Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Rdeča kapica…

Rdeča kapica…

Mene pa je tole nasmejalo, taki izrazi , ob takem tekstu, so mi ful všeč, bolj se neumno sliši, raje imam !

RDEČA KAPICA
Rdeči Kapici je parenteralna mati nekega dne akreditirala transport viktuarij za babico, ki je bila senilna anemičarka in je le redko zapuščala svoj domicil. Brez asistence je Rdeča Kapica odskakljala v obskuren gozd, ko se je pred njo nenadoma realiziral volk, ki je do tedaj latenten čakal inkognito za enormno smreko.

Rdeča kapica, ki ni bila informirana, da je volk tako maligen, se ni prav nič deranžirala.
“Kam pa kam, Rdeča kapica?” jo je dolozno intervjuval volk.

“Babici, ki rezidira nedaleč od tu, nesem kolacijo!”, je respektno replicirala Rdeča kapica.
“Poglej,” ji je aludiral volk, ki je komaj krotil svojo sitomanijo, “koliko rožic florira tukaj! Ne boš se dosti retardirala, če jih nekaj kolektiraš za babico!”

Rdeča kapica, ki je ob volkovem intrigantskem incitiranju pozabila na materin konzilij, da naj bo v gozdu kar se da providentna, se je takoj agilno lotila akumuliranja rožic. Hipokritski volk je medtem rapidno stekel do babičine koče, skočil v interier in konzumiral frapirano babico.Oblekel je njen neglize in se lociral v posteljo, da počaka na Rdečo kapico. Ta je z minorno retardacijo res prišla. Nekaj časa je skrutinirala kamufliranega volka, potem pa rekla:
“Babica, zakaj imaš tako enormne okularje?”
“Da te optimalno vizualno percipiram!” je emfatično povedal volk.
“Zakaj imaš tako ekstravagantna ušesa?”
“Zaradi surround avdio percepcije!” je še bolj precizno artikuliral volk.
“In zakaj imas takšno enormno palatoshizo?”
“Zato, da te neproblematično konzumiram!” je z monstruoznim glasom odrecitiral volk in huronsko atakiral Rdečo kapico. Po tem amoralnem aktu se je penzioniral v posteljo in med kakofoničnim smrčanjem zaspal.

Lovcu, ki je pasiral babičino hišico, so se groteskni glasovi iz njene rezidence zdeli suspektni. Rezolutno je vstopil v interier in takoj konstatiral, da je volk konzumiral babico in Rdečo kapico. Iz volkovega voluminoznega trebuha so namreč prihajali morbidni, ekscitirani klici na pomoč. Z robustnim udarcem je dezaktiviral volka in mu z drastičnim rezom naredil vivisekcijo. Iz abdomna sta se realizirali babica in Rdeča kapica, obe intaktni. Skupaj z lovcem sta potem interpolirali kamenje v prazen volkov želodec in mu ga zašili. Volka je zaradi gastrolitov kmalu popadla hidromanija in ves adinamičen se je splazil do vodnjaka. Ko se je dekliniral čez rob vodnjaka, je zaradi balasta v trebuhu izgubil balanso in dekonstruktiviral v vodo.

Babica, lovec in Rdeča kapica so se eksultirajoč objeli in si aklamirali ob solviranju pred malevolentnim volkom.

He, he, no, ja!

Ti moj ljubi bog, ejla, ojla, ah, in oh, verjemi
ali ne, komaj sem se prebila skozi, seveda
se še vedno režim, sem pa med potjo ene
dvakrat že kar izgubila upanje, da bom dosegla
cilj.

Eksultirajoča se ti zahvaljujoč in komajda do finischa prebijajoča, te realno pozdravljam, še vedno komaj na neabstinenčnih in majajočih nogah (stola………) stabilizirajoča
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Zajček… a nisi rekla, da rabiš lučko? hehehehe

He, he, sem brala dvakrat, je zelo cool. Moje stanje danes ni stabilno, je prej labilno, kar je verjetno konsekvenca liričnega razpoloženja, ki se trenutno nahaja v meni. Zato, sem vam bila prisiljena notirati ta prispevek !

Eksultirajoči zajček.

Viš, pa sem si jo moral ubogi, ubogi ubogi, ubogi, ubogi, zajček, sam poiskati !!!

ubogi zajček

Ni res, pravkar sem opazila, da si mi jo ti prižgal, zato je sedaj tako !
:)))))))))))))))

veseli zajček

yeess!!

Ne vem, mene še zmeraj tole dol valja !
Sem brezupen primer, nikoli ne bom odrasla in se obnašala zajčkovim letom primerno !!

smejoči se zajček

Ahaaaaaaaa!!

P.S.: (zamisli si, da je to napisano s fontom:
6,5, piše pa: Hvala bogu!)

Mene tud’ dol daje, pa še kako!!!! A veš, kaj bo? Lunca “se dela”, lunca! Je je že kar pol!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ahhhhhhaaa!
Sem pozabila povedat, da obožujem pogled v
zvezdnato nebo in rast tega prekrasnega nebesnega
planeta, ki mu pravimo LUNA. Gledam gor in gledam in
gledam, samo lajam ne, zadene me pa!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

yap, sem jo videla, ja ! Menda bo res to !

Tudi meni je všeč nebo, posebno takrat, ko je jasno in sveže, kot umito, in je na njem polno zvezd. Rada zrem v nebo, vendar pri tem večkrat pogledam na tla. Iz previdnosti, ker se bojim, da mi kdaj kje ne zdrsne……..

He , he , ja , sem že brala , to je Rdeča kapica za intelektualce !

Dobr zadane :))

lisička se smeje

Ja , zajček , vsak problem v sebi že skriva rešitev 😉
Pomisli – si izbereš primerno mehak in pred vetrom , vlago in vohljači zaščiten kotiček.
Ko se začne spuščati mrak , torej ko sonce zahaja v vsem svojem veličastju , se kot slučajno sprehajaš tam mimo. Seveda ne sama. In , glej slučaj , naenkrat ti postane slabo , neznosno , noge te ne držijo več , bati se je , da dokončno in nepovratno omedliš. No , v tem trenutku z komaj slišnim , nežnim vzdihom zdrnseš na tla , oči so rahlo priprte , usteca pa rahlo razprta 🙂 Ko ti noge tako popuščajo , pazi , da se z zadnjimi , pojemajočimi močmi skušaš oprijeti gospoda. Povsem neprisiljeno ga narhlo potegni s sabo proti tlom.
Ostalo bi moral narediti sončni zahod, prižigajoče se zvezde na vedno temnejšem nebu , tvoja medleča usteca in , seveda , kapljica parfuma na tvojem vratu ….:)

Če uporabiš takšen postopek , nisi v nevarnosti , da se spotakneš in si , recimo , izpahneš gleženj ;))

lisička komaj čaka pomladne večere, ohhhh …..

Ja, ni bil vrag, sem bila res stoodstotna,
da tuki neki ne bo štimal. Ni mi šlo vse notr,
ni mi blo vse čist jasn, zdej pa vem, kva je blo!

RK za intelektualce, ja! Zdej bomo pa vidl, kolk
se jih bo na bo še oglasil? Bomo vidl, če boj
intelektualci pokukal ven!

Jest nism tam notr, se pa trudm prebrat tut neki tacga, kar ni glih za mene, pa če mi znese, mi znese, če mi na znese, pa tut useen, se pa no malo narežim, pa je stvar spet tko, kt mora bit. Morm pa vseen neki rečt: tile intelektualci si pa res čist po neumnost otežujejo živleje!!!!!

Heh, heh, heh!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Pravac u čelo , heh , heh , heh ….

lisička se smeje vedno bolj na široko

Ma u koje čelo, pitam se pitam?
Ja imam umjesto čela jednu ….. cm
široku dasku!!!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Nemoj se ljutiti, rijepice moja, nije to
za nas ……… žene zapravo nismo ni
ljudi, amo da se govori o intelektu, a!

De nauš tko przadeta, k’ sm jest, k’ nism
int. ????!!!!!!!!! Teb je mogoče use prpisat,
men pa sam eno stvar, zdej pa, reponja,
kar ugotov’, k’tera je ta stvar!

Mariči

P.S.: Ampak, veš, me pa res lomi, ko se spakujem! Zdaj se pa ne bom več!
Obljubim, resno, čisto zares. Bom “govorila” tako, kot je treba, da me razumejo vsi, ki me “poslušajo”.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Mhm, dobro ti je to uspelo napisat, he, he………………

… ko bi le še realizacijaj uspela , he , he … pa brez nevarnosti lahko občuduješ zvezde 🙂

lisička rada gleda v zvezdno nebo

He, he morda mi uspe, odvisno od zvitosti a ne ?

Ojla, lisička, jaz sem že notri, že blendam z
očmi, me že nekam nese, okrog mene hodijo vsi
preplašeni, zdaj moram samo še toliko počakat,
da upecam pravo “oporo”, pol pa dol in v nezavest do konca!!!!!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Oporo, ki prav lepo diši pohodniku, uh, je!

Ja, kva pa druzga? Dišat pa mora, dišat,
da ne bo kdo mislil, da se onezavestim
zaradi ………. nedišav!!!! In tisto moje
blendanje in zavijanje z očmi, da pogledam
prav belo, eh, to mora biti zaradi ………. dišave!!
Maš čist prav, zajči! Ti si za ta svet, pa ne uni,
k’ ne diši!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Treniraj , treniraj , nikol ne obupat 😉

Pa vremenske razmere so tudi zelo pomembne !

lisička to počne tudi v megli , sneg pa ni priporočljiv

?????
Kje , hudiča , pa si ?!

Čak , grem na hodnik pogledat !

lisička čaka en meeting

New Report

Close