odločitev (ki sploh nimajo nič z nami!). Vsak se v vsakega vtakne, sprašuje stvari, ki jih noben kulturen človek ne bi vprašal, pametuje, čeprav ga ni nihče za mnenje vprašal……nobene kulture pač. Samo jaz jaz jaz….jaz vem najboljše, jaz sem najbolj pameten, vsi bi morali biti kot jaz :).

Divide and conquer… folk je treba razdelit da si ni enoten, ker neenotni nič ne dosežejo (protesti pa to).

 

Poznam samo eno, ki cepljenje odklanja zaradi zdravstvenih težav iz preteklosti. Ostali necepljeni so bolj zato.. ker se jim ne ljubi.

Ajde za  enega vem, ki verjame vse te teorije zarote.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3210, 27.07.2021 ob 08:48

Cepljeni se počutijo neumne in omejene, ker jih je zajebala država.

Podpis. Ko bodo v polni meri ugotovili kako so jih nategnili bo prepozno. Nenazadnje niso nič na boljšem kot ostali, naivno mislijo da so zdaj rešeni, medtem ko jim koronanategatorji že pripravljajo tretji šus… In peti, sedmi, dvanajsti, nategovali jih bodo do onemoglosti kot Senica bullmastifa na Oražnovi.

Moj podpis!

Hvala bogu ta fenomen opažam samo tule in na FB – v živo ga ni v naših družbah.

Je pa opazno – npr v krogih kjer se gibljejo bolniki z rakom in njihovi svojci in prijatelji, da je velika večina cepljenih – in to zaradi zdravja. Tam pa niti enkrat še nisem zasledil kakršnegakoli prepira na to temo. So seveda debate, a argumentirane in brez krega – in tisti ki niso cepljeni to povedo vnaprej in sami pazijo na nekaj večjo razdaljo do drugih.

Pa redkokdo se najde, da se je cepil zaradi zunanjih dejavnikov (razen službe) – potovanj, dopustov, ipd.

Odgovor na objavo uporabnika
rok-1, 27.07.2021 ob 10:57

Hvala bogu ta fenomen opažam samo tule in na FB – v živo ga ni v naših družbah.

Je pa opazno – npr v krogih kjer se gibljejo bolniki z rakom in njihovi svojci in prijatelji, da je velika večina cepljenih – in to zaradi zdravja. Tam pa niti enkrat še nisem zasledil kakršnegakoli prepira na to temo. So seveda debate, a argumentirane in brez krega – in tisti ki niso cepljeni to povedo vnaprej in sami pazijo na nekaj večjo razdaljo do drugih.

Pa redkokdo se najde, da se je cepil zaradi zunanjih dejavnikov (razen službe) – potovanj, dopustov, ipd.

Upam, da tudi cepljeni pazijo na razdaljo. Ker zdaj že vrabci čivkajo, da ste kljub cepivu še vedno lahko kužni.

No, jaz ne poznam nikogar, ki bi se cepil zaradi ogroženega svojca, ker če so zgurali vrhunec epidemije, ne da bi ga ubili, bodo pa tudi zdaj. Nekateri smo ogrožene svojce imeli že pred covidom, vem, da je skoraj nemogoče verjeti, da smo živeli skoraj tako kot med razglašeno pandemijo – nekateri pač rabite befele od zgoraj, da pazite na druge.

Za toliko število smrti, zaradi kovida, je krivo naše ljubo zdravstvo. Pripravljenost na zdravljenja obolelih je bila 0%, kasneje je šlo zelo počasi na bolje. Zdravilo za covid obstaja. To je krvna plazma, ki obolelega ozdravi takoj. Jo kje uporabljajo? Ne.

Tudi jaz opažam razne prepire zaradi ceplenosti in necepljenosti. Zgleda, da bo tako še dolgo. Zelo me moti to, da vsi pristojni prikrivajo resne stranske učinke in smrti, ceplenih ljudi.

 

 

Zakaj bi se moral nekdo razjeziti, če ga vprašaš ali je bil cepljen. Saj med pogovorom vprašaš tudi druge osebne stvari, ne moreš se pogovarjati samo o vremenu. Če mene kdo vpraša, lepo odgovorim in ni problema.

New Report

Close