Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Razvajenost naših smučarjev je sramota za smučarski šport.

Razvajenost naših smučarjev je sramota za smučarski šport.


…Ronaldo.
[/quote]

pa ni koga v Sloveniji, ki bi spoznal talente in jim omogočal finance? škoda za punco!

Lej, smučanje spremljam že kar nekaj časa, dobro vem da ima fis svoje ljudi ki preverijo in ocenijo situacijo. Na žalost pa podlago in razmere včasih dopustijo dobesedno neregularne, tako da je že prav butasto gledat. Tudi lani so punce vozile hitre discipline nekje v Švici v podobnih razmerah, pa sta bili 2 poškodbi, Ilki pa je na srečo uspelo brez padca do stopničk priti, lahko pa bi tudi ona padla in se obrisala pod nosom za naslov…Meni je razumljiva Žanova odločitev, niti se ne obremenjujem s tem po nepotrebnem, pa niti najmanj se mi me zdi noben smučar butast, ki se odloči, da ne bo tekmoval. Pač, lastna presoja. Tudi v Kitzbühlu dostikrat kdo ne štarta, pa kaj? Je zato peechka?
[/quote]

Sushi ima kar prav.
Sam sem še kot mulc tudi tekmoval, pa moji kolegi so šli potem naprej v reprezentanco… a včasih se je vseeno treba odločit po svoji pameti oz. trenerjevem mnenju, ne pa slepo slediti množici prej tekmujočih.
Tudi v mojih časov smo odstopali od tekem zaradi preveč razrite proge, kdaj pa tudi samo zaradi občutka. Tu ne gre za zmago v bitki, pač pa za zmago v vojni – in včasih je treba kakšno bitko tudi izpustiti. Računice in občutek pred startom so pomembni dejavniki.

Lej, smučanje spremljam že kar nekaj časa, dobro vem da ima fis svoje ljudi ki preverijo in ocenijo situacijo. Na žalost pa podlago in razmere včasih dopustijo dobesedno neregularne, tako da je že prav butasto gledat. Tudi lani so punce vozile hitre discipline nekje v Švici v podobnih razmerah, pa sta bili 2 poškodbi, Ilki pa je na srečo uspelo brez padca do stopničk priti, lahko pa bi tudi ona padla in se obrisala pod nosom za naslov…Meni je razumljiva Žanova odločitev, niti se ne obremenjujem s tem po nepotrebnem, pa niti najmanj se mi me zdi noben smučar butast, ki se odloči, da ne bo tekmoval. Pač, lastna presoja. Tudi v Kitzbühlu dostikrat kdo ne štarta, pa kaj? Je zato peechka?
[/quote]

Seveda da je zato so pa tam kjer so brez uspehov; odlicni 22;35in 40, ilka pa tud vprasanje ce bo se kaj skup spacala ni eavno neki takent pa to

Naši smučarji in smučarke so hudi lenuhi, se popolnoma strinjam. Danes sem gledal sramoto od Maruše Ferk. Na polovici strmine ni mogla več, ker je bila katastrofalno pripravljena. Potem pa je ženska pri 30 našla take izgovore da jo je lahko sram. Precej dobro poznam rezultate testiranj naših smučarjev in so katastrofalno pripravljeni. Tina je garala k žvina pa je bolj malo mela, da je uspela. Pa jo vsi kritizirajo, ker se ne pusti zafrkavat. Tele ki se že vrsto let šlepajo brez rezultatov pa vsi branijo in šparajo.

Seveda da je zato so pa tam kjer so brez uspehov; odlicni 22;35in 40, ilka pa tud vprasanje ce bo se kaj skup spacala ni eavno neki takent pa to
[/quote]

Smo imeli letos že nekaj lepih uvrstitev, tako da je tvoje blatenje totalna bedarija. Ravno tako si se osmešil z izjavo da Ilka ni nek talent…noben brez tega ne more biti v svetovnem pokalu in na ostalih tekmovanjih. Očitno nimaš pojma o športu.

Prekajen meso dl cajt gvera;)

Smo imeli letos že nekaj lepih uvrstitev, tako da je tvoje blatenje totalna bedarija. Ravno tako si se osmešil z izjavo da Ilka ni nek talent…noben brez tega ne more biti v svetovnem pokalu in na ostalih tekmovanjih. Očitno nimaš pojma o športu.
[/quote]
A lahko našteješ tri res lepe uvrstitve smučarjev v letošnji sezoni, Žan tretji in to je vse, imaš ti morda podatek, da je še kdo v svetovnem pokalu zasedel omembe vredno mesto glede na denar, ki se vlaga v te turiste, pa ne mi naštevat uvrstitve v pokal pinokio in cocacola :))
Je pa res v državnem prvenstvu so na prvih treh mestih bili slovenski smučarji 😉

pa ni koga v Sloveniji, ki bi spoznal talente in jim omogočal finance? škoda za punco!
[/quote]
Zakaj bi nekdo omogočal finance talentu? Da bi kasneje lahko ploskal ob njegovih uspehih?


A lahko našteješ tri res lepe uvrstitve smučarjev v letošnji sezoni, Žan tretji in to je vse, imaš ti morda podatek, da je še kdo v svetovnem pokalu zasedel omembe vredno mesto glede na denar, ki se vlaga v te turiste, pa ne mi naštevat uvrstitve v pokal pinokio in cocacola :))
Je pa res v državnem prvenstvu so na prvih treh mestih bili slovenski smučarji 😉
[/quote]

Tina Robnik 9.-Sölden
Ana Bucik 9.-Levi
Ana Drev 8.-Killington

Poleg že omenjenega tretjega mesta Kranjca je bil tudi v Beaver Creeku za moški VSL kar uspešen dan. Kranjec in Hadalin sta se uvrstila med 15.

Drugače pa sem predvsem razočaran nad osebki, ki znajo ploskat samo ob stopničkah, vse ostalo pa je že neuspeh…tipično slovensko. Že naslov teme vse pove!

Prekajen meso dl cajt gvera;)

Smo imeli letos že nekaj lepih uvrstitev, tako da je tvoje blatenje totalna bedarija. Ravno tako si se osmešil z izjavo da Ilka ni nek talent…noben brez tega ne more biti v svetovnem pokalu in na ostalih tekmovanjih. Očitno nimaš pojma o športu.
[/quote]

Ne, svetovanja prvakinja v smuku ni talent.

On je talent..za nakladanje na netu.

New Report

Close